Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 53 smluv z 90 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,59.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,5889 odpovídá 58,89 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 8 smluv z 90 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0889 odpovídá 8,89 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 13 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,1444 odpovídá 14,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0111 odpovídá 1,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 69 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,77.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,7667 odpovídá 76,67 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
1 |
150 993 282 Kč |
|
|
KAVE Bau s.r.o. |
3 |
46 219 883 Kč |
|
|
František Janek |
6 |
39 406 681 Kč |
|
|
INGUTIS, spol. s r. o. |
3 |
33 450 865 Kč |
|
|
CENTIN, a.s. |
3 |
33 450 865 Kč |
|
|
PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o., |
5 |
26 649 222 Kč |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
3 |
23 575 573 Kč |
|
|
Maděra a Šípek, spol. s r.o. |
2 |
22 300 577 Kč |
|
|
VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. |
2 |
22 300 577 Kč |
|
|
GDF spol. s r.o. |
2 |
22 300 577 Kč |
|
|
ALTECH Mladá Boleslav ,s.r.o. |
2 |
22 300 577 Kč |
|
|
BROCHIER s.r.o. |
2 |
14 817 454 Kč |
|
|
Město Poděbrady |
2 |
13 541 509 Kč |
|
|
Václav Horvát |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Agropark servis s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
HAVEX-auto s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
ADEZIN s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Josef Trunecký |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Bohumil Koutský |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
GASKO,spol.s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
tender pro s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Roadstav s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Aleš Svoboda |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
VERKON s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Jaroslav Znamínko |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Bernardo s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
FABOK spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Křížek Tomáš, JUDr. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Martin Janek |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
BÜRGER Transport s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
NAVISYM s. r. o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Divadlo Nymburk s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
GES Nymburk, s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
PORR a.s. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
REALSTAV MB spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
RoadMaster Repairs s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Tomáš Bártl |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
CENTRIVIT,spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Fly back s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Prostav, s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
MSE malé služby ekologii, s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
WOMBAT, s.r.o. |
3 |
3 359 888 Kč |
|
|
Stavební huť Slatiňany, spol. s r. o. |
1 |
2 313 520 Kč |
|
|
PZ Elektro s.r.o. |
1 |
1 108 710 Kč |
|
|
Středočeský kraj |
1 |
785 761 Kč |
|
|
VPK Stavby s.r.o. |
1 |
586 881 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2022 ve výši 11 150 288 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
INGUTIS, spol. s r. o. |
3 |
|
|
František Janek |
3 |
|
|
CENTIN, a.s. |
3 |
|
|
Maděra a Šípek, spol. s r.o. |
2 |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
2 |
|
|
VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. |
2 |
|
|
GDF spol. s r.o. |
2 |
|
|
PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o., |
2 |
|
|
ALTECH Mladá Boleslav ,s.r.o. |
2 |
|
|
Václav Horvát |
1 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
|
|
Agropark servis s.r.o. |
1 |
|
|
HAVEX-auto s.r.o. |
1 |
|
|
ADEZIN s.r.o. |
1 |
|
|
Josef Trunecký |
1 |
|
|
GHC Invest, s.r.o. |
1 |
|
|
Bohumil Koutský |
1 |
|
|
GASKO,spol.s r.o. |
1 |
|
|
tender pro s.r.o. |
1 |
|
|
Roadstav s.r.o. |
1 |
|
|
Aleš Svoboda |
1 |
|
|
VERKON s.r.o. |
1 |
|
|
Jaroslav Znamínko |
1 |
|
|
Bernardo s.r.o. |
1 |
|
|
FABOK spol. s r.o. |
1 |
|
|
Křížek Tomáš, JUDr. |
1 |
|
|
Martin Janek |
1 |
|
|
BÜRGER Transport s.r.o. |
1 |
|
|
NAVISYM s. r. o. |
1 |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Divadlo Nymburk s.r.o. |
1 |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
|
|
GES Nymburk, s.r.o. |
1 |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
1 |
|
|
PORR a.s. |
1 |
|
|
BROCHIER s.r.o. |
1 |
|
|
REALSTAV MB spol. s r.o. |
1 |
|
|
RoadMaster Repairs s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Bártl |
1 |
|
|
CENTRIVIT,spol. s r.o. |
1 |
|
|
Fly back s.r.o. |
1 |
|
|
Prostav, s.r.o. |
1 |
|
|
MSE malé služby ekologii, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2022 ve výši 11 150 288 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,23.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Josef Trunecký |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
František Janek |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
NAVISYM s. r. o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2022 ve výši 11 150 288 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HAVEX-auto s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
VERKON s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
FABOK spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
CENTRIVIT,spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2022 ve výši 11 150 288 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 28, tj. 65,85 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
1 |
150 993 282 Kč |
|
|
KAVE Bau s.r.o. |
3 |
46 219 883 Kč |
|
|
František Janek |
5 |
28 256 392 Kč |
|
|
PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o., |
3 |
23 789 845 Kč |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
3 |
23 575 573 Kč |
|
|
ALTECH Mladá Boleslav ,s.r.o. |
2 |
22 300 577 Kč |
|
|
BROCHIER s.r.o. |
2 |
14 817 454 Kč |
|
|
Václav Horvát |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Maděra a Šípek, spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
INGUTIS, spol. s r. o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Bohumil Koutský |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
GASKO,spol.s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
tender pro s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Roadstav s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Jaroslav Znamínko |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Bernardo s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Martin Janek |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
PORR a.s. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
REALSTAV MB spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
RoadMaster Repairs s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Tomáš Bártl |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Fly back s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Prostav, s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
WOMBAT, s.r.o. |
3 |
3 359 888 Kč |
|
|
VPK Stavby s.r.o. |
1 |
586 881 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2022 ve výši 11 150 288 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CENTIN, a.s. |
2 |
22 300 577 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2022 ve výši 11 150 288 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Město Poděbrady |
2 |
13 541 509 Kč |
|
|
Křížek Tomáš, JUDr. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Středočeský kraj |
1 |
785 761 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2022 ve výši 11 150 288 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ADEZIN s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Maděra a Šípek, spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
|
GDF spol. s r.o. |
1 |
11 150 288 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2022 ve výši 11 150 288 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 18,74
|
|
Počet bodů 18,74 znamená pro Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. celkově
1073. místo z 1082.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,5889 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0889 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0377 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0099 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0111 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,7667 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1444 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2267 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,874
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
18,74
|
|
Výsledný K-Index
|
18,743 |
|