Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 49 smluv z 102 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,48.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,4804 odpovídá 48,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv z 102 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0294 odpovídá 2,94 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 16 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1569 odpovídá 15,69 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0392 odpovídá 3,92 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0196 odpovídá 1,96 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
1 |
155 844 408 Kč |
|
|
VPK Suchý s.r.o. |
1 |
84 216 000 Kč |
|
|
Vacuum Global s.r.o. |
7 |
57 071 439 Kč |
|
|
Daniel Šperk |
8 |
28 293 935 Kč |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
2 |
26 045 421 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
4 |
24 687 358 Kč |
|
|
IKKO Hradec Králové, s.r.o. |
3 |
24 459 188 Kč |
|
|
Domanský s.r.o. |
3 |
24 459 188 Kč |
|
|
TopolWater, s.r.o. |
3 |
24 459 188 Kč |
|
|
Křížek Tomáš, JUDr. |
3 |
24 459 188 Kč |
|
|
Voda Janek s.r.o. |
7 |
22 031 238 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
2 |
16 306 126 Kč |
|
|
Technical Sale & Lease s.r.o. |
2 |
16 306 126 Kč |
|
|
CENTIN, a.s. |
2 |
16 306 126 Kč |
|
|
Luboš Reinbergr |
2 |
16 306 126 Kč |
|
|
KAVE Bau s.r.o. |
2 |
13 647 944 Kč |
|
|
WOMBAT, s.r.o. |
4 |
11 294 019 Kč |
|
|
VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. |
2 |
11 178 063 Kč |
|
|
AQUA PROCON s.r.o. |
1 |
11 144 100 Kč |
|
|
TELSIG-servis, spol. s r.o. |
3 |
10 423 965 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
4 |
10 046 835 Kč |
|
|
tender pro s.r.o. |
3 |
8 359 973 Kč |
|
|
Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
EUROVIA Kamenolomy, a.s. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
GridFlow Alfa s.r.o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
Ing. Radek Němec |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
4791972 |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
MSE malé služby ekologii, s.r.o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
František Pokorný |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
NAVISYM s. r. o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
KEMIFLOC a.s. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
ADEZIN s.r.o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
Karel Kroupa |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
Agropark servis s.r.o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
Martin Trunecký |
1 |
2 274 413 Kč |
|
|
IPL stavby s.r.o. |
2 |
2 180 843 Kč |
|
|
Jaroslav Poulíček |
2 |
1 493 503 Kč |
|
|
FONTANA R, s.r.o. |
1 |
533 247 Kč |
|
|
Divadlo Nymburk s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
HSI com s.r.o. |
1 |
59 242 Kč |
|
|
6831875 |
1 |
50 000 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
34 758 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Vacuum Global s.r.o. |
7 |
|
|
IKKO Hradec Králové, s.r.o. |
3 |
|
|
Domanský s.r.o. |
3 |
|
|
Daniel Šperk |
3 |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
3 |
|
|
TopolWater, s.r.o. |
3 |
|
|
Křížek Tomáš, JUDr. |
3 |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
2 |
|
|
Technical Sale & Lease s.r.o. |
2 |
|
|
CENTIN, a.s. |
2 |
|
|
Luboš Reinbergr |
2 |
|
|
Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s. |
1 |
|
|
EUROVIA Kamenolomy, a.s. |
1 |
|
|
GridFlow Alfa s.r.o. |
1 |
|
|
VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ing. Radek Němec |
1 |
|
|
4791972 |
1 |
|
|
MSE malé služby ekologii, s.r.o. |
1 |
|
|
František Pokorný |
1 |
|
|
NAVISYM s. r. o. |
1 |
|
|
KEMIFLOC a.s. |
1 |
|
|
ADEZIN s.r.o. |
1 |
|
|
Karel Kroupa |
1 |
|
|
tender pro s.r.o. |
1 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
|
|
Agropark servis s.r.o. |
1 |
|
|
KAVE Bau s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 8 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,34.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
2 |
8 381 232 Kč |
|
|
Domanský s.r.o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
HSI com s.r.o. |
1 |
59 242 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
34 758 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Domanský s.r.o. |
2 |
16 306 126 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
František Pokorný |
1 |
8 153 063 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 13, tj. 31,58 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
1 |
155 844 408 Kč |
|
|
Daniel Šperk |
8 |
28 293 935 Kč |
|
|
IKKO Hradec Králové, s.r.o. |
3 |
24 459 188 Kč |
|
|
TopolWater, s.r.o. |
2 |
16 306 126 Kč |
|
|
KAVE Bau s.r.o. |
2 |
13 647 944 Kč |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
1 |
11 530 045 Kč |
|
|
Voda Janek s.r.o. |
4 |
11 375 628 Kč |
|
|
WOMBAT, s.r.o. |
4 |
11 294 019 Kč |
|
|
VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. |
2 |
11 178 063 Kč |
|
|
AQUA PROCON s.r.o. |
1 |
11 144 100 Kč |
|
|
TELSIG-servis, spol. s r.o. |
3 |
10 423 965 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
NAVISYM s. r. o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
IPL stavby s.r.o. |
2 |
2 180 843 Kč |
|
|
Jaroslav Poulíček |
2 |
1 493 503 Kč |
|
|
tender pro s.r.o. |
1 |
107 690 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EUROVIA Kamenolomy, a.s. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Agropark servis s.r.o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Křížek Tomáš, JUDr. |
3 |
24 459 188 Kč |
|
|
Technical Sale & Lease s.r.o. |
2 |
16 306 126 Kč |
|
|
Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
GridFlow Alfa s.r.o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
|
Karel Kroupa |
1 |
8 153 063 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
8 153 063 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2025 ve výši 8 153 063 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 11,69
|
|
Počet bodů 11,69 znamená pro Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. celkově
1275. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,4804 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0294 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0659 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0358 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0392 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0196 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1569 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,3416 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,169
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
11,69
|
|
Výsledný K-Index
|
11,688 |
|