Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 39 smluv z 112 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,35.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,3482 odpovídá 34,82 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 7 smluv z 112 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0625 odpovídá 6,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 21 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,1875 odpovídá 18,75 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0357 odpovídá 3,57 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 10 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0893 odpovídá 8,93 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TopolWater, s.r.o. |
1 |
34 956 133 Kč |
|
|
Arte spol.s r.o |
4 |
25 302 805 Kč |
|
|
WOMBAT, s.r.o. |
6 |
16 188 939 Kč |
|
|
Photon Water Technology s. r. o. |
4 |
15 128 409 Kč |
|
|
Voda Janek s.r.o. |
2 |
13 431 396 Kč |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
2 |
11 924 619 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
3 |
11 346 307 Kč |
|
|
VODA CZ SERVICE s.r.o. |
3 |
11 346 307 Kč |
|
|
GDF spol. s r.o. |
3 |
11 346 307 Kč |
|
|
ALTECH Mladá Boleslav ,s.r.o. |
3 |
11 346 307 Kč |
|
|
Karel Kroupa |
3 |
11 346 307 Kč |
|
|
VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. |
3 |
11 346 307 Kč |
|
|
CENTIN, a.s. |
3 |
11 346 307 Kč |
|
|
HYDRO-PUR s.r.o. |
1 |
8 933 382 Kč |
|
|
KAVE Bau s.r.o. |
1 |
8 443 675 Kč |
|
|
TELSIG-servis, spol. s r.o. |
2 |
8 016 590 Kč |
|
|
tender pro s.r.o. |
5 |
7 824 355 Kč |
|
|
PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o., |
3 |
7 824 170 Kč |
|
|
T4 Building s.r.o. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
S STAVBY s.r.o. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
PZ Elektro s.r.o. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
Louda Auto a.s. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
INGUTIS, spol. s r. o. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
František Janek |
5 |
7 372 773 Kč |
|
|
Jiří Křivánek |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
BELZA-GEO s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Křížek Tomáš, JUDr. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
AP Appraisal, s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
KEMIFLOC a.s. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
DONAUCHEM s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
6831875 |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
BROCHIER s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
PATOK a.s. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Tomáš Rakovec |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
M B - S V I N G s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
František Pokorný |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
MOKADO, s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Vacuum Global s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Ing. Radek Němec |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Lexnova s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Stanislav Eis |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Petr Stejskal |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Melzer, spol. s r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
PROPOKLOP s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
ADEZIN s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Endress + Hauser Czech s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Martin Herman |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
1 427 800 Kč |
|
|
Prostav, s.r.o. |
2 |
1 173 875 Kč |
|
|
STAVEBNÍ PODNIK PŘELOUČ, s.r.o. |
1 |
804 654 Kč |
|
|
Stavební huť Slatiňany, spol. s r. o. |
1 |
666 135 Kč |
|
|
Maděra a Šípek, spol. s r.o. |
1 |
665 500 Kč |
|
|
Top - plachty, s.r.o. |
2 |
91 246 Kč |
|
|
MADOS PRO, spol. s r.o. |
1 |
18 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Photon Water Technology s. r. o. |
4 |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
3 |
|
|
VODA CZ SERVICE s.r.o. |
3 |
|
|
GDF spol. s r.o. |
3 |
|
|
ALTECH Mladá Boleslav ,s.r.o. |
3 |
|
|
Karel Kroupa |
3 |
|
|
VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. |
3 |
|
|
CENTIN, a.s. |
3 |
|
|
T4 Building s.r.o. |
2 |
|
|
tender pro s.r.o. |
2 |
|
|
S STAVBY s.r.o. |
2 |
|
|
PZ Elektro s.r.o. |
2 |
|
|
PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o., |
2 |
|
|
Louda Auto a.s. |
2 |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
|
|
INGUTIS, spol. s r. o. |
2 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
2 |
|
|
Arte spol.s r.o |
2 |
|
|
Jiří Křivánek |
1 |
|
|
BELZA-GEO s.r.o. |
1 |
|
|
JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce |
1 |
|
|
Křížek Tomáš, JUDr. |
1 |
|
|
AP Appraisal, s.r.o. |
1 |
|
|
KEMIFLOC a.s. |
1 |
|
|
DONAUCHEM s.r.o. |
1 |
|
|
6831875 |
1 |
|
|
BROCHIER s.r.o. |
1 |
|
|
PATOK a.s. |
1 |
|
|
Tomáš Rakovec |
1 |
|
|
M B - S V I N G s.r.o. |
1 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
|
|
František Pokorný |
1 |
|
|
WOMBAT, s.r.o. |
1 |
|
|
MOKADO, s.r.o. |
1 |
|
|
Vacuum Global s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Radek Němec |
1 |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
1 |
|
|
Lexnova s.r.o. |
1 |
|
|
TELSIG-servis, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Stanislav Eis |
1 |
|
|
Petr Stejskal |
1 |
|
|
Melzer, spol. s r.o. |
1 |
|
|
PROPOKLOP s.r.o. |
1 |
|
|
ADEZIN s.r.o. |
1 |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
|
|
Endress + Hauser Czech s.r.o. |
1 |
|
|
Martin Herman |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 12 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,29.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lexnova s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Louda Auto a.s. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
Arte spol.s r.o |
1 |
4 198 700 Kč |
|
|
PATOK a.s. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GDF spol. s r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Endress + Hauser Czech s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Voda a potraviny
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HYDRO-PUR s.r.o. |
1 |
8 933 382 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 24, tj. 51,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TopolWater, s.r.o. |
1 |
34 956 133 Kč |
|
|
WOMBAT, s.r.o. |
6 |
16 188 939 Kč |
|
|
Voda Janek s.r.o. |
2 |
13 431 396 Kč |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
2 |
11 924 619 Kč |
|
|
KAVE Bau s.r.o. |
1 |
8 443 675 Kč |
|
|
TELSIG-servis, spol. s r.o. |
2 |
8 016 590 Kč |
|
|
PEMI stavební a obchodní společnost s.r.o., |
3 |
7 824 170 Kč |
|
|
T4 Building s.r.o. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
PZ Elektro s.r.o. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
František Janek |
2 |
4 187 622 Kč |
|
|
Jiří Křivánek |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
BELZA-GEO s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
VODA CZ SERVICE s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
S STAVBY s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
GDF spol. s r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Karel Kroupa |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
BROCHIER s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
M B - S V I N G s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Vacuum Global s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
ALTECH Mladá Boleslav ,s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Photon Water Technology s. r. o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
PROPOKLOP s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
1 427 800 Kč |
|
|
Prostav, s.r.o. |
2 |
1 173 875 Kč |
|
|
STAVEBNÍ PODNIK PŘELOUČ, s.r.o. |
1 |
804 654 Kč |
|
|
Maděra a Šípek, spol. s r.o. |
1 |
665 500 Kč |
|
|
tender pro s.r.o. |
2 |
171 820 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MOKADO, s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 76,92 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
3 |
11 346 307 Kč |
|
|
tender pro s.r.o. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Křížek Tomáš, JUDr. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
AP Appraisal, s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Photon Water Technology s. r. o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Ing. Radek Němec |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
Top - plachty, s.r.o. |
2 |
91 246 Kč |
|
|
MADOS PRO, spol. s r.o. |
1 |
18 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Arte spol.s r.o |
2 |
7 564 205 Kč |
|
|
Photon Water Technology s. r. o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
GDF spol. s r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
|
ADEZIN s.r.o. |
1 |
3 782 102 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
INGUTIS, spol. s r. o. |
2 |
7 564 205 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. v 2023 ve výši 3 782 102 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 10,44
|
|
Počet bodů 10,44 znamená pro Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. celkově
1132. místo z 1172.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,3482 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0625 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0194 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0132 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0357 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0893 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1875 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2884 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,044
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
10,44
|
|
Výsledný K-Index
|
10,441 |
|