Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 34 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,1553 odpovídá 15,53 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv z 219 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0137 odpovídá 1,37 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 36 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,1644 odpovídá 16,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0228 odpovídá 2,28 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
24 |
10 281 901 Kč |
|
|
WN service s.r.o. |
1 |
5 063 641 Kč |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
1 |
3 454 692 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
2 |
3 384 963 Kč |
|
|
Křenek, s.r.o. |
1 |
2 883 294 Kč |
|
|
CONSTRUCT CONSULTING CZ s. r. o. v likvidaci |
1 |
2 010 061 Kč |
|
|
Martin Dostálek |
3 |
1 350 905 Kč |
|
|
Ivar a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Ing. Přemysl Šanc |
1 |
1 035 595 Kč |
|
|
TECHPROFI HK, s.r.o. |
1 |
1 015 894 Kč |
|
|
Pelouch Petr, Ing. |
2 |
957 173 Kč |
|
|
Window Holding a.s. |
1 |
930 575 Kč |
|
|
MATRIX a.s. |
1 |
928 088 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
3 |
871 596 Kč |
|
|
Technická správa nemovitostí s.r.o. |
2 |
869 833 Kč |
|
|
Pavel Janák |
2 |
856 825 Kč |
|
|
LauStav, s.r.o. |
2 |
824 904 Kč |
|
|
DOM stavební s.r.o. |
2 |
712 241 Kč |
|
|
REVYO, s.r.o. |
1 |
681 540 Kč |
|
|
KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. |
2 |
663 834 Kč |
|
|
TERMOMONT s.r.o. |
1 |
644 390 Kč |
|
|
Poolakcent s.r.o. |
1 |
588 977 Kč |
|
|
Martin Kryš |
1 |
551 760 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
3 |
527 866 Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
2 |
522 793 Kč |
|
|
Václav Holan |
2 |
491 702 Kč |
|
|
OLFIN Car - STK, s.r.o. |
1 |
457 500 Kč |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
1 |
428 413 Kč |
|
|
BIOANALYTIKA CZ, s.r.o. |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Ing.arch. Mádlík Jan |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Revize HK, s.r.o. |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Ladislav Štoček |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Gladiator Distribution s.r.o. |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Pavel Horák |
4 |
416 263 Kč |
|
|
Ing. Petr Michalík |
2 |
378 730 Kč |
|
|
Plavecké středisko Zéva, z. s. |
2 |
377 520 Kč |
|
|
Kurštejn stavební a obchodní firma s.r.o. |
1 |
365 489 Kč |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
2 |
357 563 Kč |
|
|
K.T.O. REALITY s.r.o. |
1 |
338 715 Kč |
|
|
Střechy HK s.r.o. |
1 |
276 143 Kč |
|
|
Ing. Jiřina Röslerová, daňový poradce |
1 |
272 250 Kč |
|
|
RCF - Správa realit, spol. s r.o. |
1 |
260 150 Kč |
|
|
VM food industry s.r.o. v likvidaci |
1 |
242 000 Kč |
|
|
GEMA ART GROUP a.s. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
2 |
232 296 Kč |
|
|
Jiří Hovorka |
3 |
230 443 Kč |
|
|
Erik Majerník |
2 |
230 010 Kč |
|
|
Zich a spol., s.r.o. |
1 |
211 218 Kč |
|
|
Fabián Josef, Ing. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1765, Hradec Králové |
1 |
203 280 Kč |
|
|
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových |
1 |
181 500 Kč |
|
|
MATEX HK s.r.o. |
2 |
176 911 Kč |
|
|
PROPLAST, spol. s r.o. |
1 |
175 988 Kč |
|
|
SAMAT, spol. s r.o. |
2 |
154 465 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům S.K.Neumanna 726 |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Robert Doucek |
1 |
141 065 Kč |
|
|
RENOVA, s.r.o. |
1 |
135 109 Kč |
|
|
ista Česká republika s.r.o. |
1 |
127 244 Kč |
|
|
RESTAV HK s.r.o. |
1 |
119 679 Kč |
|
|
TopSwim, s.r.o. |
1 |
116 450 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Vážní 1064 Hradec Králové |
1 |
108 900 Kč |
|
|
TENcom Trade s.r.o. |
1 |
103 966 Kč |
|
|
Jiří Netolický |
1 |
103 197 Kč |
|
|
Ing. František Hofman |
1 |
99 220 Kč |
|
|
Krčmář a syn s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Jiří Kappl |
1 |
93 606 Kč |
|
|
Vojtěch Nováček |
1 |
82 800 Kč |
|
|
Univers Tech s.r.o. |
1 |
80 397 Kč |
|
|
Robert Schejbal |
1 |
77 803 Kč |
|
|
DM Color, s.r.o. |
1 |
76 363 Kč |
|
|
Marek Vencovský |
1 |
73 631 Kč |
|
|
Ekoizol V&V spol. s r.o. |
1 |
72 059 Kč |
|
|
Jiří Hruška |
1 |
69 563 Kč |
|
|
BAIRO s.r.o. |
1 |
69 310 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Vít |
1 |
68 486 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
1 |
55 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2020 ve výši 428 413 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se koncentrují u 1 dodavatele.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
24 |
|
|
Pavel Janák |
2 |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
1 |
|
|
BIOANALYTIKA CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
Ing.arch. Mádlík Jan |
1 |
|
|
Revize HK, s.r.o. |
1 |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
1 |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
Ladislav Štoček |
1 |
|
|
Gladiator Distribution s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2020 ve výši 428 413 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
WN service s.r.o. |
1 |
5 063 641 Kč |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
1 |
3 454 692 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
2 |
3 384 963 Kč |
|
|
Křenek, s.r.o. |
1 |
2 883 294 Kč |
|
|
CONSTRUCT CONSULTING CZ s. r. o. v likvidaci |
1 |
2 010 061 Kč |
|
|
Martin Dostálek |
2 |
1 133 528 Kč |
|
|
Ing. Přemysl Šanc |
1 |
1 035 595 Kč |
|
|
TECHPROFI HK, s.r.o. |
1 |
1 015 894 Kč |
|
|
Window Holding a.s. |
1 |
930 575 Kč |
|
|
MATRIX a.s. |
1 |
928 088 Kč |
|
|
Technická správa nemovitostí s.r.o. |
2 |
869 833 Kč |
|
|
Pelouch Petr, Ing. |
1 |
828 453 Kč |
|
|
DOM stavební s.r.o. |
2 |
712 241 Kč |
|
|
REVYO, s.r.o. |
1 |
681 540 Kč |
|
|
TERMOMONT s.r.o. |
1 |
644 390 Kč |
|
|
LauStav, s.r.o. |
1 |
566 013 Kč |
|
|
Martin Kryš |
1 |
551 760 Kč |
|
|
Ing.arch. Mádlík Jan |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Ing. Petr Michalík |
2 |
378 730 Kč |
|
|
RCF - Správa realit, spol. s r.o. |
1 |
260 150 Kč |
|
|
GEMA ART GROUP a.s. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. |
1 |
207 543 Kč |
|
|
Fabián Josef, Ing. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
PROPLAST, spol. s r.o. |
1 |
175 988 Kč |
|
|
Robert Doucek |
1 |
141 065 Kč |
|
|
RESTAV HK s.r.o. |
1 |
119 679 Kč |
|
|
Ing. František Hofman |
1 |
99 220 Kč |
|
|
Jiří Hovorka |
1 |
76 487 Kč |
|
|
Ekoizol V&V spol. s r.o. |
1 |
72 059 Kč |
|
|
SAMAT, spol. s r.o. |
1 |
61 363 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2020 ve výši 428 413 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 62,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
5 |
2 142 063 Kč |
|
|
Plavecké středisko Zéva, z. s. |
2 |
377 520 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Vážní 1064 Hradec Králové |
1 |
108 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2020 ve výši 428 413 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
1 |
428 413 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2020 ve výši 428 413 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Ing. Jiřina Röslerová, daňový poradce |
1 |
272 250 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1765, Hradec Králové |
1 |
203 280 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2020 ve výši 428 413 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pavel Janák |
2 |
856 825 Kč |
|
|
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům S.K.Neumanna 726 |
1 |
145 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2020 ve výši 428 413 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 9,30 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
3 |
871 596 Kč |
|
|
Poolakcent s.r.o. |
1 |
588 977 Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
2 |
522 793 Kč |
|
|
KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. |
1 |
456 291 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
2 |
451 636 Kč |
|
|
BIOANALYTIKA CZ, s.r.o. |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Revize HK, s.r.o. |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Ladislav Štoček |
1 |
428 413 Kč |
|
|
Pavel Horák |
4 |
416 263 Kč |
|
|
Kurštejn stavební a obchodní firma s.r.o. |
1 |
365 489 Kč |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
2 |
357 563 Kč |
|
|
K.T.O. REALITY s.r.o. |
1 |
338 715 Kč |
|
|
Střechy HK s.r.o. |
1 |
276 143 Kč |
|
|
LauStav, s.r.o. |
1 |
258 892 Kč |
|
|
Erik Majerník |
2 |
230 010 Kč |
|
|
Václav Holan |
1 |
220 196 Kč |
|
|
Martin Dostálek |
1 |
217 377 Kč |
|
|
RENOVA, s.r.o. |
1 |
135 109 Kč |
|
|
Pelouch Petr, Ing. |
1 |
128 720 Kč |
|
|
ista Česká republika s.r.o. |
1 |
127 244 Kč |
|
|
TopSwim, s.r.o. |
1 |
116 450 Kč |
|
|
Krčmář a syn s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Jiří Kappl |
1 |
93 606 Kč |
|
|
SAMAT, spol. s r.o. |
1 |
93 102 Kč |
|
|
Jiří Hovorka |
1 |
86 192 Kč |
|
|
Vojtěch Nováček |
1 |
82 800 Kč |
|
|
Univers Tech s.r.o. |
1 |
80 397 Kč |
|
|
Robert Schejbal |
1 |
77 803 Kč |
|
|
DM Color, s.r.o. |
1 |
76 363 Kč |
|
|
Marek Vencovský |
1 |
73 631 Kč |
|
|
Jiří Hruška |
1 |
69 563 Kč |
|
|
BAIRO s.r.o. |
1 |
69 310 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
66 526 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
1 |
55 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2020 ve výši 428 413 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,25
|
|
Počet bodů 7,25 znamená pro Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace celkově
749. místo z 1004.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1553 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0137 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0545 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,2189 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0228 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených o víkendu či svátku |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1644 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0955 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,725
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,25
|
|
Výsledný K-Index
|
7,251 |
|