Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 22 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,1222 odpovídá 12,22 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 26 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,1444 odpovídá 14,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,0111 odpovídá 1,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2021.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GEMA ART GROUP a.s. |
1 |
7 258 811 Kč |
|
|
ENERGIS 92, s.r.o. |
1 |
4 719 424 Kč |
|
|
MATRIX a.s. |
4 |
4 696 551 Kč |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
9 |
4 625 777 Kč |
|
|
TECHPROFI HK, s.r.o. |
3 |
3 726 013 Kč |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
3 |
3 468 093 Kč |
|
|
HMP top s.r.o. |
7 |
2 884 817 Kč |
|
|
Vlčí Stavby s.r.o. |
1 |
2 611 663 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
3 |
2 257 531 Kč |
|
|
Ingplan s.r.o. |
1 |
2 004 668 Kč |
|
|
Křenek, s.r.o. |
2 |
1 640 071 Kč |
|
|
RP výtahy s.r.o. |
2 |
1 592 118 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
1 |
1 549 034 Kč |
|
|
Stacionář Cesta Náchod z.ú. |
1 |
1 536 231 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
1 |
1 433 925 Kč |
|
|
Martin Páral |
2 |
1 108 477 Kč |
|
|
Kurštejn stavební a obchodní firma s.r.o. |
1 |
1 085 559 Kč |
|
|
HOUSKA & DOUDA, spol. s r.o. |
1 |
1 062 937 Kč |
|
|
ABC Chomutov spol. s r.o. |
1 |
1 035 542 Kč |
|
|
GasChem s.r.o. |
2 |
1 027 951 Kč |
|
|
MaVestav HK spol. s r.o. |
1 |
862 676 Kč |
|
|
Miloslav Tlučhoř |
1 |
800 505 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
4 |
796 749 Kč |
|
|
Pavel Horák |
5 |
728 390 Kč |
|
|
Prádelna Fišer s.r.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Ministerstvo obrany |
1 |
513 975 Kč |
|
|
PCO VIDOCQ s.r.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
ZO OS UNIOS Správa nemovitostí p.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
AGIS účetnictví a daně, a.s. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Andulka services s.r.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Worldline NVISA |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Pelouch Petr, Ing. |
1 |
497 527 Kč |
|
|
Plaster spol. s r.o. |
2 |
468 069 Kč |
|
|
ERAMONT s.r.o. |
3 |
455 798 Kč |
|
|
Ludmila Vlnasová |
1 |
438 616 Kč |
|
|
ADUKO s.r.o. |
1 |
431 970 Kč |
|
|
HYDROIZOLACE STAVEB, s.r.o. |
2 |
427 130 Kč |
|
|
Pavel Kočí |
1 |
412 580 Kč |
|
|
Ing.arch. Mádlík Jan |
2 |
396 396 Kč |
|
|
Ing. Petr Michalík |
2 |
392 040 Kč |
|
|
Radek Částka |
1 |
381 150 Kč |
|
|
Alan Šimek |
3 |
297 195 Kč |
|
|
Setertix Group s.r.o. |
1 |
293 749 Kč |
|
|
MUDr. Rita Erbenová |
1 |
272 250 Kč |
|
|
ICT-GROUP s.r.o. |
1 |
260 271 Kč |
|
|
LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. |
1 |
230 635 Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
1 |
230 119 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
2 |
223 851 Kč |
|
|
EUROBALNEO s.r.o. |
1 |
202 588 Kč |
|
|
Drahoš Kovařovic |
2 |
199 616 Kč |
|
|
ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ s.r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Jan Hošek |
2 |
132 747 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Pavel Franc |
1 |
117 760 Kč |
|
|
GAMA Fobos s.r.o. |
1 |
108 779 Kč |
|
|
Ing. Ľubomír Charvát |
1 |
107 690 Kč |
|
|
Mgr. Andriana Koreňová |
1 |
99 825 Kč |
|
|
MUDr. Taťana Luberová |
1 |
99 825 Kč |
|
|
David Hlaváč |
1 |
96 683 Kč |
|
|
SAMAT, spol. s r.o. |
1 |
96 450 Kč |
|
|
Martin Kout |
1 |
95 567 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek V Lipkách 1212, Hradec Králové |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šimkova 369, Hradec Králové |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Pavel Sailer |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Martin Dostálek |
1 |
83 369 Kč |
|
|
Jiří Hruška |
1 |
81 070 Kč |
|
|
NISASPORT-ELEKTRONIK, s.r.o. |
1 |
79 381 Kč |
|
|
Ing. Jakub Gembal |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 1083, ulice Sovova v Hradci Králové |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Krčmář a syn s.r.o. |
1 |
70 589 Kč |
|
|
48634109 |
1 |
70 180 Kč |
|
|
Petr Kult |
1 |
68 256 Kč |
|
|
Miroslav Kvaček |
1 |
66 826 Kč |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
1 |
66 450 Kč |
|
|
AQ audio studio s.r.o. |
1 |
65 085 Kč |
|
|
Roman Kabele |
1 |
63 121 Kč |
|
|
KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. |
1 |
62 657 Kč |
|
|
Andrea Klimešová |
1 |
62 315 Kč |
|
|
Stavre Dupenovski |
1 |
61 214 Kč |
|
|
Ing. František Hofman |
1 |
58 709 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
44 333 Kč |
|
|
Jan Chvátal a Dana Chvátalová |
1 |
14 520 Kč |
|
|
MUDr. Jiřina Daňkovská |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Ing.arch. Daniel Daňkovský |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Václav Holan |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Jan Hrbek |
1 |
14 520 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
9 |
|
|
HMP top s.r.o. |
2 |
|
|
GasChem s.r.o. |
2 |
|
|
Prádelna Fišer s.r.o. |
1 |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
1 |
|
|
Ministerstvo obrany |
1 |
|
|
PCO VIDOCQ s.r.o. |
1 |
|
|
ZO OS UNIOS Správa nemovitostí p.o. |
1 |
|
|
AGIS účetnictví a daně, a.s. |
1 |
|
|
Andulka services s.r.o. |
1 |
|
|
Worldline NVISA |
1 |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Worldline NVISA |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
44 333 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PCO VIDOCQ s.r.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 3,28 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GEMA ART GROUP a.s. |
1 |
7 258 811 Kč |
|
|
ENERGIS 92, s.r.o. |
1 |
4 719 424 Kč |
|
|
MATRIX a.s. |
4 |
4 696 551 Kč |
|
|
TECHPROFI HK, s.r.o. |
3 |
3 726 013 Kč |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
3 |
3 468 093 Kč |
|
|
HMP top s.r.o. |
7 |
2 884 817 Kč |
|
|
Vlčí Stavby s.r.o. |
1 |
2 611 663 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
3 |
2 257 531 Kč |
|
|
Ingplan s.r.o. |
1 |
2 004 668 Kč |
|
|
Křenek, s.r.o. |
2 |
1 640 071 Kč |
|
|
RP výtahy s.r.o. |
2 |
1 592 118 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
1 |
1 549 034 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
1 |
1 433 925 Kč |
|
|
Kurštejn stavební a obchodní firma s.r.o. |
1 |
1 085 559 Kč |
|
|
HOUSKA & DOUDA, spol. s r.o. |
1 |
1 062 937 Kč |
|
|
ABC Chomutov spol. s r.o. |
1 |
1 035 542 Kč |
|
|
Martin Páral |
1 |
1 017 001 Kč |
|
|
MaVestav HK spol. s r.o. |
1 |
862 676 Kč |
|
|
Pelouch Petr, Ing. |
1 |
497 527 Kč |
|
|
Pavel Kočí |
1 |
412 580 Kč |
|
|
Ing.arch. Mádlík Jan |
2 |
396 396 Kč |
|
|
Plaster spol. s r.o. |
1 |
395 722 Kč |
|
|
Ing. Petr Michalík |
2 |
392 040 Kč |
|
|
HYDROIZOLACE STAVEB, s.r.o. |
1 |
361 790 Kč |
|
|
Setertix Group s.r.o. |
1 |
293 749 Kč |
|
|
LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. |
1 |
230 635 Kč |
|
|
Alan Šimek |
2 |
186 021 Kč |
|
|
ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ s.r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
ERAMONT s.r.o. |
2 |
130 680 Kč |
|
|
Ing. Ľubomír Charvát |
1 |
107 690 Kč |
|
|
SAMAT, spol. s r.o. |
1 |
96 450 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
1 |
90 393 Kč |
|
|
Pavel Horák |
1 |
87 661 Kč |
|
|
Pavel Sailer |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Martin Dostálek |
1 |
83 369 Kč |
|
|
Ing. Jakub Gembal |
1 |
78 650 Kč |
|
|
48634109 |
1 |
70 180 Kč |
|
|
Roman Kabele |
1 |
63 121 Kč |
|
|
Stavre Dupenovski |
1 |
61 214 Kč |
|
|
Ing. František Hofman |
1 |
58 709 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GasChem s.r.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
ADUKO s.r.o. |
1 |
431 970 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 15,79 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Stacionář Cesta Náchod z.ú. |
1 |
1 536 231 Kč |
|
|
Miloslav Tlučhoř |
1 |
800 505 Kč |
|
|
Ministerstvo obrany |
1 |
513 975 Kč |
|
|
AGIS účetnictví a daně, a.s. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
GasChem s.r.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Ludmila Vlnasová |
1 |
438 616 Kč |
|
|
MUDr. Rita Erbenová |
1 |
272 250 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Drahoš Kovařovic |
1 |
103 741 Kč |
|
|
Mgr. Andriana Koreňová |
1 |
99 825 Kč |
|
|
MUDr. Taťana Luberová |
1 |
99 825 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek V Lipkách 1212, Hradec Králové |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šimkova 369, Hradec Králové |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 1083, ulice Sovova v Hradci Králové |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Jan Chvátal a Dana Chvátalová |
1 |
14 520 Kč |
|
|
MUDr. Jiřina Daňkovská |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Ing.arch. Daniel Daňkovský |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Václav Holan |
1 |
14 520 Kč |
|
|
Jan Hrbek |
1 |
14 520 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Prádelna Fišer s.r.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
513 975 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,85 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
3 |
706 356 Kč |
|
|
Pavel Horák |
4 |
640 729 Kč |
|
|
ZO OS UNIOS Správa nemovitostí p.o. |
1 |
513 975 Kč |
|
|
Radek Částka |
1 |
381 150 Kč |
|
|
ERAMONT s.r.o. |
1 |
325 118 Kč |
|
|
ICT-GROUP s.r.o. |
1 |
260 271 Kč |
|
|
Jan Hošek |
2 |
132 747 Kč |
|
|
Pavel Franc |
1 |
117 760 Kč |
|
|
Alan Šimek |
1 |
111 175 Kč |
|
|
David Hlaváč |
1 |
96 683 Kč |
|
|
Drahoš Kovařovic |
1 |
95 876 Kč |
|
|
Martin Kout |
1 |
95 567 Kč |
|
|
Martin Páral |
1 |
91 476 Kč |
|
|
Jiří Hruška |
1 |
81 070 Kč |
|
|
Krčmář a syn s.r.o. |
1 |
70 589 Kč |
|
|
Petr Kult |
1 |
68 256 Kč |
|
|
Miroslav Kvaček |
1 |
66 826 Kč |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
1 |
66 450 Kč |
|
|
AQ audio studio s.r.o. |
1 |
65 085 Kč |
|
|
KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. |
1 |
62 657 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2021 ve výši 513 975 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,43
|
|
Počet bodů 5,43 znamená pro Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace celkově
446. místo z 1009.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1222 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0335 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,1199 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0111 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených o víkendu či svátku |
+ 0,0056 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1444 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1067 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,543
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,43
|
|
Výsledný K-Index
|
5,434 |
|