Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0360 odpovídá 3,60 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0022 odpovídá 0,22 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 226 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,51.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,5079 odpovídá 50,79 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0135 odpovídá 1,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 2 smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0045 odpovídá 0,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 21 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0472 odpovídá 4,72 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
162 |
88 672 477 Kč |
|
|
VODIZOL, s.r.o. |
3 |
9 703 011 Kč |
|
|
TECHCOLOR s.r.o. |
1 |
6 749 938 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
3 |
5 784 847 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
3 |
4 590 375 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
6 |
4 537 521 Kč |
|
|
SEADON s.r.o. |
1 |
3 347 260 Kč |
|
|
FAST střechy s.r.o. |
2 |
3 302 980 Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
3 |
2 379 773 Kč |
|
|
Ficek CZ, s.r.o. |
1 |
2 369 670 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
4 |
2 253 780 Kč |
|
|
KASTT, spol. s r.o. |
1 |
2 201 411 Kč |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
4 |
2 189 444 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Labská kotlina 1018, 1019, 1020, 1021, Hradec Králové |
4 |
2 189 444 Kč |
|
|
Bytové družstvo Labská kotlina 991 |
3 |
1 642 083 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Urxova 213 až 217, Hradec Králové |
3 |
1 642 083 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K Sokolovně 241,242,243,244 a 245, Hradec Králové |
3 |
1 642 083 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Markovická 598, 599, 600 Hradec Králové |
3 |
1 642 083 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Durychova 1381, 1382 a 1383, Hradec Králové |
3 |
1 642 083 Kč |
|
|
RENOVA, s.r.o. |
3 |
1 493 291 Kč |
|
|
MIGBAU s.r.o. |
6 |
1 424 365 Kč |
|
|
Martin Kryš |
1 |
1 277 768 Kč |
|
|
BAZENSERVIS-Vital s.r.o. |
2 |
1 272 151 Kč |
|
|
ADK Klima s.r.o. |
1 |
1 212 768 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 726, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek třída Karla IV. 611 a 612, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Selicharova 1419 a 1420, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jungmannova 1440, 1441 a 1442, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Selicharova 1421-1422, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 1073, 1074, 1075 a 1076 v Hradci Králové v ulici Milady Horákové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 469 a 470, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
ista Česká republika s.r.o. |
2 |
1 047 767 Kč |
|
|
HMP top s.r.o. |
2 |
989 011 Kč |
|
|
SPEDOS Vrata a.s. |
1 |
964 116 Kč |
|
|
ENBRA, a.s. |
2 |
914 349 Kč |
|
|
Patrik Peroutka |
1 |
912 234 Kč |
|
|
SAUNASYSTEM s.r.o. |
1 |
796 301 Kč |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 760, ulice Pod Svahem v Hradci Králové |
2 |
768 065 Kč |
|
|
David Hrubý |
2 |
742 107 Kč |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 761, ulice Pod Svahem v Hradci Králové |
2 |
726 683 Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
2 |
672 454 Kč |
|
|
Stanislav Trávníček |
2 |
632 665 Kč |
|
|
Jan Skipala |
2 |
627 998 Kč |
|
|
Jiří Hrachovina |
3 |
618 913 Kč |
|
|
Fabián Josef, Ing. |
2 |
614 879 Kč |
|
|
FUN Úklidy s.r.o. |
1 |
567 490 Kč |
|
|
Blank architekti s.r.o. |
2 |
561 440 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v ulici Pod Zámečkem 1761, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 725, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Zieglerova 680, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Formánkova 434-436 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1758, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Veverkova 1320 a 1321 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ladova 1062, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jungmannova 1408 a 1409, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Vachkova 845, 846 a 847 v Hradci Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Úzká 210, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Truhlářská 252, 253, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šimkova 369, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
GasChem s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Bytové družstvo Březhrad 174 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Sekaninova 414 a 415 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Bytové družstvo Milady Horákové 1100 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek M.D.Rettigové 1031 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Pod Zámečkem 1057 a 1058, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Kafemat s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Miroslav Kvaček |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Pražská 90 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Šafaříkova 650 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství pro dům Pouchovská č. 1255 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Klumparova 567, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Baarova 1381, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 705 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jana Černého čp. 96 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 706 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Bytové družstvo Polní 812, 813, 814 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Bytové družstvo Mánesova 891 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 579, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Březhradská 173, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 707 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Moravská 726, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek v domě čp. 937 Šimkova ul., Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Milady Horákové 1065 a 1066, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Daněk Jaroslav, Mgr., Bc. - soudní exekutor |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ladova 1104, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 578 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Slezská 869, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mandysova 1409 a 1410 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 599, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1765, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Elektroinstalace Čechy a Morava s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Sekaninova čp. 401-402 Hradec Králové 11 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
DAHASL s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 1128, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek V Lipkách 1212, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Slezská 776-780 Hradec Králové 3 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Polní 818-820, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Šmilovského čp. 1685, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Milady Horákové 1094 a 1095 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2025 ve výši 547 361 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
162 |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
4 |
|
|
Společenství vlastníků Labská kotlina 1018, 1019, 1020, 1021, Hradec Králové |
4 |
|
|
Bytové družstvo Labská kotlina 991 |
3 |
|
|
Společenství vlastníků Urxova 213 až 217, Hradec Králové |
3 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K Sokolovně 241,242,243,244 a 245, Hradec Králové |
3 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Markovická 598, 599, 600 Hradec Králové |
3 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Durychova 1381, 1382 a 1383, Hradec Králové |
3 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 726, Hradec Králové |
2 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek třída Karla IV. 611 a 612, Hradec Králové |
2 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Selicharova 1419 a 1420, Hradec Králové |
2 |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
2 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jungmannova 1440, 1441 a 1442, Hradec Králové |
2 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Selicharova 1421-1422, Hradec Králové |
2 |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 1073, 1074, 1075 a 1076 v Hradci Králové v ulici Milady Horákové |
2 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 469 a 470, Hradec Králové |
2 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v ulici Pod Zámečkem 1761, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 725, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Zieglerova 680, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Formánkova 434-436 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1758, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Veverkova 1320 a 1321 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ladova 1062, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jungmannova 1408 a 1409, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Vachkova 845, 846 a 847 v Hradci Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Úzká 210, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Truhlářská 252, 253, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šimkova 369, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 761, ulice Pod Svahem v Hradci Králové |
1 |
|
|
GasChem s.r.o. |
1 |
|
|
Bytové družstvo Březhrad 174 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Sekaninova 414 a 415 Hradec Králové |
1 |
|
|
Bytové družstvo Milady Horákové 1100 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek M.D.Rettigové 1031 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Pod Zámečkem 1057 a 1058, Hradec Králové |
1 |
|
|
Kafemat s.r.o. |
1 |
|
|
Miroslav Kvaček |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Pražská 90 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Šafaříkova 650 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství pro dům Pouchovská č. 1255 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Klumparova 567, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Baarova 1381, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 705 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jana Černého čp. 96 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 706 Hradec Králové |
1 |
|
|
Bytové družstvo Polní 812, 813, 814 |
1 |
|
|
ista Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
Bytové družstvo Mánesova 891 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 579, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Březhradská 173, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 707 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Moravská 726, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek v domě čp. 937 Šimkova ul., Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Milady Horákové 1065 a 1066, Hradec Králové |
1 |
|
|
Daněk Jaroslav, Mgr., Bc. - soudní exekutor |
1 |
|
|
Stanislav Trávníček |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ladova 1104, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 578 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Slezská 869, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mandysova 1409 a 1410 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 760, ulice Pod Svahem v Hradci Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 599, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1765, Hradec Králové |
1 |
|
|
Elektroinstalace Čechy a Morava s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Sekaninova čp. 401-402 Hradec Králové 11 |
1 |
|
|
DAHASL s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 1128, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek V Lipkách 1212, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Slezská 776-780 Hradec Králové 3 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Polní 818-820, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Šmilovského čp. 1685, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Milady Horákové 1094 a 1095 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Flesarova 46, Třebechovice pod Orebem |
1 |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
|
|
AKIA, a.s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Fr. Halase 725, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1762, Hradec Králové |
1 |
|
|
ENBRA, a.s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 676, ulice Svatojánská v Hradci Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Prostějovská 1079-1080, Hradec Králové 6 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Uhelná 868, Hradec Králové |
1 |
|
|
BAZENSERVIS-Vital s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Buzulucká 786, Hradec Králové |
1 |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
1 |
|
|
David Hrubý |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek SNP 310, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Tř. Edvarda Beneše 1558, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Třída Edvarda Beneše 1555, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Terak pro dům Vančurovo nám. 389, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gočárova 685 |
1 |
|
|
Společenství domu č.p. 1123, Průmyslová ul., Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Hradec Králové, Šantrochova 422, 423, 424 |
1 |
|
|
Jan Skipala |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Sezemická 531 a 532, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Horova 825, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tř. E. Beneše 1561 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 675, ulice Svatojánská v Hradci Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Františka Halase 724, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Oskara Nedbala 1178, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Karla IV. 641, Hradec Králové |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2025 ve výši 547 361 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,23.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
195 131 Kč |
|
|
CS Technologies s.r.o. |
1 |
181 161 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2025 ve výši 547 361 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 5,08 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VODIZOL, s.r.o. |
3 |
9 703 011 Kč |
|
|
TECHCOLOR s.r.o. |
1 |
6 749 938 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
2 |
4 745 629 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
3 |
4 590 375 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
2 |
3 633 234 Kč |
|
|
SEADON s.r.o. |
1 |
3 347 260 Kč |
|
|
FAST střechy s.r.o. |
2 |
3 302 980 Kč |
|
|
Ficek CZ, s.r.o. |
1 |
2 369 670 Kč |
|
|
KASTT, spol. s r.o. |
1 |
2 201 411 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
2 |
1 811 988 Kč |
|
|
MIGBAU s.r.o. |
6 |
1 424 365 Kč |
|
|
Martin Kryš |
1 |
1 277 768 Kč |
|
|
ADK Klima s.r.o. |
1 |
1 212 768 Kč |
|
|
SPEDOS Vrata a.s. |
1 |
964 116 Kč |
|
|
Patrik Peroutka |
1 |
912 234 Kč |
|
|
SAUNASYSTEM s.r.o. |
1 |
796 301 Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
1 |
622 412 Kč |
|
|
Fabián Josef, Ing. |
2 |
614 879 Kč |
|
|
Blank architekti s.r.o. |
2 |
561 440 Kč |
|
|
AKIA, a.s. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
HMP top s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
DONAP systémy s.r.o. |
1 |
354 221 Kč |
|
|
AWT Rekultivace a.s. |
2 |
350 053 Kč |
|
|
Libor Pazourek |
1 |
340 718 Kč |
|
|
Marcel Byrtus |
2 |
326 700 Kč |
|
|
DEX HK s.r.o. |
1 |
297 503 Kč |
|
|
ZALUBEM s.r.o. |
1 |
292 336 Kč |
|
|
Jiří Hrachovina |
2 |
290 821 Kč |
|
|
DM Cleaning s.r.o. |
1 |
285 715 Kč |
|
|
Ing. Michael Moravec |
1 |
259 727 Kč |
|
|
Kodýtek Jiří, Ing. |
1 |
232 320 Kč |
|
|
INVI projekt s.r.o. |
1 |
180 290 Kč |
|
|
ZIP o.p.s. |
1 |
175 886 Kč |
|
|
D A B O N A s.r.o. |
2 |
166 493 Kč |
|
|
Jaroslav Kouba |
1 |
151 330 Kč |
|
|
Alan Šimek |
1 |
143 199 Kč |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
1 |
139 600 Kč |
|
|
Jiří Herzán |
1 |
119 935 Kč |
|
|
SAMAT, spol. s r.o. |
1 |
71 826 Kč |
|
|
Ing. Blanka Plasová |
1 |
65 945 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2025 ve výši 547 361 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 316, tj. 99,37 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
154 |
84 293 589 Kč |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
4 |
2 189 444 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Labská kotlina 1018, 1019, 1020, 1021, Hradec Králové |
4 |
2 189 444 Kč |
|
|
Bytové družstvo Labská kotlina 991 |
3 |
1 642 083 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K Sokolovně 241,242,243,244 a 245, Hradec Králové |
3 |
1 642 083 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Markovická 598, 599, 600 Hradec Králové |
3 |
1 642 083 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Durychova 1381, 1382 a 1383, Hradec Králové |
3 |
1 642 083 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 726, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Urxova 213 až 217, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek třída Karla IV. 611 a 612, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Selicharova 1419 a 1420, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jungmannova 1440, 1441 a 1442, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Selicharova 1421-1422, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu čp. 1073, 1074, 1075 a 1076 v Hradci Králové v ulici Milady Horákové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 469 a 470, Hradec Králové |
2 |
1 094 722 Kč |
|
|
ista Česká republika s.r.o. |
2 |
1 047 767 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v ulici Pod Zámečkem 1761, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Formánkova 434-436 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1758, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Veverkova 1320 a 1321 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ladova 1062, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jungmannova 1408 a 1409, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Vachkova 845, 846 a 847 v Hradci Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Úzká 210, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Truhlářská 252, 253, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šimkova 369, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 761, ulice Pod Svahem v Hradci Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Bytové družstvo Březhrad 174 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Sekaninova 414 a 415 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Bytové družstvo Milady Horákové 1100 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek M.D.Rettigové 1031 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Pod Zámečkem 1057 a 1058, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Pražská 90 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Šafaříkova 650 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství pro dům Pouchovská č. 1255 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Klumparova 567, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Baarova 1381, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 705 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jana Černého čp. 96 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 706 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Bytové družstvo Polní 812, 813, 814 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Bytové družstvo Mánesova 891 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 579, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Březhradská 173, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 707 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Moravská 726, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek v domě čp. 937 Šimkova ul., Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Milady Horákové 1065 a 1066, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ladova 1104, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 578 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Slezská 869, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mandysova 1409 a 1410 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 760, ulice Pod Svahem v Hradci Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 599, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1765, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Sekaninova čp. 401-402 Hradec Králové 11 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 1128, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek V Lipkách 1212, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Slezská 776-780 Hradec Králové 3 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Polní 818-820, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Šmilovského čp. 1685, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Milady Horákové 1094 a 1095 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Flesarova 46, Třebechovice pod Orebem |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Fr. Halase 725, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Pod Zámečkem 1762, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
ENBRA, a.s. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 676, ulice Svatojánská v Hradci Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Uhelná 868, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Buzulucká 786, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek SNP 310, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Tř. Edvarda Beneše 1558, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Třída Edvarda Beneše 1555, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Terak pro dům Vančurovo nám. 389, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gočárova 685 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství domu č.p. 1123, Průmyslová ul., Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Hradec Králové, Šantrochova 422, 423, 424 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Sezemická 531 a 532, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Horova 825, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Tř. E. Beneše 1561 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 675, ulice Svatojánská v Hradci Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Františka Halase 724, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Oskara Nedbala 1178, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Karla IV. 641, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek V Koutech 1279 a 1280, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Karla IV. 614, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Gočárova 1788/65, 500 02 Hradec Králové - Pražské Předměstí |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Zámostí 775, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Truhlářská 256-7, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Zelená ul. 400, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp.561 v Govorově ulici ve Smiřicích |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mandysova 1407 a 1408, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek M. Horákové 1096, 1097 Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gočárova 648, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jana Pavla II. čp. 59, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Bytové družstvo KORUNA |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek P.K.Jilemnického 400, Hradec Králové 503 01 |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Sekaninova 527-528, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Klumparova 571, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Severní 755, 756 a 757, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ve Stromovce 670, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2025 ve výši 547 361 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
1 |
547 361 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2025 ve výši 547 361 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 68,75 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GasChem s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Miroslav Kvaček |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Daněk Jaroslav, Mgr., Bc. - soudní exekutor |
1 |
547 361 Kč |
|
|
David Hrubý |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Jan Skipala |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Zdeněk Pěnkava |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Stanislav Varmuža |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Libor Drábek |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Hradecká 403, Hradec Králové |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 760, ulice Pod Svahem v Hradci Králové |
1 |
220 704 Kč |
|
|
Společenství vlastníků v domě č. p. 761, ulice Pod Svahem v Hradci Králové |
1 |
179 322 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
GLOBTECH spol. s r.o. |
1 |
72 818 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
1 |
64 699 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2025 ve výši 547 361 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FUN Úklidy s.r.o. |
1 |
567 490 Kč |
|
|
Kafemat s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Jana Richterová |
1 |
547 361 Kč |
|
|
Prádelna Opočno spol. s r.o. |
1 |
118 342 Kč |
|
|
Jan Bartoš |
1 |
81 796 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2025 ve výši 547 361 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 12,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RENOVA, s.r.o. |
2 |
945 930 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
2 |
732 749 Kč |
|
|
Stanislav Trávníček |
2 |
632 665 Kč |
|
|
Elektroinstalace Čechy a Morava s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
DAHASL s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
BAZENSERVIS-Vital s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
CalorTech s.r.o. |
1 |
547 361 Kč |
|
|
PDEnergy s.r.o. |
1 |
498 520 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
494 406 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
2 |
441 792 Kč |
|
|
ENBRA, a.s. |
1 |
366 988 Kč |
|
|
Jiří Hrachovina |
1 |
328 092 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
1 |
291 378 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
219 179 Kč |
|
|
Pavel Franc |
1 |
203 262 Kč |
|
|
DEX HK s.r.o. |
1 |
200 642 Kč |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
1 |
198 634 Kč |
|
|
David Hrubý |
1 |
194 746 Kč |
|
|
V.P.N., spol. s r. o. |
2 |
176 746 Kč |
|
|
Zdeněk Blažek |
2 |
160 692 Kč |
|
|
CIUR a.s. |
1 |
160 166 Kč |
|
|
TECHLINK s.r.o. |
2 |
155 629 Kč |
|
|
Radek Dolanský |
1 |
146 977 Kč |
|
|
SLUNEA s.r.o. |
1 |
120 192 Kč |
|
|
Bekam.cz s.r.o. |
1 |
118 494 Kč |
|
|
Josef Capek |
1 |
117 213 Kč |
|
|
Robert Schejbal |
1 |
115 797 Kč |
|
|
PICTOR, s.r.o. |
1 |
112 388 Kč |
|
|
HYSOLAR s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Vít Vaňura |
1 |
91 808 Kč |
|
|
Erik Majerník |
1 |
87 786 Kč |
|
|
Jan Skipala |
1 |
80 637 Kč |
|
|
Oleksandr Tsepetsaver |
1 |
68 698 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2025 ve výši 547 361 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 10,24
|
|
Počet bodů 10,24 znamená pro Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace celkově
1253. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0360 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0022 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1075 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0722 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0135 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0045 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0472 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,5079 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2332 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,024
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
10,24
|
|
Výsledný K-Index
|
10,241 |
|