Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0026 odpovídá 0,26 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 6 smluv z 390 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0154 odpovídá 1,54 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 148 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,38.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,3795 odpovídá 37,95 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0154 odpovídá 1,54 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0026 odpovídá 0,26 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 21 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2024.
Tzn. že hodnota parametru 0,0538 odpovídá 5,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
73 |
29 561 213 Kč |
|
|
V.P.N., spol. s r. o. |
4 |
4 360 161 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
5 |
3 947 610 Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
8 |
3 525 581 Kč |
|
|
Aluka system s.r.o. |
1 |
3 319 648 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
2 |
3 296 194 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
6 |
3 003 943 Kč |
|
|
SYSTHERM s.r.o. |
1 |
2 957 240 Kč |
|
|
VODIZOL, s.r.o. |
2 |
2 836 906 Kč |
|
|
WN service s.r.o. |
1 |
2 323 200 Kč |
|
|
RP výtahy s.r.o. |
3 |
2 116 230 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
3 |
2 105 097 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gočárova tř. čp. 1103, 1207, 1208, 1209, 1210 v Hradci Králové |
5 |
2 024 741 Kč |
|
|
DEMSTAV group, s.r.o. |
1 |
1 920 522 Kč |
|
|
ATECH Assistance s.r.o. |
3 |
1 916 175 Kč |
|
|
EUROHORIZONT-EX, s.r.o., Hradec Králové |
1 |
1 838 057 Kč |
|
|
ENBRA, a.s. |
2 |
1 785 556 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
2 |
1 684 729 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Švendova - Skupova 1087 - 1090 Hradec Králové |
4 |
1 619 792 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek třída SNP 590-3, Hradec Králové |
4 |
1 619 792 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ladova 1043-1049, Hradec Králové |
4 |
1 619 792 Kč |
|
|
Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje |
6 |
1 260 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Střezině 1112, 1113 a 1114, Hradec Králové |
3 |
1 214 844 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Palackého ulice 626a + Eliščino nábř. 626b, 626c, Hradec Králové |
3 |
1 214 844 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
2 |
1 202 687 Kč |
|
|
Stavební firma BASNO, spol. s r.o. |
2 |
1 178 327 Kč |
|
|
Ing. Přemysl Šanc |
1 |
1 137 842 Kč |
|
|
IzoDol s.r.o. |
1 |
1 124 691 Kč |
|
|
Martin Páral |
3 |
939 828 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
833 690 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Masarykovo nám. 684 a nám. 5. května 684, Hradec Králové |
2 |
809 896 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Gagarinova 587,588,589, Hradec Králové 3 |
2 |
809 896 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K.H.Máchy 617 a 618, Hradec Králové |
2 |
809 896 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Haškova 1237 a 1238, Hradec Králové |
2 |
809 896 Kč |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
2 |
809 896 Kč |
|
|
WH Develop s.r.o. |
2 |
798 297 Kč |
|
|
Water Carbon s.r.o. |
2 |
760 023 Kč |
|
|
DGM facility s.r.o. |
1 |
737 986 Kč |
|
|
Jana Richterová |
1 |
733 696 Kč |
|
|
Libor Pazourek |
1 |
708 958 Kč |
|
|
Pavel Šrámek |
2 |
688 309 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
1 |
643 575 Kč |
|
|
HMP top s.r.o. |
2 |
602 459 Kč |
|
|
KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. |
1 |
600 502 Kč |
|
|
LLC technology s.r.o. |
1 |
568 700 Kč |
|
|
Kodýtek Jiří, Ing. |
2 |
552 568 Kč |
|
|
AKIA, a.s. |
2 |
548 130 Kč |
|
|
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338 |
1 |
532 400 Kč |
|
|
ON LINE SYSTEM s. r. o. |
1 |
517 880 Kč |
|
|
SAUNASYSTEM s.r.o. |
3 |
503 421 Kč |
|
|
HOUSKA & DOUDA, spol. s r.o. |
1 |
410 190 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 686 až 689 v Hradci Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Pražská 612, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K. H. Máchy 592, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Labská kotlina 984, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gagarinova 690,691,692 a 693 Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Za Škodovkou 385, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Komenského 256, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Eliščino nábř. 325, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Okružní 873, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Gagarinova čp. 682 až 685, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 726, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Kydlinovská 816, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 561, HK |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šafaříkova 717, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Denisovo náměstí 585, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Okružní 1050, 1051 a 1052, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek bytového domu čp. 1161, na stavební parcele č. 1868, v obci Hradec Králové, kat. území Pražské Předměstí |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Bozděchova 1081, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 563, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Koutníkova 290, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
MK solária s.r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 780, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 569, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Franc Jaromír, Mgr. - soudní exekutor |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Janeček a Lebeda, s.r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jana Pavla II. čp. 60, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům č.p. 149, Březhradská, Březhrad |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Okružní 701, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Pražská třída 771, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Hradební 1096, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Zelená 185, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Československé armády 238, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Monika Mánková |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šmilovského 1271, Hradec Králové 2 |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 1196-8, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek LK I.998 Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Břetislavova 1204, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Klumparova 565, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Fusion Sports Systems s.r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Zámostí 88, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K.H.Máchy 604, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 748, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků třída SNP 632, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šafaříkova 484, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Maxe Malého čp. 179, Hradec Králové - Plácky |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek A. Dvořáka 1128 v Hradci Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
73 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gočárova tř. čp. 1103, 1207, 1208, 1209, 1210 v Hradci Králové |
5 |
|
|
Společenství vlastníků Švendova - Skupova 1087 - 1090 Hradec Králové |
4 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek třída SNP 590-3, Hradec Králové |
4 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ladova 1043-1049, Hradec Králové |
4 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Střezině 1112, 1113 a 1114, Hradec Králové |
3 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Palackého ulice 626a + Eliščino nábř. 626b, 626c, Hradec Králové |
3 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Masarykovo nám. 684 a nám. 5. května 684, Hradec Králové |
2 |
|
|
ATECH Assistance s.r.o. |
2 |
|
|
Společenství vlastníků Gagarinova 587,588,589, Hradec Králové 3 |
2 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K.H.Máchy 617 a 618, Hradec Králové |
2 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Haškova 1237 a 1238, Hradec Králové |
2 |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
2 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 686 až 689 v Hradci Králové |
1 |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Pražská 612, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K. H. Máchy 592, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Labská kotlina 984, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gagarinova 690,691,692 a 693 Hradec Králové |
1 |
|
|
ENBRA, a.s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Za Škodovkou 385, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Komenského 256, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Eliščino nábř. 325, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Okružní 873, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Gagarinova čp. 682 až 685, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 726, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Kydlinovská 816, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 561, HK |
1 |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šafaříkova 717, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Denisovo náměstí 585, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Okružní 1050, 1051 a 1052, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek bytového domu čp. 1161, na stavební parcele č. 1868, v obci Hradec Králové, kat. území Pražské Předměstí |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Bozděchova 1081, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 563, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Koutníkova 290, Hradec Králové |
1 |
|
|
Kodýtek Jiří, Ing. |
1 |
|
|
MK solária s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 780, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 569, Hradec Králové |
1 |
|
|
Water Carbon s.r.o. |
1 |
|
|
Franc Jaromír, Mgr. - soudní exekutor |
1 |
|
|
Janeček a Lebeda, s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jana Pavla II. čp. 60, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků pro dům č.p. 149, Březhradská, Březhrad |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Okružní 701, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Pražská třída 771, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Hradební 1096, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Zelená 185, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Československé armády 238, Hradec Králové |
1 |
|
|
Monika Mánková |
1 |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šmilovského 1271, Hradec Králové 2 |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 1196-8, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek LK I.998 Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Břetislavova 1204, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Klumparova 565, Hradec Králové |
1 |
|
|
Fusion Sports Systems s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Zámostí 88, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K.H.Máchy 604, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 748, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků třída SNP 632, Hradec Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šafaříkova 484, Hradec Králové |
1 |
|
|
WH Develop s.r.o. |
1 |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Maxe Malého čp. 179, Hradec Králové - Plácky |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek A. Dvořáka 1128 v Hradci Králové |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gagarinova 608, 609 a 610, Hradec Králové |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
1 |
1 972 708 Kč |
|
|
Water Carbon s.r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
3 |
252 914 Kč |
|
|
MARHOLD a.s. |
1 |
130 742 Kč |
|
|
RP výtahy s.r.o. |
1 |
61 892 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,35 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
V.P.N., spol. s r. o. |
3 |
4 283 771 Kč |
|
|
Aluka system s.r.o. |
1 |
3 319 648 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
3 289 748 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
1 |
3 225 397 Kč |
|
|
SYSTHERM s.r.o. |
1 |
2 957 240 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
5 |
2 882 949 Kč |
|
|
VODIZOL, s.r.o. |
2 |
2 836 906 Kč |
|
|
WN service s.r.o. |
1 |
2 323 200 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
3 |
2 105 097 Kč |
|
|
DEMSTAV group, s.r.o. |
1 |
1 920 522 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
1 |
1 575 829 Kč |
|
|
ENBRA, a.s. |
1 |
1 380 608 Kč |
|
|
Stavební firma BASNO, spol. s r.o. |
2 |
1 178 327 Kč |
|
|
Ing. Přemysl Šanc |
1 |
1 137 842 Kč |
|
|
IzoDol s.r.o. |
1 |
1 124 691 Kč |
|
|
ATECH Assistance s.r.o. |
1 |
1 106 279 Kč |
|
|
Martin Páral |
2 |
819 167 Kč |
|
|
WH Develop s.r.o. |
2 |
798 297 Kč |
|
|
DGM facility s.r.o. |
1 |
737 986 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
1 |
643 575 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
610 997 Kč |
|
|
HMP top s.r.o. |
2 |
602 459 Kč |
|
|
KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. |
1 |
600 502 Kč |
|
|
LLC technology s.r.o. |
1 |
568 700 Kč |
|
|
AKIA, a.s. |
2 |
548 130 Kč |
|
|
SAUNASYSTEM s.r.o. |
3 |
503 421 Kč |
|
|
HOUSKA & DOUDA, spol. s r.o. |
1 |
410 190 Kč |
|
|
STAVREKO s.r.o. |
1 |
326 310 Kč |
|
|
Projekční atelier pro dokumentaci, průzkum a obnovu historických staveb s.r.o. |
3 |
286 044 Kč |
|
|
Fabián Josef, Ing. |
1 |
258 940 Kč |
|
|
Mgr. Miloš Buroň |
2 |
237 160 Kč |
|
|
IZOLACE A SANACE ZDIVA - PRINS, s.r.o. |
1 |
234 135 Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
1 |
217 713 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
1 |
197 835 Kč |
|
|
Instal Hanousek s.r.o. |
1 |
162 365 Kč |
|
|
Michal Patrný |
1 |
157 058 Kč |
|
|
Kodýtek Jiří, Ing. |
1 |
147 620 Kč |
|
|
Renáta Kaplanová |
1 |
145 950 Kč |
|
|
Jaroslav Hušek |
1 |
143 109 Kč |
|
|
Jiří Vik - TEPELNÁ TECHNIKA |
1 |
142 780 Kč |
|
|
VEKT HK s.r.o. |
1 |
120 274 Kč |
|
|
Bekam.cz s.r.o. |
1 |
119 409 Kč |
|
|
DM Color, s.r.o. |
1 |
112 699 Kč |
|
|
Ing. arch. Marek Blank |
1 |
112 530 Kč |
|
|
DEKPROJEKT s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
HYDROIZOLACE STAVEB, s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Jiří Macháček |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Pavel Sailer |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Ing. Petr Pilnáček |
1 |
78 045 Kč |
|
|
Alan Šimek |
1 |
76 179 Kč |
|
|
Pevnost s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Oldřich Skalický |
1 |
68 970 Kč |
|
|
Milan Pavlíček |
1 |
68 625 Kč |
|
|
Jakub Seidl |
1 |
60 379 Kč |
|
|
Visual Systems s.r.o. |
1 |
58 903 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 140, tj. 99,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
69 |
27 941 420 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gočárova tř. čp. 1103, 1207, 1208, 1209, 1210 v Hradci Králové |
5 |
2 024 741 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Švendova - Skupova 1087 - 1090 Hradec Králové |
4 |
1 619 792 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek třída SNP 590-3, Hradec Králové |
4 |
1 619 792 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Ladova 1043-1049, Hradec Králové |
4 |
1 619 792 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Na Střezině 1112, 1113 a 1114, Hradec Králové |
3 |
1 214 844 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Palackého ulice 626a + Eliščino nábř. 626b, 626c, Hradec Králové |
3 |
1 214 844 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Masarykovo nám. 684 a nám. 5. května 684, Hradec Králové |
2 |
809 896 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K.H.Máchy 617 a 618, Hradec Králové |
2 |
809 896 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Haškova 1237 a 1238, Hradec Králové |
2 |
809 896 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 686 až 689 v Hradci Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Pražská 612, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K. H. Máchy 592, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Labská kotlina 984, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gagarinova 690,691,692 a 693 Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Za Škodovkou 385, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Komenského 256, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Eliščino nábř. 325, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Okružní 873, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Gagarinova čp. 682 až 685, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Škroupova 726, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Kydlinovská 816, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 561, HK |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šafaříkova 717, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Denisovo náměstí 585, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Okružní 1050, 1051 a 1052, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek bytového domu čp. 1161, na stavební parcele č. 1868, v obci Hradec Králové, kat. území Pražské Předměstí |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Bozděchova 1081, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 563, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Mánesova 780, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 569, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Jana Pavla II. čp. 60, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům č.p. 149, Březhradská, Březhrad |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Okružní 701, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Hradební 1096, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Zelená 185, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Československé armády 238, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šmilovského 1271, Hradec Králové 2 |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Průmyslová 1196-8, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek LK I.998 Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Břetislavova 1204, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Klumparova 565, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků bytových jednotek Zámostí 88, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek K.H.Máchy 604, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Střelecká 748, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků třída SNP 632, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Šafaříkova 484, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Maxe Malého čp. 179, Hradec Králové - Plácky |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek A. Dvořáka 1128 v Hradci Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Gagarinova 608, 609 a 610, Hradec Králové |
1 |
404 948 Kč |
|
|
KBH Energy a.s. |
1 |
134 915 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Janeček a Lebeda, s.r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Drahoš Kovařovic |
1 |
93 654 Kč |
|
|
LANGER INTERIÉRY s.r.o. |
1 |
75 627 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Zdravotní asistenční služba ČR z. s. |
2 |
809 896 Kč |
|
|
Fusion Sports Systems s.r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Pražská třída 772, Hradec Králové |
1 |
137 940 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EUROHORIZONT-EX, s.r.o., Hradec Králové |
1 |
1 838 057 Kč |
|
|
ENBRA, a.s. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Franc Jaromír, Mgr. - soudní exekutor |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Jiří Hrachovina |
1 |
312 180 Kč |
|
|
Pavel Horák |
1 |
110 890 Kč |
|
|
OURWAY s.r.o. |
1 |
95 636 Kč |
|
|
MATRIX a.s. |
1 |
95 136 Kč |
|
|
CITY Star s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
1 |
70 797 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jana Richterová |
1 |
733 696 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Monika Mánková |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Jaroslav Kouba |
1 |
167 747 Kč |
|
|
Roman Pavlik |
2 |
137 698 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RP výtahy s.r.o. |
2 |
2 054 338 Kč |
|
|
ATECH Assistance s.r.o. |
2 |
809 896 Kč |
|
|
Libor Pazourek |
1 |
708 958 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
591 690 Kč |
|
|
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338 |
1 |
532 400 Kč |
|
|
ON LINE SYSTEM s. r. o. |
1 |
517 880 Kč |
|
|
Pavel Šrámek |
1 |
447 095 Kč |
|
|
BAZENSERVIS, s.r.o. |
2 |
413 881 Kč |
|
|
MK solária s.r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
404 948 Kč |
|
|
Water Carbon s.r.o. |
1 |
355 075 Kč |
|
|
DOMOVNÍ VÝTAHY s.r.o. |
1 |
332 750 Kč |
|
|
PICTOR, s.r.o. |
1 |
322 719 Kč |
|
|
OK control s.r.o. |
1 |
308 114 Kč |
|
|
Zdeněk Blažek |
3 |
254 819 Kč |
|
|
Jan Skipala |
2 |
239 702 Kč |
|
|
Pavel Horák |
2 |
231 769 Kč |
|
|
EMKO, s.r.o. |
1 |
171 578 Kč |
|
|
MARNEL STAVBY s.r.o. |
2 |
165 702 Kč |
|
|
Martin Kratochvíl |
1 |
149 919 Kč |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
1 |
137 940 Kč |
|
|
TRANE ČR spol. s r.o. |
1 |
133 947 Kč |
|
|
MSP final s.r.o. |
1 |
126 445 Kč |
|
|
MM Hallinto s.r.o. |
1 |
120 994 Kč |
|
|
Martin Páral |
1 |
120 661 Kč |
|
|
Carl Stahl s.r.o. |
1 |
120 607 Kč |
|
|
Stavo & Sachs Kukleny s.r.o. |
1 |
119 484 Kč |
|
|
Cleanmal s.r.o. |
1 |
113 479 Kč |
|
|
Robert Schejbal |
1 |
105 754 Kč |
|
|
David Falta |
1 |
94 081 Kč |
|
|
Bekam.cz s.r.o. |
1 |
87 949 Kč |
|
|
Stavre Dupenovski |
1 |
64 818 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace v 2024 ve výši 404 948 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,67
|
|
Počet bodů 7,67 znamená pro Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace celkově
1172. místo z 1263.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0026 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0154 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0537 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0709 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0154 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0026 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0538 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,3795 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1733 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,767
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,67
|
|
Výsledný K-Index
|
7,671 |
|