Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. zaniklý subjekt.
| Založeno | 01.07.1980 |
| Zaniklo | 01.01.2026 |
| IČO | 00073482 |
| Datová schránka | 2y5kkt9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1083 smluv za celkem 1 mld. Kč;
42 smluv má zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 20 719 689 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 7 585 600 Kč |
| Konzultace a poradenství | 23 | 3 969 642 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 2 571 419 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 870 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 1 743 852 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 629 852 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 11 | 1 557 922 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 6 | 1 307 275 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 8 | 1 292 950 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 605 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 288 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 267 652 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 2 | 245 200 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 208 241 Kč |
| IT Hardware | 1 | 136 636 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 109 614 Kč |
| Energie | 1 | 72 600 Kč |
| Nábytek | 1 | 70 180 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 63 162 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město České Budějovice | 5 | 64 679 352 Kč |
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 153 | 31 517 655 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 3 500 000 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 2 654 438 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 257 730 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 155 222 Kč |
| Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice | 1 | 100 000 Kč |
| Divadlo Oskara Nedbala Tábor | 1 | 100 000 Kč |
| Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace | 1 | 90 750 Kč |
| Národní divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,52 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město České Budějovice | 1 | 732 625 000 Kč |
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 174 | 36 733 951 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 3 500 000 Kč |
| České Budějovice - Evropské hlavní město kultury 2028, z.ú. | 2 | 2 500 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 805 600 Kč |
| Divadlo loutek Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze | 1 | 121 000 Kč |
| Městská divadla pražská | 1 | 83 490 Kč |
| Divadlo LETÍ, z.s. | 1 | 80 000 Kč |
| Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla o.p.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 72 056 Kč |
| Divadlo Oskara Nedbala Tábor | 1 | 66 550 Kč |
| Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace | 1 | 63 598 Kč |
| Západočeské divadlo v Chebu, příspěvková organizace | 1 | 14 520 Kč |
| Město Trhové Sviny | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 87 | 15 054 295 Kč |
| České Budějovice - Evropské hlavní město kultury 2028, z.ú. | 3 | 9 039 532 Kč |
| Jihočeský kraj | 3 | 3 640 360 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 2 | 396 050 Kč |
| Město Týn nad Vltavou | 1 | 154 790 Kč |
| Divadlo pod Palmovkou | 1 | 119 000 Kč |
| Národní institut pro kulturu | 1 | 75 020 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 69 962 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 35 100 Kč |
| Národní divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Janáčkova akademie múzických umění | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,83 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 18 533 588 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 5 | 5 129 320 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 4 719 758 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 4 226 300 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 12 | 1 125 220 Kč |
| IT Hardware | 2 | 832 263 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 798 544 Kč |
| Zemědělství | 2 | 326 142 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 298 870 Kč |
| Hudební nástroje | 1 | 285 000 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 275 343 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 181 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 180 000 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 130 958 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 121 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 120 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 80 000 Kč |
| IT | 1 | 78 154 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 51 580 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 45 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město České Budějovice | 1 | 17 638 188 Kč |
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 78 | 15 508 481 Kč |
| České Budějovice - Evropské hlavní město kultury 2028, z.ú. | 2 | 4 020 000 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 3 500 000 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 909 920 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 2 | 798 544 Kč |
| Národní divadlo | 1 | 568 700 Kč |
| Národní divadlo Brno, příspěvková organizace | 4 | 367 929 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 234 000 Kč |
| Domov důchodců Horní Planá | 1 | 174 240 Kč |
| Městská divadla pražská | 2 | 145 200 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 130 958 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 92 142 Kč |
| Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla o.p.s. | 1 | 85 000 Kč |
| Městské divadlo Mladá Boleslav | 1 | 58 000 Kč |
| Mateřská škola Rokycany, Školní ulice 642, příspěvková organizace | 1 | 51 580 Kč |
| Horácké divadlo Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 45 000 Kč |
| KLICPEROVO DIVADLO o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,61 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 6 383 300 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 2 987 974 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 11 | 2 556 458 Kč |
| IT | 1 | 1 087 288 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 026 439 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 013 152 Kč |
| Textilie | 1 | 717 179 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 385 040 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 4 | 338 426 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 269 513 Kč |
| Právní služby | 2 | 192 990 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 154 626 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 134 400 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 125 000 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 2 | 120 874 Kč |
| Nábytek | 1 | 115 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 84 000 Kč |
| Tisk | 1 | 83 454 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 800 Kč |
| Řemesla | 1 | 70 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 63 177 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 105 | 19 826 033 Kč |
| Jihočeský kraj | 3 | 5 634 400 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 2 | 638 766 Kč |
| Domov důchodců Horní Planá | 1 | 165 420 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 125 000 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 120 874 Kč |
| Domov pro seniory Horní Stropnice | 1 | 85 596 Kč |
| Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla o.p.s. | 2 | 84 000 Kč |
| Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 | 1 | 80 800 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| Národní divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 10 | 4 594 502 Kč |
| IT | 1 | 2 998 431 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 1 379 818 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 1 162 468 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 912 281 Kč |
| IT Hardware | 1 | 897 871 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 726 375 Kč |
| Telco | 1 | 723 631 Kč |
| Řemesla | 3 | 668 249 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 627 613 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 435 600 Kč |
| Zemědělství | 3 | 322 424 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 320 650 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 139 150 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 99 220 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 94 138 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 74 110 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 25 099 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 0 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 80 | 15 934 268 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 3 500 000 Kč |
| Město Český Krumlov | 2 | 641 480 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 322 424 Kč |
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Národní divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 139 150 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 136 000 Kč |
| Švandovo divadlo na Smíchově | 1 | 94 138 Kč |
| Divadlo na Vinohradech | 1 | 72 600 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 9 492 607 Kč |
| IT Hardware | 1 | 4 414 685 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 572 600 Kč |
| Právní služby | 1 | 2 294 317 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 540 870 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 422 109 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 322 135 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 317 822 Kč |
| Kancelář | 1 | 160 000 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 125 876 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 90 145 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 67 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 59 138 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 23 | 9 589 318 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 8 748 534 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 3 500 000 Kč |
| Město Český Krumlov | 2 | 208 043 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 127 897 Kč |
| Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích | 1 | 67 000 Kč |
| Střední pedagogická škola a Střední odborná škola Kladno, příspěvková organizace | 1 | 63 150 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 59 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 9 | 12 773 762 Kč |
| SENCOR EUROPE, spol. s r.o. | 1 | 4 414 685 Kč |
| MAF-OVA s.r.o. | 1 | 2 294 317 Kč |
| AUDIO KROPÍK s.r.o. | 1 | 422 109 Kč |
| FAST ČR, a.s. | 1 | 342 430 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 322 135 Kč |
| H.-G. CZ, s.r.o. | 1 | 317 822 Kč |
| FILHARMONIE Hradec Králové o.p.s. | 1 | 235 950 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 160 000 Kč |
| Městské divadlo Děčín, příspěvková organizace | 1 | 159 720 Kč |
| Dejvické divadlo, o.p.s. | 1 | 145 200 Kč |
| WD LUX, s.r.o. | 1 | 131 000 Kč |
| Ing. Zdeněk Hruška | 1 | 125 876 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 2 | 121 000 Kč |
| Biskupské gymnázium J. N. Neumanna, církevní základní škola a základní umělecká škola České Budějovice | 1 | 90 145 Kč |
| RADIOHOUSE s.r.o. | 1 | 89 129 Kč |
| CCL - CONFERENCE CZECHOSLOVAKIA Ltd. spol. s r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 72 600 Kč |
| Mondi Bupak s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| AUTO FUTURE, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| AUTA BOREK a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 12 | 15 743 340 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 2 436 964 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 2 370 529 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 491 526 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 1 355 192 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 894 805 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 12 | 815 540 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 627 327 Kč |
| Tisk | 1 | 610 230 Kč |
| IT | 2 | 361 653 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 356 950 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 337 357 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 329 423 Kč |
| Právní služby | 1 | 302 500 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 270 535 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 182 544 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 180 500 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 153 670 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 95 831 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 75 600 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 54 900 Kč |
| Kancelář | 1 | 48 400 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 77 | 15 818 564 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 13 500 000 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 907 500 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 3 | 748 900 Kč |
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 1 | 254 100 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 237 221 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 180 500 Kč |
| Městské divadlo Děčín, příspěvková organizace | 1 | 159 720 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 153 670 Kč |
| Domov HVÍZDAL | 1 | 99 250 Kč |
| Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace | 1 | 95 831 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 75 600 Kč |
| Domov pro seniory Horní Stropnice | 1 | 66 880 Kč |
| Městská divadla pražská | 1 | 48 400 Kč |
| Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Národní divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Dejvické divadlo, o.p.s. | 2 | 0 Kč |
| KLICPEROVO DIVADLO o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,98 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 3 650 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 10 | 1 318 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 4 | 1 167 825 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 5 | 499 745 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 357 700 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 313 803 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 276 936 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 169 400 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 165 429 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 130 020 Kč |
| Řemesla | 1 | 120 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 104 017 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 98 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 71 | 7 759 378 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 3 500 000 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 165 429 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 104 017 Kč |
| Domov HVÍZDAL | 1 | 97 273 Kč |
| Národní divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 84 700 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 9 450 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 0 Kč |
| Divadlo Oskara Nedbala Tábor | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 4 240 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 2 869 750 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 2 393 985 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 1 596 492 Kč |
| Hudební nástroje | 1 | 720 684 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 526 471 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 9 | 477 211 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 233 549 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 216 450 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 143 990 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 121 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 95 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 92 561 Kč |
| Právní služby | 1 | 84 700 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Řemesla | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeské divadlo, v.k.i. | 83 | 9 310 755 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 3 500 000 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 2 908 700 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 143 990 Kč |
| Domov HVÍZDAL | 1 | 65 640 Kč |