Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1992 |
| IČO | 00193011 |
| Datová schránka | 2zyvm54 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 2 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 5 | 228 917 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 4 | 120 017 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 108 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 60 500 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 4 | 159 720 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 99 220 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 108 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 4 | 163 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 54 500 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 143 482 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 5 | 242 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 1 | 143 482 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 99 000 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| MMN, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 85,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 57 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 7 | 141 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 1 | 141 570 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 0 Kč |
| MMN, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Divadlo A. Dvořáka Příbram | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 628 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 1 | 628 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 1 | 628 124 Kč |