Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 30 podřízených organizací. Je součástí 25 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 6266 smluv za celkem 11 mld. Kč;
29 smluv má zásadní nedostatek;
174 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 12 | 1 303 351 110 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 113 | 440 698 739 Kč |
| Městská část Praha 11 | 362 | 342 441 567 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 100 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
21 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,42 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 14 | 1 061 673 996 Kč |
| Městská část Praha 11 | 561 | 597 252 179 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 130 | 103 039 250 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 6 | 4 099 523 Kč |
| Daniel Janík | 1 | 155 200 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 121 000 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 524 | 459 231 708 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 76 | 251 631 859 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 102 062 808 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 2 | 248 395 Kč |
| Miroslav Matěja | 1 | 98 760 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 6 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 538 | 336 667 581 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 50 | 57 403 916 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 43 803 238 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 99 103 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
46 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 700 | 1 301 145 870 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 54 | 44 780 170 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 13 | 3 078 889 Kč |
| FK Trhy.cz s.r.o. | 1 | 395 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 360 000 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 10 | 0 Kč |
| PPF banka a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
30 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 588 | 795 302 478 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 37 320 019 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 86 | 14 666 940 Kč |
| SECONDHAND HÁJE s.r.o. | 1 | 1 442 100 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 1 | 1 043 988 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 354 530 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 97 453 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 50 000 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 501 | 687 916 611 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 325 871 311 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 4 | 6 160 689 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 2 067 164 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 1 | 605 000 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 472 082 Kč |
| Starochodovská a.s. | 1 | 189 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 186 673 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 49 814 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 7 | 0 Kč |
| Síla vnitřní radosti s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,60 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
24 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 526 | 1 072 315 303 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 188 148 279 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 5 | 13 125 992 Kč |
| Domácí péče - Agentura TEREZA | 1 | 2 015 507 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 1 176 858 Kč |
| Mateřská škola, Praha 4, Mírového hnutí 1680 | 1 | 966 576 Kč |
| ROLINO, spol.s r.o. | 1 | 599 280 Kč |
| Klára Marková | 1 | 450 270 Kč |
| Mgr. Jana Sinanovičová | 1 | 410 741 Kč |
| Zdeněk Hofman | 1 | 348 110 Kč |
| Stanislav Koukolíček | 1 | 272 000 Kč |
| ESET - HELP, z. s. | 1 | 257 736 Kč |
| PROMEDICUS PHA s.r.o. | 1 | 251 688 Kč |
| Česká pirátská strana | 1 | 211 120 Kč |
| Serhiy Lukashuk | 1 | 198 800 Kč |
| PIZZA GRANDE s.r.o. | 1 | 56 400 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 0 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Švecová Ingrid, JUDr. - soudní exekutorka | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
40 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,46 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
21 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 471 | 534 060 565 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 5 | 167 459 409 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 124 751 000 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Květnového vítězství 1554 | 1 | 6 929 382 Kč |
| EM-Stomatologie s.r.o. | 1 | 615 826 Kč |
| KORMAK Praha a.s. | 5 | 613 600 Kč |
| Roztyly Sequoia, a.s. | 1 | 500 000 Kč |
| Petra Janalíková | 1 | 478 546 Kč |
| Fotbalový klub Tělovýchovná jednota Háje-Jižní město, pobočný spolek | 2 | 469 991 Kč |
| Duy Hieu Bui | 1 | 420 225 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 2 | 405 000 Kč |
| Mgr. Zuzana PŮSTOVÁ - klinický logoped | 1 | 398 227 Kč |
| Juliana Hönigová | 1 | 307 403 Kč |
| Energo Praha spol. s r.o. | 1 | 145 860 Kč |
| Tomáš Steklý | 1 | 132 037 Kč |
| RENGL, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 1 | 82 000 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 2 | 1 210 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 0 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 20 | 0 Kč |
| PPF banka a.s. | 1 | 0 Kč |
| FLY UNITED s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KREACE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
39 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
34 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,47 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.