Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 2 podřízené organizace. Je součástí 16 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Viktor Komárek
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.1981 |
| IČO | 00231215 |
| Datová schránka | 27qb3d8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 505 smluv za celkem 364 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
18 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 9 779 854 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 486 900 Kč |
| Odpady | 3 | 331 837 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 135 944 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 82 280 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 36 911 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 43 | 16 787 363 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 380 055 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 21 099 991 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 056 897 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 298 072 Kč |
| Zahradnické služby | 3 | 280 015 Kč |
| Zemědělství | 2 | 207 431 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 188 140 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 136 234 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 117 657 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 116 808 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 71 620 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 68 964 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 56 731 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RENEX s.r.o. | 6 | 13 606 549 Kč |
| Stavební společnost Šlehofer, s.r.o. | 1 | 7 191 598 Kč |
| ANZA s.r.o. | 2 | 2 128 517 Kč |
| Hřiště hrou s.r.o. | 2 | 1 213 687 Kč |
| Adam Kout | 1 | 400 400 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 7 | 377 008 Kč |
| HORTULUS s.r.o. | 3 | 214 027 Kč |
| VLASATÝ s.r.o. | 1 | 202 252 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 188 140 Kč |
| PP BUILDING s.r.o. | 2 | 181 912 Kč |
| Tomáš Polák | 2 | 151 795 Kč |
| FC Nebušice z.s. | 1 | 150 000 Kč |
| ČESKÉ PLOTY, s.r.o. | 1 | 136 999 Kč |
| AQUAPLUMB s.r.o. | 2 | 119 338 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 117 657 Kč |
| Bukovský Petr, Ing. | 2 | 116 160 Kč |
| Nebušický sportovní spolek | 1 | 84 700 Kč |
| MV ENERGY s.r.o. | 2 | 84 525 Kč |
| Duffek s.r.o. | 1 | 72 499 Kč |
| DEVA F-M. s.r.o. | 1 | 68 964 Kč |
| ATEMI, s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Ivan Kartal | 1 | 21 689 Kč |
| WHITE TRANS s.r.o. | 1 | 14 520 Kč |
| Obec Pičín | 1 | 0 Kč |
| Advokátní kancelář Zvolánková s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lexnova s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing.arch. ŠONSKÝ BORIS | 1 | 0 Kč |
| Martin Hrnčíř | 1 | 0 Kč |
| ALTAIR Grafické studio, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ATEA PRAHA,s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZAMZAM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Humpa | 1 | 0 Kč |
| Pavel MÁDLE | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 47 | 26 526 427 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 277 008 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 1 | 100 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 17 806 012 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 9 248 705 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 6 501 330 Kč |
| Zemědělství | 4 | 446 890 Kč |
| Zahradnické služby | 4 | 255 431 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 224 559 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 88 314 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 52 | 30 394 967 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 4 446 000 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 2 | 1 331 000 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 1 | 100 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 8 619 238 Kč |
| Sociální služby | 1 | 3 085 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 268 209 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 477 740 Kč |
| Zahradnické služby | 3 | 312 967 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 228 085 Kč |
| IT Hardware | 2 | 186 227 Kč |
| Odpady | 2 | 154 420 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 82 123 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 72 539 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 63 813 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 63 156 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 21 659 Kč |
| Zemědělství | 2 | 12 542 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Tisk | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RENEX s.r.o. | 8 | 9 109 069 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 9 | 5 108 924 Kč |
| POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. | 1 | 598 361 Kč |
| PRO-CONSULT s.r.o. | 1 | 377 883 Kč |
| Požární technika KOMET s.r.o. | 2 | 258 178 Kč |
| VLASATÝ s.r.o. | 2 | 240 111 Kč |
| AVEK s.r.o., v likvidaci | 1 | 228 085 Kč |
| Duffek s.r.o. | 2 | 224 518 Kč |
| Adam Hradský | 2 | 186 227 Kč |
| Královská kanonie premonstrátů na Strahově | 1 | 185 856 Kč |
| Pavepro s.r.o. | 1 | 103 782 Kč |
| HORTULUS s.r.o. | 3 | 85 399 Kč |
| Havlíček truhlářství s.r.o. | 1 | 72 630 Kč |
| Loutky bez hranic, z.s. | 1 | 72 600 Kč |
| BROTEL s.r.o. | 1 | 72 358 Kč |
| ALERION s.r.o. | 1 | 70 065 Kč |
| Petr KREJČÍK | 1 | 65 945 Kč |
| Vratislav Beneš | 1 | 63 813 Kč |
| MV ENERGY s.r.o. | 1 | 63 156 Kč |
| ZAMZAM s.r.o. | 1 | 31 460 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 29 040 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 21 659 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 12 100 Kč |
| CloudForce s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ivan Kartal | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Šinko | 1 | 0 Kč |
| ALTAIR Grafické studio, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Galileo Corporation s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| SZDT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Frank Bold Advokáti, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Robert Keil | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 51 | 15 520 848 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 5 008 924 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 1 | 100 000 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,16 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 22 134 226 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 12 340 802 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 4 603 440 Kč |
| Sociální služby | 1 | 487 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 479 372 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 280 387 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 74 221 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RENEX s.r.o. | 6 | 15 669 782 Kč |
| VODOMONT-VS, s.r.o. | 1 | 8 500 000 Kč |
| koncept344 s.r.o. | 1 | 6 066 821 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 5 | 4 771 000 Kč |
| AVE ELEKTRO - Jelínek s.r.o. | 1 | 256 218 Kč |
| EQUITA Consulting s.r.o. | 1 | 244 420 Kč |
| Duffek s.r.o. | 2 | 223 614 Kč |
| Jan Fiala | 1 | 217 800 Kč |
| JP Building s.r.o. | 2 | 188 972 Kč |
| Bukovský Petr, Ing. | 2 | 184 525 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Nebušice | 2 | 174 240 Kč |
| Adam Hradský | 2 | 169 354 Kč |
| Ing. Václav Štícha, Ph.D. | 1 | 158 087 Kč |
| Loutky bez hranic, z.s. | 1 | 145 200 Kč |
| HORTULUS s.r.o. | 1 | 140 107 Kč |
| VLASATÝ s.r.o. | 1 | 122 301 Kč |
| Břetislav Mojžíš | 1 | 105 875 Kč |
| Vratislav Beneš | 2 | 86 219 Kč |
| Požární technika KOMET s.r.o. | 1 | 74 221 Kč |
| Petr Studihrad | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 33 | 36 492 163 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 4 771 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 14 050 575 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 5 326 365 Kč |
| Sociální služby | 2 | 3 816 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 2 398 141 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 827 156 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 218 332 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 177 160 Kč |
| Právní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 82 462 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 76 230 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 61 468 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 60 500 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 6 | 16 933 920 Kč |
| RENEX s.r.o. | 5 | 5 979 148 Kč |
| VLASATÝ s.r.o. | 1 | 2 087 250 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 732 050 Kč |
| HORTULUS s.r.o. | 2 | 529 868 Kč |
| Huť architektury Martin Rajniš s.r.o. | 1 | 427 130 Kč |
| Luděk Janda | 1 | 419 870 Kč |
| Požární technika KOMET s.r.o. | 1 | 218 332 Kč |
| Atelier design MM s.r.o. | 1 | 209 316 Kč |
| REZIDENCE VILLAS NEBUŠICE s.r.o. v likvidaci | 1 | 200 000 Kč |
| JP Building s.r.o. | 1 | 182 710 Kč |
| ŠONSKÝ architects s. r. o. | 1 | 150 040 Kč |
| Bukovský Petr, Ing. | 2 | 143 506 Kč |
| PRO-CONSULT s.r.o. | 1 | 119 790 Kč |
| Angua, s.r.o. | 1 | 107 279 Kč |
| Radovan Cirhan | 1 | 96 800 Kč |
| JUDr. Marek Bánský | 1 | 96 800 Kč |
| Dopravní značení Praha s.r.o. | 1 | 82 462 Kč |
| Pavel Švestka, s.r.o. | 1 | 82 147 Kč |
| Pavel MÁDLE | 1 | 61 468 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Jiří Humpa | 1 | 12 100 Kč |
| Římskokatolická farnost u kostela sv. Cyrila a Metoděje Praha - Nebušice | 1 | 605 Kč |
| AGRIVEP a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 16 871 000 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 34 | 11 999 171 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 1 | 62 920 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 47 240 221 Kč |
| Sociální služby | 1 | 2 646 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 512 076 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 362 637 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 277 090 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 242 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 242 000 Kč |
| Odpady | 1 | 203 304 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 69 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 62 920 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RENEX s.r.o. | 3 | 46 383 673 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 38 961 384 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 3 | 2 909 804 Kč |
| Blue team, s.r.o. | 2 | 919 905 Kč |
| JUDr. Marek Bánský | 2 | 314 600 Kč |
| TR ANTOŠ s.r.o. | 1 | 295 845 Kč |
| Duffek s.r.o. | 2 | 257 771 Kč |
| Obec Horoměřice | 1 | 242 000 Kč |
| Obec Tuchoměřice | 1 | 200 000 Kč |
| JP Building s.r.o. | 1 | 174 240 Kč |
| Bukovský Petr, Ing. | 2 | 165 770 Kč |
| ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. | 1 | 165 634 Kč |
| Jan Fiala | 1 | 133 100 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 123 194 Kč |
| Požární technika KOMET s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Loutky bez hranic, z.s. | 1 | 96 437 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 69 000 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 66 671 Kč |
| Radovan Cirhan | 1 | 60 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| PRO-CONSULT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pe3ny Net s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ppm factum a.s. | 1 | 0 Kč |
| CENTRAL GROUP 5.investiční a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Hamáček Ivan, Ak. mal. a soch. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 33 | 50 166 122 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 2 849 304 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 1 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 30 159 268 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 3 177 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 2 004 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 1 587 301 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 883 058 Kč |
| Zemědělství | 1 | 491 650 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 399 325 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 383 625 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 99 492 Kč |
| IT | 4 | 80 344 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 68 970 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 48 279 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 57 | 35 488 502 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 4 317 279 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 363 000 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 1 | 65 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 37 283 874 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 7 891 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 7 205 732 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 1 861 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 1 785 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 203 422 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 79 207 Kč |
| Zemědělství | 1 | 78 689 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 65 553 Kč |
| Právní služby | 2 | 65 340 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 10 | 16 864 879 Kč |
| KONSIT a.s. | 1 | 15 698 354 Kč |
| RENEX s.r.o. | 4 | 9 860 212 Kč |
| Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. | 1 | 7 164 649 Kč |
| Stavební společnost Šlehofer, s.r.o. | 1 | 3 105 701 Kč |
| EKOLA group, spol. s r.o. | 2 | 1 508 323 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 | 1 203 422 Kč |
| KOMERC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o. | 1 | 864 677 Kč |
| SO & TI s.r.o. | 1 | 493 480 Kč |
| Antonín Šindelář | 1 | 400 706 Kč |
| Karel Neumann | 1 | 321 797 Kč |
| ZAVOS s.r.o. | 4 | 307 340 Kč |
| Ivan Fridrich | 1 | 269 966 Kč |
| Bukovský Petr, Ing. | 2 | 250 470 Kč |
| Ing. Vladimír Maxa | 1 | 243 293 Kč |
| Ing. Jan MAŘÍK | 1 | 243 293 Kč |
| "sinpps s.r.o." | 2 | 214 913 Kč |
| HORTULUS s.r.o. | 2 | 157 896 Kč |
| Ing.arch. Josef Smola | 1 | 96 800 Kč |
| David Valenta | 1 | 83 006 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Nebušice | 1 | 66 853 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 65 553 Kč |
| Advokátní kancelář Zvolánková s.r.o. | 1 | 65 340 Kč |
| ZAMZAM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JUDr. PhDr. Stanislav Balík, advokát | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 34 | 42 557 702 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 9 676 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 7 138 879 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 1 | 50 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 18 694 723 Kč |
| Nábytek | 1 | 5 374 067 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 084 074 Kč |
| Sociální služby | 2 | 2 003 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 970 393 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 223 956 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 1 207 598 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 203 032 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 811 817 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 471 126 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 232 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 160 510 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 105 911 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Nebušice | 55 | 36 657 763 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 470 000 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 1 | 100 000 Kč |