Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Je součástí 16 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Karel Kyzek
změna 21.10.2022
| Založeno | 01.07.1974 |
| IČO | 00241571 |
| Datová schránka | bndaktz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 223 smluv za celkem 83 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 4 517 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 153 059 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 771 267 Kč |
| Zemědělství | 2 | 511 861 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RENEX s.r.o. | 2 | 677 668 Kč |
| DOBRÝ ANDĚL, nadace | 1 | 653 059 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 3 | 612 485 Kč |
| Tělovýchovná jezdecká jednota Přední Kopanina, z.s. | 1 | 400 000 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 100 000 Kč |
| VODOMONT-VS, s.r.o. | 1 | 93 600 Kč |
| Miroslav Šinko | 1 | 63 162 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 4 | 0 Kč |
| Văn Ngo Nguyen | 1 | 0 Kč |
| MS Kozí hřbety z.s. | 1 | 0 Kč |
| DATACENTRUM systems & consulting, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 17 | 7 765 730 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 1 547 553 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 080 216 Kč |
| Zemědělství | 3 | 613 918 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 377 475 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 279 510 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 65 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 8 | 1 987 661 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 4 | 928 456 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 540 108 Kč |
| Energovod CZ, a.s. | 1 | 377 475 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 371 701 Kč |
| "sinpps s.r.o." | 1 | 279 510 Kč |
| RENEX s.r.o. | 1 | 217 558 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 100 000 Kč |
| Creative Booster, s.r.o. | 1 | 79 642 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 14 | 2 959 449 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 4 | 1 447 553 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 540 108 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 779 601 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 185 800 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 886 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 300 701 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 76 698 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKOCEM CS, s.r.o. | 1 | 1 638 092 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 1 185 800 Kč |
| RENEX s.r.o. | 1 | 1 185 294 Kč |
| Zrealizuj s.r.o. | 1 | 956 214 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 6 | 786 500 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 411 299 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 1 | 300 701 Kč |
| "sinpps s.r.o." | 1 | 269 830 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 100 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 77 980 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 1 | 76 698 Kč |
| Creative Booster, s.r.o. | 1 | 73 205 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 11 | 6 275 114 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 2 | 786 500 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 129 870 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 392 658 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 947 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 486 903 Kč |
| Kancelář | 1 | 378 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 350 174 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 108 464 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 93 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 85 459 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 77 473 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 66 550 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 65 656 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKOCEM CS, s.r.o. | 2 | 7 125 737 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 8 | 1 610 463 Kč |
| RENEX s.r.o. | 2 | 985 048 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 629 195 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 510 849 Kč |
| Adam Kout | 1 | 378 000 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 1 | 360 822 Kč |
| "sinpps s.r.o." | 2 | 270 314 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 3 | 214 762 Kč |
| Zrealizuj s.r.o. | 1 | 128 004 Kč |
| MUNIPOLIS s.r.o. | 1 | 108 464 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 100 000 Kč |
| Vlastislav Novotný | 1 | 79 860 Kč |
| CLIMART s.r.o. | 1 | 77 473 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 65 656 Kč |
| Tiskárny MAESTRO spol. s r.o. | 1 | 61 582 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Czech Airlines Technics, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 31 | 11 458 846 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 4 | 847 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 763 463 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 63,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 044 222 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 968 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 80 313 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 60 070 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 4 | 970 420 Kč |
| Hobbytec CZ s.r.o. | 1 | 941 498 Kč |
| 1. Vodohospodářská společnost, s.r.o. | 1 | 100 304 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 1 | 80 313 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 60 070 Kč |
| SELVIARO, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Creative Booster, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GPD Vokovice, s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Radek Pospíšil | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 0 Kč |
| Petra Urbanová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 15 | 1 182 185 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 2 | 968 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 2 420 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 878 038 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 464 445 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 62 920 Kč |
| Nábytek | 1 | 62 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS stavební, s.r.o. | 3 | 783 418 Kč |
| 1. Vodohospodářská společnost, s.r.o. | 3 | 469 646 Kč |
| Ing. Kamil Kučera | 1 | 135 545 Kč |
| "sinpps s.r.o." | 1 | 122 210 Kč |
| CITADELA grafický ateliér, s.r.o. v likvidaci | 1 | 85 910 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 62 920 Kč |
| ORTA HOLZ s.r.o. | 1 | 62 799 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 13 116 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 12 | 1 735 564 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 16 703 879 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 456 283 Kč |
| Zemědělství | 4 | 380 266 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 297 660 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 293 384 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 164 767 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 4 | 13 027 317 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 11 631 534 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 11 631 534 Kč |
| Městská část Praha-Suchdol | 1 | 11 631 534 Kč |
| Městská část Praha-Zličín | 1 | 11 631 534 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 1 | 2 392 258 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 526 262 Kč |
| Josef Kraft | 2 | 408 980 Kč |
| Luděk Kučera | 2 | 367 587 Kč |
| D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. | 2 | 359 370 Kč |
| Jiří Kraft | 1 | 352 836 Kč |
| GDIn s.r.o. | 1 | 320 438 Kč |
| Milan Sobíšek | 1 | 297 660 Kč |
| Energomont Plus, s.r.o. | 1 | 233 630 Kč |
| Mykola Sas | 1 | 218 998 Kč |
| KVS stavební, s.r.o. | 1 | 180 489 Kč |
| "sinpps s.r.o." | 1 | 178 615 Kč |
| Akustické a izolační stavby, s.r.o. | 1 | 147 098 Kč |
| CordisHome, s.r.o. | 2 | 122 981 Kč |
| ATELIER RENO, spol. s r.o. | 1 | 114 769 Kč |
| RAKWEISS paint, s.r.o. | 1 | 101 315 Kč |
| BALU, s.r.o. | 1 | 90 660 Kč |
| CITADELA grafický ateliér, s.r.o. v likvidaci | 1 | 85 910 Kč |
| LINA Interior s.r.o. | 1 | 63 452 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 60 500 Kč |
| Kopaninský spolek, z.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Linh Bui Van | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Praha, a. s. | 4 | 13 027 317 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 31 | 7 076 676 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 12 827 620 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 428 783 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 557 305 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 199 650 Kč |
| Zemědělství | 1 | 168 311 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 81 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 4 | 13 995 317 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 11 631 534 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 11 631 534 Kč |
| Městská část Praha-Suchdol | 1 | 11 631 534 Kč |
| Městská část Praha-Zličín | 1 | 11 631 534 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 557 305 Kč |
| NOWASTAV akciová společnost | 1 | 354 899 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 2 | 344 487 Kč |
| KVS stavební, s.r.o. | 2 | 303 765 Kč |
| HEPL s.r.o. | 1 | 199 650 Kč |
| AV FACTORY s.r.o. | 1 | 181 488 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 173 030 Kč |
| CITADELA grafický ateliér, s.r.o. v likvidaci | 2 | 162 322 Kč |
| "sinpps s.r.o." | 1 | 106 541 Kč |
| Luděk Janda | 1 | 89 540 Kč |
| Ing. Pavol Ondovčák | 1 | 81 675 Kč |
| Ing. Stanislav Mastný | 1 | 81 000 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 65 000 Kč |
| 1. Vodohospodářská společnost, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Praha, a. s. | 3 | 13 995 317 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 19 | 2 933 022 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 082 348 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 968 000 Kč |
| Odpady | 1 | 823 913 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 780 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 75 504 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 50 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS stavební, s.r.o. | 2 | 2 023 535 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 5 | 968 000 Kč |
| MEVA-TRADE, s.r.o. | 1 | 823 913 Kč |
| AGROMAK ND s.r.o. | 1 | 344 850 Kč |
| BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. | 2 | 250 990 Kč |
| RUMILTON, spol. s r.o. | 1 | 58 812 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 50 000 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha-Suchdol | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha-Zličín | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| EKOLA group, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Simona SLABOCHOVÁ | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 14 | 4 332 101 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 4 | 968 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 495 856 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 741 972 Kč |
| Nábytek | 1 | 691 993 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 400 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 318 550 Kč |
| Zemědělství | 1 | 117 686 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 112 102 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS stavební, s.r.o. | 2 | 1 814 406 Kč |
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 6 | 1 159 658 Kč |
| NO + BL KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK, s.r.o. | 1 | 691 993 Kč |
| CHIC, s.r.o. | 2 | 195 121 Kč |
| TNT Consulting, s.r.o. | 1 | 112 102 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 100 000 Kč |
| Kopaninský spolek, z.s. | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Přední Kopanina | 9 | 3 108 822 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 741 972 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 300 000 Kč |
| Lukáš Rajtr | 1 | 117 686 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |