Souhrnné statistiky pro Město Aš
Všechny
smlouvy: 2245 smluv za celkem 3 mld. Kč;
39 smluv má zásadní nedostatek;
41 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
11,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Statistiky registru smluv pro úřad v 2026
-
105 smluv za celkem 139 mil. Kč a z toho 92 smluv za celkem 86 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 3,8 % smluv má skrytou cenu, 10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 11,4 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
73 smluv za celkem 96 mil. Kč a z toho 51 smluv za celkem 30 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 2,7 % smluv má skrytou cenu, 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 9,6 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2026
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Oblasti uzavřených smluv v 2026
Statistika dodavatelů úřadu v 2026
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 5 | 27 926 398 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 1 | 25 801 572 Kč |
| Stavební společnost VARO, s.r.o. | 4 | 24 679 384 Kč |
| BAU-STAV a.s. | 3 | 18 847 099 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 3 | 18 847 099 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 4 | 18 745 668 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 4 | 15 054 644 Kč |
| Karlovarské stavby s.r.o. | 1 | 6 833 365 Kč |
| LITHIUM a.s. | 1 | 3 441 512 Kč |
| ENGEL s.r.o. | 1 | 2 454 606 Kč |
| CorCo Systems a.s. | 3 | 2 169 400 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 2 | 1 805 000 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 3 | 1 052 819 Kč |
| TERCOM s.r.o. | 1 | 1 031 649 Kč |
| Allied Mobility, s.r.o. | 1 | 928 282 Kč |
| VJD Prim s.r.o. | 5 | 915 758 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 2 | 821 000 Kč |
| K+K dopravní služby s. r. o. | 5 | 772 595 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 4 | 605 000 Kč |
| AI Efektivia s.r.o. | 1 | 549 340 Kč |
| Adrenalinoví sportovci - JUMP-X, z. s. | 1 | 500 000 Kč |
| Lubomír Tomandl | 5 | 496 300 Kč |
| Witold Skwierawski | 2 | 477 500 Kč |
| STRAET ARCHITECTS s.r.o. | 1 | 471 900 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 1 | 450 628 Kč |
| ŠkoFIN s.r.o. | 1 | 380 506 Kč |
| STAVEX PRO s.r.o. | 1 | 354 088 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 336 360 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 332 004 Kč |
| ENVIPARTNER, s.r.o. | 3 | 331 540 Kč |
| Opravy poklopů s.r.o. | 1 | 312 203 Kč |
| Czech Outdoor s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| Pavlo Roško | 1 | 293 800 Kč |
| Jiří Hoika | 1 | 284 350 Kč |
| MUDr. Martina Feninová | 1 | 258 402 Kč |
| IDG Design s.r.o. | 2 | 256 036 Kč |
| RK REALIKA s.r.o. | 1 | 245 630 Kč |
| Florbal Aš z.s. | 1 | 243 921 Kč |
| JL Company s.r.o. | 1 | 240 648 Kč |
| Mediclinic a.s. | 1 | 240 000 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 1 | 233 937 Kč |
| Atelier stavebního inženýrství s.r.o. | 1 | 228 764 Kč |
| ENVY SPORT SERVIS, s.r.o. | 1 | 223 802 Kč |
| Gymnastická průprava, z.s. | 1 | 222 757 Kč |
| V - TES PRAHA s.r.o. | 1 | 221 430 Kč |
| Bezpečný provoz s.r.o. | 3 | 210 357 Kč |
| KONTROL s.r.o. | 2 | 209 087 Kč |
| Devil Gym Aš, z.s. | 1 | 208 783 Kč |
| FRANCOUZ s.r.o. | 1 | 200 000 Kč |
| Junák - český skaut, středisko Smrčina Aš, z. s. | 1 | 198 117 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 5 | 0 Kč |
| VJD Prim s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| K+K dopravní služby s. r. o. | 5 | 0 Kč |
| Lubomír Tomandl | 5 | 0 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 4 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Stavební společnost VARO, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| CorCo Systems a.s. | 3 | 0 Kč |
| Bezpečný provoz s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| BAU-STAV a.s. | 3 | 0 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| ENVIPARTNER, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 3 | 0 Kč |
| IDG Design s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ašské bytové družstvo | 2 | 0 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 2 | 0 Kč |
| KONTROL s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Witold Skwierawski | 2 | 0 Kč |
| VENTOP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 0 Kč |
| WOW MARKETING s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Spolek Psí škola Kopaniny | 1 | 0 Kč |
| JL Company s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Opravy poklopů s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RK REALIKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Florbal Aš z.s. | 1 | 0 Kč |
| FK Aš, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Gymnastická průprava, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Devil Gym Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Všetečka | 1 | 0 Kč |
| NEVAJGLUJ a.s. | 1 | 0 Kč |
| ENVY SPORT SERVIS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AI Efektivia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Allied Mobility, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Karlovarské stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tenisový klub Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Kuželky Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Budo klub Aš z.s. | 1 | 0 Kč |
| Ašští bajkeři, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Goodfellas z.s. | 1 | 0 Kč |
| STAVEX PRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Basketbal Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Czech Outdoor s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GESPOL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FRANCOUZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2026
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2025
-
K-Index v 2025 má hodnotu
(více)
-
322 smluv za celkem 339 mil. Kč a z toho 244 smluv za celkem 233 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 4,3 % smluv má skrytou cenu, 3 smlouvy má zásadní nedostatek, 9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 11,5 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
563 smluv za celkem 449 mil. Kč a z toho 409 smluv za celkem 269 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 9,1 % smluv má skrytou cenu, 3 smlouvy má zásadní nedostatek, 12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 9,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2025
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,80 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,93 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2025
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 48 | 157 710 286 Kč |
| Dary a dotace | 50 | 71 634 948 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 35 | 33 058 183 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 12 124 000 Kč |
| Jiná energie | 2 | 7 220 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 18 | 6 877 934 Kč |
| IT | 6 | 6 513 905 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 4 382 936 Kč |
| Sociální služby | 1 | 2 889 400 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 1 871 165 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 1 490 178 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 5 | 1 207 348 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 055 040 Kč |
| Právní služby | 1 | 700 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 535 717 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 393 963 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 335 065 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 304 557 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 294 520 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 291 750 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 253 232 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 219 064 Kč |
| Zemědělství | 2 | 170 000 Kč |
| Energie | 3 | 157 479 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 76 850 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 69 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 47 510 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 28 600 Kč |
| Telco | 2 | 15 025 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2025
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 15 | 66 319 153 Kč |
| Stavební společnost VARO, s.r.o. | 3 | 46 213 931 Kč |
| Město Aš | 15 | 44 143 701 Kč |
| BAU-STAV a.s. | 3 | 37 677 714 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 3 | 37 677 714 Kč |
| TERCOM s.r.o. | 1 | 30 444 374 Kč |
| BERGER BOHEMIA a. s. | 3 | 18 692 518 Kč |
| BUS LIGNETA a.s. | 2 | 12 124 000 Kč |
| JL Company s.r.o. | 1 | 9 843 785 Kč |
| ALGON, a.s. | 5 | 8 294 739 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 3 | 7 220 000 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 10 | 5 662 142 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 2 | 5 549 570 Kč |
| CorCo Systems a.s. | 6 | 2 711 750 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 4 | 2 415 936 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 6 | 2 318 751 Kč |
| VJD Prim s.r.o. | 11 | 2 255 634 Kč |
| RH-ARCH s.r.o. | 1 | 2 238 500 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 4 | 1 862 796 Kč |
| Kantora s.r.o. | 2 | 1 546 339 Kč |
| hřiště.cz, s.r.o. | 2 | 1 400 000 Kč |
| LITHIUM a.s. | 4 | 1 334 438 Kč |
| Pavlo Roško | 3 | 1 290 900 Kč |
| smart target s.r.o. | 2 | 1 277 034 Kč |
| Jan Klimeš | 1 | 1 262 699 Kč |
| PORSENNA ENERGY s.r.o. | 1 | 1 185 800 Kč |
| ELEKTRO EURON spol. s r. o. | 3 | 1 178 182 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 2 | 1 150 014 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 7 | 1 088 352 Kč |
| VUJO s.r.o. | 3 | 963 156 Kč |
| KECIP, s.r.o. | 1 | 953 504 Kč |
| ZALUBEM s.r.o. | 2 | 952 270 Kč |
| Ing. Lenka Zubačová | 1 | 948 500 Kč |
| ARTMODUL s.r.o. | 1 | 907 500 Kč |
| Qant s.r.o. | 2 | 849 880 Kč |
| Ing. Věra Tomsová | 3 | 834 250 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 2 | 782 280 Kč |
| Adrenalinoví sportovci - JUMP-X, z. s. | 2 | 750 000 Kč |
| Lubomír Tomandl | 6 | 653 300 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 1 | 641 300 Kč |
| KOVONA a.s. | 1 | 640 298 Kč |
| FRANCOUZ s.r.o. | 4 | 639 000 Kč |
| ColorMax s.r.o. | 1 | 610 100 Kč |
| Libor Řezáč | 3 | 511 588 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 8 | 487 439 Kč |
| K+K dopravní služby s. r. o. | 1 | 482 790 Kč |
| BestSolutionForYou s.r.o. | 3 | 482 790 Kč |
| Bláha ús, s.r.o. | 1 | 454 766 Kč |
| Ing. Milan Dolejš | 2 | 441 775 Kč |
| Luděk Buchar | 2 | 437 858 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 15 | 0 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 15 | 0 Kč |
| VJD Prim s.r.o. | 11 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 10 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 7 | 0 Kč |
| CorCo Systems a.s. | 6 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Lubomír Tomandl | 6 | 0 Kč |
| ALGON, a.s. | 5 | 0 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| FRANCOUZ s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| LITHIUM a.s. | 4 | 0 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 4 | 0 Kč |
| BestSolutionForYou s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Ing. Věra Tomsová | 3 | 0 Kč |
| BAU-STAV a.s. | 3 | 0 Kč |
| Experis DSKM, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| RESPECT, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Stavební společnost VARO, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Systém NET Line s. r. o. | 3 | 0 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 3 | 0 Kč |
| BERGER BOHEMIA a. s. | 3 | 0 Kč |
| ELEKTRO EURON spol. s r. o. | 3 | 0 Kč |
| VUJO s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Libor Řezáč | 3 | 0 Kč |
| Pavlo Roško | 3 | 0 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 3 | 0 Kč |
| Ing. Martin Štecher | 3 | 0 Kč |
| ZALUBEM s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BUS LIGNETA a.s. | 2 | 0 Kč |
| smart target s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Qant s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Archeb s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| Kantora s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 0 Kč |
| Naviga Assistance s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| INISOFT s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| QCM, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 2 | 0 Kč |
| hřiště.cz, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vlajky.EU s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Adrenalinoví sportovci - JUMP-X, z. s. | 2 | 0 Kč |
| ABEL Logistic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| František Rybár | 2 | 0 Kč |
| Luděk Buchar | 2 | 0 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 0 Kč |
| RON Software, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2025
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2024
-
K-Index v 2024 má hodnotu
(více)
-
292 smluv za celkem 280 mil. Kč a z toho 227 smluv za celkem 245 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 1,7 % smluv má skrytou cenu, 5 smluv má zásadní nedostatek, 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 13,4 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
555 smluv za celkem 332 mil. Kč a z toho 443 smluv za celkem 282 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 3,6 % smluv má skrytou cenu, 17 smluv má zásadní nedostatek, 6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,1 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2024
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2024
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 46 | 211 071 355 Kč |
| Dary a dotace | 44 | 19 382 349 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 10 195 218 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 36 | 8 266 591 Kč |
| IT | 5 | 5 469 587 Kč |
| Sociální služby | 2 | 2 885 100 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 6 | 2 600 910 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 5 | 2 005 512 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 722 435 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 061 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 831 757 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 761 090 Kč |
| Právní služby | 3 | 526 299 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 3 | 444 892 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 332 161 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 326 044 Kč |
| Energie | 2 | 307 350 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 264 156 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 250 790 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 232 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 203 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 195 720 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 183 920 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 173 030 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 152 460 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 137 940 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 137 688 Kč |
| Telco | 4 | 134 874 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 92 800 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 75 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 70 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 21 994 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 20 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2024
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| BAU-STAV a.s. | 1 | 157 057 779 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | 157 057 779 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 9 | 11 387 936 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 2 | 10 009 149 Kč |
| ColorMax s.r.o. | 5 | 9 486 254 Kč |
| Stavební společnost VARO, s.r.o. | 4 | 8 727 576 Kč |
| Město Aš | 12 | 6 453 872 Kč |
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 5 | 5 510 381 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 1 | 5 000 500 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 1 | 4 913 696 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 5 | 3 870 548 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 11 | 3 628 799 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 2 986 477 Kč |
| CorCo Systems a.s. | 4 | 2 500 000 Kč |
| BERGER BOHEMIA a. s. | 2 | 2 301 923 Kč |
| ALGON, a.s. | 5 | 2 300 707 Kč |
| ARVAL CZ s.r.o. | 1 | 1 925 512 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 2 | 1 758 989 Kč |
| GASTRO Klimatech s.r.o. | 1 | 1 722 435 Kč |
| VJD Prim s.r.o. | 3 | 1 696 310 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 3 | 1 673 700 Kč |
| WH Develop s.r.o. | 1 | 1 643 320 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 4 | 1 512 508 Kč |
| Atelier stavebního inženýrství s.r.o. | 1 | 1 355 200 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 5 | 1 202 085 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 1 | 1 015 795 Kč |
| PRIMO CAR Cheb s.r.o. | 1 | 1 000 000 Kč |
| Domov "Pata", příspěvková organizace | 1 | 972 990 Kč |
| ČOS exim, s. r. o. | 3 | 935 088 Kč |
| LITHIUM a.s. | 5 | 839 882 Kč |
| AKV bus a.s. | 2 | 720 000 Kč |
| Viktor Kajaba, DiS. | 4 | 668 114 Kč |
| Adrenalinoví sportovci - JUMP-X, z. s. | 1 | 650 000 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 1 | 621 783 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 8 | 587 458 Kč |
| GLICE CZ, s.r.o. | 1 | 559 020 Kč |
| INTELEKT STAV s.r.o. | 5 | 555 909 Kč |
| Witold Skwierawski | 1 | 529 000 Kč |
| UnitX s.r.o. | 1 | 522 720 Kč |
| Obec Velká Kraš | 1 | 500 000 Kč |
| Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. | 2 | 500 000 Kč |
| Knihovna, Muzeum a Informační centrum Aš, příspěvková organizace | 2 | 429 213 Kč |
| smart target s.r.o. | 1 | 400 000 Kč |
| Energetická agentura, s.r.o. | 1 | 398 090 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 1 | 392 683 Kč |
| Kadlec - elektronika, s.r.o. | 2 | 392 478 Kč |
| PROCES-Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s.r.o. | 1 | 390 000 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 5 | 387 422 Kč |
| VUJO s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| MEDICA GR s.r.o. | 2 | 360 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 12 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 11 | 0 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 9 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 5 | 0 Kč |
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 5 | 0 Kč |
| INTELEKT STAV s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Systém NET Line s. r. o. | 5 | 0 Kč |
| LITHIUM a.s. | 5 | 0 Kč |
| ColorMax s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| ALGON, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 5 | 0 Kč |
| CorCo Systems a.s. | 4 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Stavební společnost VARO, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| STRAET ARCHITECTS s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Viktor Kajaba, DiS. | 4 | 0 Kč |
| JUNUS Bau s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| VJD Prim s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 3 | 0 Kč |
| Bezpečný provoz s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 3 | 0 Kč |
| ČOS exim, s. r. o. | 3 | 0 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| O2 IT Services s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| K+K dopravní služby s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| JL Company s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 0 Kč |
| AKV bus a.s. | 2 | 0 Kč |
| Kadlec - elektronika, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 2 | 0 Kč |
| MEDICA GR s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ABEL Logistic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| VODNÍ ZDROJE, a.s. | 2 | 0 Kč |
| BERGER BOHEMIA a. s. | 2 | 0 Kč |
| Stehlík Jiří, Ing. | 2 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. | 2 | 0 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 2 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 2 | 0 Kč |
| ABF, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ing. David Plíštil, Ph.D. | 2 | 0 Kč |
| Knihovna, Muzeum a Informační centrum Aš, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Ing. Martin Štecher | 2 | 0 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Město Nejdek | 1 | 0 Kč |
| Město Kraslice | 1 | 0 Kč |
| Obec Podhradí | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2024
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2023
-
K-Index v 2023 má hodnotu
(více)
-
234 smluv za celkem 359 mil. Kč a z toho 188 smluv za celkem 242 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 4,3 % smluv má skrytou cenu, 7 smluv má zásadní nedostatek, 4 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 13,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
390 smluv za celkem 387 mil. Kč a z toho 311 smluv za celkem 257 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 10,8 % smluv má skrytou cenu, 14 smluv má zásadní nedostatek, 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,0 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2023
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
Oblasti uzavřených smluv v 2023
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 41 | 305 818 995 Kč |
| Dary a dotace | 43 | 13 744 043 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 8 710 829 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 4 965 212 Kč |
| Sociální služby | 2 | 3 096 300 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 374 900 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 2 133 491 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 1 348 360 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 285 020 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 001 376 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 928 513 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 601 408 Kč |
| IT | 3 | 478 836 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 374 072 Kč |
| Právní služby | 3 | 372 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 358 644 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 347 694 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 312 670 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 217 800 Kč |
| Odpady | 2 | 217 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 203 262 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 164 497 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 149 300 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 140 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 137 347 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 96 800 Kč |
| Telco | 3 | 92 565 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 84 700 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 84 158 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 76 230 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 55 790 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 50 600 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2023
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavební společnost VARO, s.r.o. | 5 | 153 149 274 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 82 932 527 Kč |
| ALGON, a.s. | 5 | 30 121 089 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 4 | 25 354 999 Kč |
| Město Aš | 24 | 9 951 026 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 5 | 9 283 400 Kč |
| Na Vrchu s.r.o. | 2 | 6 475 000 Kč |
| BERGER BOHEMIA a. s. | 4 | 5 056 721 Kč |
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 2 | 4 664 243 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 8 | 4 437 582 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 2 | 3 190 392 Kč |
| AKV bus a.s. | 1 | 2 374 900 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 4 | 1 405 300 Kč |
| Úklidovka Aš, spol. s r.o. | 2 | 1 335 620 Kč |
| ICS - systémy s.r.o. | 1 | 1 290 121 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 3 | 1 200 000 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 1 | 1 188 946 Kč |
| Street line s.r.o. | 4 | 1 155 486 Kč |
| STRAET ARCHITECTS s.r.o. | 1 | 1 137 400 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 1 | 1 028 500 Kč |
| Hyundai Motor Czech s.r.o. | 1 | 1 001 376 Kč |
| Energetická agentura, s.r.o. | 2 | 960 740 Kč |
| MOTOBOOM s.r.o. | 1 | 928 513 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 2 | 830 000 Kč |
| Saffron Universe s.r.o. | 3 | 796 583 Kč |
| TOPOL instalace s.r.o. | 4 | 723 908 Kč |
| VODNÍ ZDROJE, a.s. | 1 | 708 818 Kč |
| CIVERA s.r.o. | 1 | 676 390 Kč |
| Archeb s. r. o. | 1 | 661 000 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 1 | 601 802 Kč |
| Schreiner med centrum s.r.o. | 1 | 500 000 Kč |
| NEOnová základní škola | 1 | 495 000 Kč |
| LITHIUM a.s. | 2 | 479 072 Kč |
| Mapujme s.r.o. | 1 | 431 970 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 3 | 408 069 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 400 000 Kč |
| smart target s.r.o. | 1 | 399 966 Kč |
| 4ct s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Volejbalový klub Aš z.s. | 2 | 316 214 Kč |
| JINDŘICHOHRADECKÉ MONTÁŽE s.r.o. | 2 | 311 633 Kč |
| Dental Academy s.r.o. | 1 | 311 375 Kč |
| TOMAN engineering, s.r.o. | 1 | 310 970 Kč |
| NOVÉ ČESKO, nadační fond | 1 | 300 000 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 2 | 298 570 Kč |
| VERA, spol. s r.o. | 1 | 280 883 Kč |
| RENTEL a.s. | 1 | 276 364 Kč |
| Junák - český skaut, středisko Smrčina Aš, z. s. | 2 | 269 232 Kč |
| KV engineering spol. s r.o. | 2 | 262 570 Kč |
| WEBHOUSE, s.r.o. | 2 | 260 883 Kč |
| KONTROL s.r.o. | 1 | 258 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 24 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| Stavební společnost VARO, s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Systém NET Line s. r. o. | 5 | 0 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| ALGON, a.s. | 5 | 0 Kč |
| TOPOL instalace s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Street line s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| BERGER BOHEMIA a. s. | 4 | 0 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Saffron Universe s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| zMASIVU s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 3 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Luděk Buchar | 3 | 0 Kč |
| JUNUS Bau s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 2 | 0 Kč |
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Na Vrchu s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Florbal Aš z.s. | 2 | 0 Kč |
| FK Aš, z. s. | 2 | 0 Kč |
| Úklidovka Aš, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš | 2 | 0 Kč |
| Tenisový klub Aš, z.s. | 2 | 0 Kč |
| Budo klub Aš z.s. | 2 | 0 Kč |
| Ašští bajkeři, z.s. | 2 | 0 Kč |
| Naviga Assistance s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Energetická agentura, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 2 | 0 Kč |
| RESPECT, a.s. | 2 | 0 Kč |
| JINDŘICHOHRADECKÉ MONTÁŽE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| WEBHOUSE, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 2 | 0 Kč |
| Dětské pěvecké sbory ašské, z.s. | 2 | 0 Kč |
| LITHIUM a.s. | 2 | 0 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KV engineering spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| LK JASAN Aš z.s. | 2 | 0 Kč |
| Junák - český skaut, středisko Smrčina Aš, z. s. | 2 | 0 Kč |
| Volejbalový klub Aš z.s. | 2 | 0 Kč |
| Schreiner med centrum s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| DeCeTel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ambitent s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| K+K dopravní služby s. r. o. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2023
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2022
-
K-Index v 2022 má hodnotu
(více)
-
244 smluv za celkem 388 mil. Kč a z toho 162 smluv za celkem 122 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 5,3 % smluv má skrytou cenu, 3 smlouvy má zásadní nedostatek, 4 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
448 smluv za celkem 407 mil. Kč a z toho 279 smluv za celkem 135 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 12,5 % smluv má skrytou cenu, 32 smluv má zásadní nedostatek, 4 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 6,5 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2022
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2022
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 53 | 321 518 624 Kč |
| Jiná energie | 82 | 195 222 614 Kč |
| Dary a dotace | 35 | 29 216 841 Kč |
| Služby závodních jídelen | 136 | 15 250 660 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 33 | 5 353 976 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 6 | 4 389 080 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 3 809 173 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 2 791 336 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 30 | 2 630 600 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 6 | 2 467 960 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 222 222 Kč |
| Sociální služby | 1 | 2 183 500 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 28 | 2 036 760 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 332 343 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 1 275 991 Kč |
| Právní služby | 2 | 1 129 266 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 085 370 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 669 501 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 452 734 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 329 661 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 260 692 Kč |
| Zemědělství | 1 | 229 925 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 200 376 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 193 200 Kč |
| Energie | 1 | 187 550 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 156 000 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 1 | 124 933 Kč |
| IT | 2 | 71 293 Kč |
| Telco | 1 | 59 950 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 58 080 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2022
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 23 | 230 728 936 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 4 | 43 061 027 Kč |
| hřiště.cz, s.r.o. | 3 | 14 433 388 Kč |
| JINDŘICHOHRADECKÉ MONTÁŽE s.r.o. | 1 | 9 522 806 Kč |
| ALGON, a.s. | 9 | 7 074 461 Kč |
| Street line s.r.o. | 2 | 3 591 984 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 3 319 795 Kč |
| KECIP, s.r.o. | 3 | 3 207 420 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 2 | 2 791 336 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 1 | 2 359 500 Kč |
| AKV bus a.s. | 1 | 2 222 222 Kč |
| TERCOM s.r.o. | 5 | 1 993 703 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 5 | 1 984 601 Kč |
| 4ct s.r.o. | 1 | 1 790 000 Kč |
| STURMBAU s. r. o. | 2 | 1 706 702 Kč |
| MEDIA a.s. | 3 | 1 579 860 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 1 355 995 Kč |
| KANONA a.s. | 1 | 1 242 343 Kč |
| ARTMODUL s.r.o. | 2 | 1 168 134 Kč |
| Inox design s.r.o. | 1 | 1 085 370 Kč |
| Frank Bold Energy, s.r.o. | 2 | 1 064 800 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 4 | 924 778 Kč |
| Mgr. Martin Soukup | 1 | 800 000 Kč |
| LITHIUM a.s. | 1 | 800 000 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 13 | 797 211 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 2 | 721 371 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 3 | 720 000 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 4 | 635 861 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 595 358 Kč |
| Ateliér Unipark s.r.o. | 1 | 583 087 Kč |
| AUTO MUDRA s.r.o. | 1 | 561 900 Kč |
| FK Aš, z. s. | 1 | 529 500 Kč |
| Tomáš Rudolf | 2 | 454 000 Kč |
| Miroslav Všetečka | 1 | 435 600 Kč |
| PROTEBE live, z.s. | 1 | 392 500 Kč |
| Systém NET Line s. r. o. | 3 | 369 950 Kč |
| Vinculum servis s.r.o. | 1 | 357 000 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 1 | 353 197 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 2 | 350 310 Kč |
| K+K dopravní služby s. r. o. | 2 | 302 500 Kč |
| Otto Hoffman | 2 | 299 380 Kč |
| VUJO s.r.o. | 1 | 282 614 Kč |
| ELECTROSUN, s.r.o. | 1 | 279 087 Kč |
| Radek Ježek | 2 | 268 620 Kč |
| Mádle Josef | 1 | 262 000 Kč |
| RESPECT, a.s. | 7 | 260 692 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 3 | 260 600 Kč |
| František Argaláš | 1 | 250 000 Kč |
| Sdružení Ašsko | 1 | 250 000 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 243 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 23 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 13 | 0 Kč |
| ALGON, a.s. | 9 | 0 Kč |
| RESPECT, a.s. | 7 | 0 Kč |
| TERCOM s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 4 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| KECIP, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Systém NET Line s. r. o. | 3 | 0 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 3 | 0 Kč |
| hřiště.cz, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| MEDIA a.s. | 3 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 0 Kč |
| Saffron Universe s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| K+K dopravní služby s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 0 Kč |
| Radek Ježek | 2 | 0 Kč |
| STURMBAU s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| TUDAN BOZP s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Frank Bold Energy, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Otto Hoffman | 2 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 2 | 0 Kč |
| VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Street line s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ARTMODUL s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Petr Zadina | 2 | 0 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 2 | 0 Kč |
| JS Inženýrská kancelář Aš, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Wolters Kluwer ČR, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Tomáš Rudolf | 2 | 0 Kč |
| Město Hranice | 1 | 0 Kč |
| JUNUS Bau s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Martin Soukup | 1 | 0 Kč |
| Nábytek + čalounictví Králík s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ateliér KONCEPT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Dlouhý | 1 | 0 Kč |
| BZ-rent s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KANONA a.s. | 1 | 0 Kč |
| EVROFIN FS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gustav Lipták rekonstrukce a stavby s. r. o. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2022
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2021
-
K-Index v 2021 má hodnotu
(více)
-
228 smluv za celkem 388 mil. Kč a z toho 152 smluv za celkem 366 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 8,3 % smluv má skrytou cenu, 4 smlouvy má zásadní nedostatek, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 8,3 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
344 smluv za celkem 428 mil. Kč a z toho 230 smluv za celkem 399 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 13,1 % smluv má skrytou cenu, 18 smluv má zásadní nedostatek, 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 9,3 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2021
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2021
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 242 000 000 Kč |
| Stavebnictví | 40 | 90 547 671 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 37 | 21 469 822 Kč |
| Práce při dokončování budov | 109 | 14 163 004 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 30 | 8 161 841 Kč |
| Dary a dotace | 30 | 3 437 688 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 164 690 Kč |
| Sociální služby | 1 | 1 972 700 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 930 000 Kč |
| IT | 3 | 1 582 592 Kč |
| Osobní vozidla | 5 | 1 581 271 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 28 | 1 556 200 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 6 | 1 335 491 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 8 | 1 024 838 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 976 780 Kč |
| Zemědělství | 1 | 660 660 Kč |
| Právní služby | 1 | 643 931 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 322 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 317 313 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 190 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 134 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 122 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 110 000 Kč |
| Energie | 2 | 100 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 94 380 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 83 675 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 81 110 Kč |
| Odpady | 3 | 69 551 Kč |
| Finance | 1 | 27 052 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 10 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 7 525 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2021
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 22 | 251 860 357 Kč |
| TERCOM s.r.o. | 3 | 51 342 408 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 4 | 11 748 566 Kč |
| STAMOZA, společnost s ručením omezeným | 3 | 10 221 609 Kč |
| Accolade CZ 54, s.r.o., člen koncernu | 1 | 8 363 600 Kč |
| SVS 2000 spol. s r.o. | 4 | 5 192 254 Kč |
| ALGON, a.s. | 2 | 4 618 554 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 3 | 2 398 704 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 2 250 000 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 3 | 2 042 480 Kč |
| AKV bus a.s. | 1 | 1 930 000 Kč |
| Time Trip s.r.o. | 1 | 1 765 390 Kč |
| AUTO Červený s.r.o. | 4 | 1 507 271 Kč |
| VERA, spol. s r.o. | 2 | 1 377 816 Kč |
| KV Realinvest s.r.o. | 1 | 1 055 937 Kč |
| KECIP, s.r.o. | 2 | 976 780 Kč |
| Cognito.CZ, s.r.o. | 3 | 940 291 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 4 | 742 371 Kč |
| Urbanistické středisko Brno,spol. s r.o. | 1 | 660 660 Kč |
| ETERNA, spol. s r.o. | 1 | 643 931 Kč |
| PORSENNA o.p.s. | 3 | 605 000 Kč |
| REPROPRINT servis Vinohrady s.r.o. v likvidaci | 2 | 583 641 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 2 | 516 294 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 504 873 Kč |
| AAPP 01, s. r. o. | 1 | 467 243 Kč |
| Ateliér Unipark s.r.o. | 2 | 449 945 Kč |
| Radovnický Jaroslav, Ing. | 3 | 449 636 Kč |
| Miroslav Všetečka | 1 | 435 600 Kč |
| BURETAS s. r. o. | 2 | 428 340 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 3 | 408 133 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 4 | 407 230 Kč |
| PORSENNA ICT s.r.o. | 1 | 399 300 Kč |
| L.max - správa nemovitostí s.r.o. | 1 | 378 000 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 2 | 363 054 Kč |
| BOLID M s.r.o. | 1 | 350 507 Kč |
| BURMARK s.r.o. | 1 | 322 000 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 2 | 319 551 Kč |
| Tomáš Rudolf | 2 | 312 000 Kč |
| Pavlo Roško | 1 | 252 450 Kč |
| VUJO s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 238 035 Kč |
| Marian Rewczuk | 2 | 233 833 Kč |
| Stehlík Jiří, Ing. | 1 | 220 000 Kč |
| Junák - český skaut, středisko Smrčina Aš, z. s. | 1 | 210 923 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 2 | 209 300 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 3 | 206 305 Kč |
| URBITECH s.r.o. | 1 | 204 776 Kč |
| Ing. Martin Štecher | 1 | 202 070 Kč |
| Libor Řezáč | 1 | 201 000 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 2 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 22 | 0 Kč |
| SVS 2000 spol. s r.o. | 4 | 0 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| AUTO Červený s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Obec Hazlov | 3 | 0 Kč |
| OTS group s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 3 | 0 Kč |
| TERCOM s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 3 | 0 Kč |
| PORSENNA o.p.s. | 3 | 0 Kč |
| Cognito.CZ, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Radovnický Jaroslav, Ing. | 3 | 0 Kč |
| STAMOZA, společnost s ručením omezeným | 3 | 0 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 3 | 0 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 3 | 0 Kč |
| Obec Krásná | 2 | 0 Kč |
| BURETAS s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| Ateliér Unipark s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 0 Kč |
| Anylopex plus s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| REPROPRINT servis Vinohrady s.r.o. v likvidaci | 2 | 0 Kč |
| RESPECT, a.s. | 2 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KECIP, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ALGON, a.s. | 2 | 0 Kč |
| MEDIA a.s. | 2 | 0 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 2 | 0 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| VERA, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Marian Rewczuk | 2 | 0 Kč |
| Tomáš Rudolf | 2 | 0 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Město Hranice | 1 | 0 Kč |
| Obec Podhradí | 1 | 0 Kč |
| Lékárna U Slunce s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Saffron Universe s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 0 Kč |
| ML Strategy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| URBITECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Time Trip s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PORSENNA ICT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2021
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2020
-
K-Index v 2020 má hodnotu
(více)
-
176 smluv za celkem 174 mil. Kč a z toho 109 smluv za celkem 149 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 11,4 % smluv má skrytou cenu, 3 smlouvy má zásadní nedostatek, jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 12,5 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
290 smluv za celkem 199 mil. Kč a z toho 172 smluv za celkem 161 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 16,6 % smluv má skrytou cenu, 8 smluv má zásadní nedostatek, jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,7 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2020
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
Oblasti uzavřených smluv v 2020
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 31 | 138 267 925 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 8 959 131 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 17 | 5 959 821 Kč |
| Stroje a zařízení | 28 | 5 495 337 Kč |
| Dary a dotace | 24 | 3 211 863 Kč |
| Sociální služby | 2 | 2 297 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 1 481 268 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 443 920 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 8 | 1 112 270 Kč |
| Zemědělství | 3 | 840 600 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 812 524 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 578 482 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 560 617 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 505 600 Kč |
| IT | 5 | 337 217 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 252 890 Kč |
| Kancelář | 2 | 186 176 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 139 166 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 118 391 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 108 900 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 94 380 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 70 000 Kč |
| Zdravotní péče | 28 | 25 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 11 326 Kč |
| Telco | 2 | 2 400 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2020
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| RMC STAVBY s.r.o. | 2 | 108 285 418 Kč |
| KV Realinvest s.r.o. | 1 | 20 438 110 Kč |
| Město Aš | 18 | 10 124 306 Kč |
| ALGON, a.s. | 4 | 4 571 409 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 4 | 4 069 029 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 2 | 2 250 000 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 2 200 000 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 3 | 2 173 767 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 3 | 1 393 920 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 3 | 653 054 Kč |
| Marian Rewczuk | 2 | 572 368 Kč |
| STRAET ARCHITECTS s.r.o. | 1 | 534 000 Kč |
| Art Stucco s.r.o. | 1 | 498 739 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 1 | 446 720 Kč |
| Miroslav Všetečka | 1 | 435 600 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 2 | 434 353 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 372 039 Kč |
| VUJO s.r.o. | 3 | 355 591 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 2 | 333 306 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 3 | 300 000 Kč |
| KONTROL s.r.o. | 1 | 289 190 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 1 | 278 300 Kč |
| Media Solution s.r.o. | 1 | 252 890 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 3 | 226 953 Kč |
| Obce v datech, s.r.o. | 2 | 226 270 Kč |
| VERA, spol. s r.o. | 3 | 225 387 Kč |
| Bc. Pavla Sofilkaničová | 1 | 212 500 Kč |
| Volejbalový klub Aš z.s. | 1 | 194 249 Kč |
| TOPOL instalace s.r.o. | 1 | 190 860 Kč |
| HRDLIČKA spol.s r.o. | 1 | 187 550 Kč |
| Václav Řezáč | 1 | 179 422 Kč |
| Junák - český skaut, středisko Smrčina Aš, z. s. | 1 | 176 700 Kč |
| Saffron Universe s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| LK JASAN Aš z.s. | 2 | 165 174 Kč |
| Spolek pro občanské záležitosti Aš | 1 | 150 000 Kč |
| Lenka Houtke | 1 | 150 000 Kč |
| ATIKING s.r.o. | 1 | 142 780 Kč |
| Budo klub Aš z.s. | 1 | 139 872 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 139 727 Kč |
| RESPECT, a.s. | 2 | 139 166 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 136 848 Kč |
| Muzeum Cheb, příspěvková organizace Karlovarského kraje | 1 | 135 400 Kč |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš | 1 | 133 318 Kč |
| NOVÉ ČESKO, nadační fond | 1 | 121 000 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 1 | 121 000 Kč |
| HB PRINT, s.r.o. | 1 | 118 391 Kč |
| OTS group s.r.o. | 1 | 112 530 Kč |
| Dětské pěvecké sbory ašské, z.s. | 1 | 111 860 Kč |
| Pavel Ondráček | 1 | 106 910 Kč |
| RENTEL a.s. | 1 | 104 181 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 18 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 5 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| ALGON, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 3 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| VERA, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| VUJO s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Obce v datech, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 0 Kč |
| RESPECT, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| AKV bus a.s. | 2 | 0 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| LK JASAN Aš z.s. | 2 | 0 Kč |
| Marian Rewczuk | 2 | 0 Kč |
| Muzeum Cheb, příspěvková organizace Karlovarského kraje | 1 | 0 Kč |
| Obec Hazlov | 1 | 0 Kč |
| Město Hranice | 1 | 0 Kč |
| Obec Krásná | 1 | 0 Kč |
| Obec Podhradí | 1 | 0 Kč |
| OTS group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROJEKT - AŠ s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Saffron Universe s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 0 Kč |
| AQE legal, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 0 Kč |
| MPA institut, z.ú. | 1 | 0 Kč |
| AQE Administration, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TOPOL instalace s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Prevence Doktor Mádr s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Miroslav Gross | 1 | 0 Kč |
| Pavel Ondráček | 1 | 0 Kč |
| SPOJMONT Brno, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš | 1 | 0 Kč |
| HRDLIČKA spol.s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Všetečka | 1 | 0 Kč |
| Tenisový klub Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Kuželky Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Budo klub Aš z.s. | 1 | 0 Kč |
| Ašští bajkeři, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Spolek pro občanské záležitosti Aš | 1 | 0 Kč |
| NOVÉ ČESKO, nadační fond | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2020
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2019
-
K-Index v 2019 má hodnotu
(více)
-
205 smluv za celkem 200 mil. Kč a z toho 132 smluv za celkem 91 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 2,0 % smluv má skrytou cenu, 3 smlouvy má zásadní nedostatek, jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 11,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
329 smluv za celkem 294 mil. Kč a z toho 222 smluv za celkem 117 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 7,9 % smluv má skrytou cenu, 20 smluv má zásadní nedostatek, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 8,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2019
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,46 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2019
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Technické služby | 55 | 96 340 540 Kč |
| Nábytek | 164 | 71 373 948 Kč |
| Stavebnictví | 29 | 55 061 932 Kč |
| Dary a dotace | 51 | 32 464 355 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 7 430 330 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 19 | 7 198 450 Kč |
| Telekomunikační služby | 244 | 5 715 943 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 14 | 4 978 589 Kč |
| Sítě a přenos dat | 28 | 4 217 421 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 3 784 766 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 82 | 3 662 670 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 5 | 3 387 615 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 1 886 500 Kč |
| Sociální služby | 2 | 1 645 700 Kč |
| IT | 3 | 1 562 188 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 1 304 194 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 121 038 Kč |
| Zemědělství | 3 | 1 114 805 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 689 586 Kč |
| Energie | 2 | 563 763 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 479 130 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 456 949 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 446 367 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 70 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 60 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 54 535 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2019
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Ašské služby, s.r.o. | 3 | 61 945 400 Kč |
| ALGON, a.s. | 4 | 31 859 932 Kč |
| Sdružení Ašsko | 1 | 17 187 755 Kč |
| Město Aš | 19 | 16 505 893 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 13 | 10 571 131 Kč |
| Cintl, s.r.o. | 2 | 6 003 531 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 1 | 4 746 000 Kč |
| AKV bus a.s. | 1 | 3 784 766 Kč |
| CTP Property XX, spol. s r.o. | 1 | 3 724 800 Kč |
| ŠU-STR s.r.o. | 2 | 3 465 742 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 4 | 3 154 557 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 6 | 2 315 000 Kč |
| PNP FURNITURE, spol. s r.o. | 3 | 1 963 529 Kč |
| Ing. Martin Štecher | 5 | 1 850 232 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 3 | 1 677 060 Kč |
| DUNKA - stavební a výkopové práce s.r.o. | 1 | 1 672 312 Kč |
| Time Trip s.r.o. | 1 | 1 452 000 Kč |
| RESPECT, a.s. | 3 | 1 121 038 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 992 612 Kč |
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 1 | 973 628 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 2 | 934 690 Kč |
| PERFECTED s.r.o. | 1 | 853 050 Kč |
| ČOS exim, s. r. o. | 1 | 804 650 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 2 | 759 449 Kč |
| REFLEX Zlín, spol. s r.o. | 1 | 630 168 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| PORSENNA o.p.s. | 3 | 458 620 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 1 | 447 240 Kč |
| PRIMO CAR Cheb s.r.o. | 1 | 446 367 Kč |
| Miroslav Všetečka | 1 | 435 000 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 3 | 431 115 Kč |
| Evropská unie z.s. | 1 | 384 750 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 1 | 383 558 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 345 600 Kč |
| Římskokatolická farnost Aš | 2 | 320 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 2 | 266 329 Kč |
| Atelier Rákos s.r.o. | 2 | 264 990 Kč |
| Volejbalový klub Aš z.s. | 1 | 259 199 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 219 736 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 218 163 Kč |
| Ing. Petr Kostner | 2 | 215 600 Kč |
| Witold Skwierawski | 2 | 201 050 Kč |
| Energomex s.r.o. | 2 | 200 860 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 2 | 200 000 Kč |
| Přerost a Švorc - auto, s.r.o. | 1 | 200 000 Kč |
| Městský dům dětí a mládeže Sluníčko Aš | 1 | 190 000 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 2 | 185 600 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 176 023 Kč |
| ORTOSERVIS s.r.o. | 2 | 171 375 Kč |
| Pavlo Roško | 2 | 170 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 19 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 13 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Ing. Martin Štecher | 5 | 0 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| ALGON, a.s. | 4 | 0 Kč |
| RESPECT, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| INISOFT s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| PORSENNA o.p.s. | 3 | 0 Kč |
| PNP FURNITURE, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 3 | 0 Kč |
| Atelier Rákos s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 0 Kč |
| ŠU-STR s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ORTOSERVIS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 2 | 0 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Energomex s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Cintl, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 0 Kč |
| KBM-International s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 0 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Římskokatolická farnost Aš | 2 | 0 Kč |
| Witold Skwierawski | 2 | 0 Kč |
| Pavlo Roško | 2 | 0 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Ing. Petr Kostner | 2 | 0 Kč |
| Evropská unie z.s. | 1 | 0 Kč |
| NEUTRA PROJECT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 0 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 0 Kč |
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Time Trip s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Bajzík | 1 | 0 Kč |
| Ing. Miroslav Gross | 1 | 0 Kč |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Všetečka | 1 | 0 Kč |
| Tenisový klub Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Kuželky Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Budo klub Aš z.s. | 1 | 0 Kč |
| Ašští bajkeři, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Spolek pro občanské záležitosti Aš | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Hunor CNC s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2019
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2018
-
K-Index v 2018 má hodnotu
(více)
-
180 smluv za celkem 166 mil. Kč a z toho 131 smluv za celkem 90 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 8,3 % smluv má skrytou cenu, 8 smluv má zásadní nedostatek, 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 12,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
328 smluv za celkem 191 mil. Kč a z toho 230 smluv za celkem 105 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 21,6 % smluv má skrytou cenu, 33 smluv má zásadní nedostatek, 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 7,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2018
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2018
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 34 | 68 207 074 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 64 461 139 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 163 | 28 010 377 Kč |
| Telco | 325 | 8 290 004 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 19 | 7 641 300 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 13 | 6 619 313 Kč |
| Dary a dotace | 32 | 5 733 404 Kč |
| IT | 6 | 1 928 287 Kč |
| Sociální služby | 3 | 1 750 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 1 183 640 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 646 811 Kč |
| Právní služby | 3 | 557 800 Kč |
| Zemědělství | 3 | 440 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 333 960 Kč |
| Energie | 2 | 298 580 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 286 800 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 184 211 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 160 347 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 150 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 90 750 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 60 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 58 500 Kč |
| Odpady | 1 | 54 450 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 34 424 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 32 533 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 2 396 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2018
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 23 | 68 953 813 Kč |
| Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným | 3 | 48 805 612 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 12 | 8 806 657 Kč |
| T.G., a.s. | 2 | 4 838 400 Kč |
| STAMOZA, společnost s ručením omezeným | 3 | 4 605 231 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 3 | 2 369 077 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 2 044 000 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 2 | 2 043 690 Kč |
| PROVOD - inženýrská společnost, s.r.o. | 1 | 2 002 308 Kč |
| LITHIUM a.s. | 3 | 1 830 063 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 2 | 1 428 065 Kč |
| MEDICA GR s.r.o. | 1 | 990 990 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 2 | 875 499 Kč |
| DEKPROJEKT s.r.o. | 1 | 810 700 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 3 | 803 000 Kč |
| Pavel Adamec | 2 | 735 680 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| Miroslav Všetečka | 3 | 488 961 Kč |
| Smartcomfort s.r.o. | 1 | 435 000 Kč |
| PORSENNA o.p.s. | 2 | 429 308 Kč |
| Regionální sdružení obcí a měst Euregio Egrensis | 1 | 402 920 Kč |
| Václav Řezáč | 1 | 321 187 Kč |
| 1 | 300 000 Kč |
| Ing. Roman Fildán | 1 | 300 000 Kč |
| DS engineering PLUS, a.s. | 1 | 289 157 Kč |
| AUTOspektrum 2000 s.r.o. | 1 | 286 800 Kč |
| PERFECTED s.r.o. | 1 | 280 000 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 3 | 272 000 Kč |
| Volejbalový klub Aš z.s. | 1 | 265 226 Kč |
| Z&K QA, s.r.o. | 1 | 260 000 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 254 855 Kč |
| JaR DIGITAL group s.r.o. | 1 | 246 034 Kč |
| Martin Kuchař | 1 | 242 000 Kč |
| VERA, spol. s r.o. | 3 | 232 058 Kč |
| VUJO s.r.o. | 1 | 230 000 Kč |
| Wenigová Jana, JUDr., advokát | 1 | 217 800 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 2 | 200 000 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 2 | 185 600 Kč |
| Vít Hadrava | 1 | 184 211 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 1 | 179 000 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 177 006 Kč |
| Městský dům dětí a mládeže Sluníčko Aš | 1 | 174 800 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 172 800 Kč |
| Pavlo Roško | 2 | 172 340 Kč |
| Spolek pro občanské záležitosti Aš | 1 | 150 000 Kč |
| Radovnický Jaroslav, Ing. | 1 | 148 830 Kč |
| Junák - český skaut, středisko Smrčina Aš, z. s. | 1 | 147 923 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš | 1 | 137 126 Kč |
| GESPOL s.r.o. | 1 | 129 833 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 23 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 12 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 3 | 0 Kč |
| Miroslav Všetečka | 3 | 0 Kč |
| RESPECT, a.s. | 3 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| LITHIUM a.s. | 3 | 0 Kč |
| AŠSKÉ LESY s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným | 3 | 0 Kč |
| STAMOZA, společnost s ručením omezeným | 3 | 0 Kč |
| VERA, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| CENDIS, s.p. | 2 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 2 | 0 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 2 | 0 Kč |
| KOTEC o.p.s. | 2 | 0 Kč |
| Joker z. s. | 2 | 0 Kč |
| PORSENNA o.p.s. | 2 | 0 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| TRIADA, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Pavel Adamec | 2 | 0 Kč |
| T.G., a.s. | 2 | 0 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 2 | 0 Kč |
| ZONER a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pavlo Roško | 2 | 0 Kč |
| Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV | 2 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
| Muzeum Cheb, příspěvková organizace Karlovarského kraje | 1 | 0 Kč |
| Škoda Auto a.s. | 1 | 0 Kč |
| Z&K QA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Iron Shield s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 0 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| EVROFIN FS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Martin Kuchař | 1 | 0 Kč |
| Resort Aš s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Miroslav Gross | 1 | 0 Kč |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš | 1 | 0 Kč |
| Tenisový klub Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Kuželky Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Budo klub Aš z.s. | 1 | 0 Kč |
| Ašští bajkeři, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Hospic Sv. Jiří, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Spolek pro občanské záležitosti Aš | 1 | 0 Kč |
| Smartcomfort s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JRK Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROVOD - inženýrská společnost, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2018
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2017
-
K-Index v 2017 má hodnotu
(více)
-
178 smluv za celkem 111 mil. Kč a z toho 129 smluv za celkem 91 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 1,7 % smluv má skrytou cenu, 3 smlouvy má zásadní nedostatek, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 14,0 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
292 smluv za celkem 129 mil. Kč a z toho 209 smluv za celkem 104 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 12,0 % smluv má skrytou cenu, 8 smluv má zásadní nedostatek, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 12,3 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2017
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
Oblasti uzavřených smluv v 2017
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Bankovní služby a poplatky | 353 | 6 536 420 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 160 | 2 169 036 406 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 433 | 394 307 636 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 677 | 297 211 621 Kč |
| Osobní vozidla | 326 | 137 092 911 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 406 | 91 784 689 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 434 | 81 626 210 Kč |
| Stavebnictví | 47 | 71 239 039 Kč |
| Průmyslové stroje | 28 | 46 589 054 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 28 | 25 803 107 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 82 | 14 322 020 Kč |
| Odpady | 191 | 9 358 022 Kč |
| Kancelář | 82 | 8 500 979 Kč |
| Dary a dotace | 25 | 5 101 119 Kč |
| Pojišťovací služby | 9 | 4 372 186 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 82 | 4 132 166 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 20 | 4 020 229 Kč |
| Sociální služby | 4 | 3 478 293 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 3 104 956 Kč |
| Sociální péče | 29 | 1 597 300 Kč |
| IT | 2 | 1 162 580 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 434 516 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 333 960 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 199 522 Kč |
| Právní služby | 1 | 150 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 146 027 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 120 758 Kč |
| Energie | 1 | 112 288 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 108 941 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 82 280 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2017
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| RMC STAVBY s.r.o. | 5 | 49 999 800 Kč |
| ALGON, a.s. | 5 | 14 100 716 Kč |
| Město Aš | 13 | 12 301 500 Kč |
| RESPECT, a.s. | 8 | 3 722 707 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 7 | 2 388 367 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 2 127 000 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 2 | 1 764 434 Kč |
| Radek Tirala | 2 | 1 404 465 Kč |
| Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným | 1 | 1 000 000 Kč |
| První Brno-SOFT s.r.o. | 1 | 959 772 Kč |
| Gymnázium Aš, příspěvková organizace | 1 | 950 000 Kč |
| ETERNA, spol. s r.o. | 2 | 900 000 Kč |
| AUTOspektrum 2000 s.r.o. | 2 | 842 400 Kč |
| KOPECKÝ s.r.o. | 1 | 733 260 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 2 | 660 000 Kč |
| ŠkoFIN s.r.o. | 1 | 649 479 Kč |
| AZ Consult, spol. s r.o. | 2 | 564 586 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 1 | 556 600 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 2 | 500 000 Kč |
| XERTEC a.s. | 4 | 500 000 Kč |
| Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. | 1 | 466 579 Kč |
| ColorMax s.r.o. | 1 | 465 520 Kč |
| VERA, spol. s r.o. | 2 | 444 440 Kč |
| Miroslav Všetečka | 1 | 333 960 Kč |
| Gvoždík s.r.o. | 1 | 325 784 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 300 000 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 3 | 270 000 Kč |
| ConstruCtion limited s.r.o. v likvidaci | 1 | 259 050 Kč |
| Volejbalový klub Aš z.s. | 1 | 245 070 Kč |
| Zbyněk Martinek | 1 | 199 522 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 2 | 195 817 Kč |
| STAMOZA, společnost s ručením omezeným | 1 | 194 332 Kč |
| Anylopex plus s.r.o. | 1 | 193 600 Kč |
| KV engineering spol. s r.o. | 1 | 187 550 Kč |
| NON STOP SERVIS s.r.o. | 1 | 180 230 Kč |
| Pavlo Roško | 2 | 169 335 Kč |
| Miroslav Pivoňka | 1 | 168 820 Kč |
| SPOJMONT Brno, spol. s r.o. | 1 | 167 149 Kč |
| Junák - český skaut, středisko Smrčina Aš, z. s. | 1 | 164 502 Kč |
| AF-CITYPLAN s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 151 136 Kč |
| Spolek pro občanské záležitosti Aš | 1 | 150 000 Kč |
| MARIE IVASKOVÁ | 1 | 150 000 Kč |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš | 1 | 146 792 Kč |
| Witold Skwierawski | 1 | 146 649 Kč |
| GESPOL s.r.o. | 1 | 146 027 Kč |
| Přemysl Šperl | 1 | 139 150 Kč |
| Cizler René, Ing. | 1 | 139 029 Kč |
| Fischerová Hana, BcA. | 1 | 139 000 Kč |
| RM palety s.r.o. | 1 | 138 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Aš | 13 | 0 Kč |
| RESPECT, a.s. | 8 | 0 Kč |
| ODEHNAL - STAVO s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| ALGON, a.s. | 5 | 0 Kč |
| RMC STAVBY s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| XERTEC a.s. | 4 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| ABEL-Computer s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| ETERNA, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 2 | 0 Kč |
| TEBYT AŠ, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ašské služby, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KAREL AŠLER, z. s. | 2 | 0 Kč |
| AZ Consult, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| AUTOspektrum 2000 s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. | 2 | 0 Kč |
| Radek Tirala | 2 | 0 Kč |
| VERA, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Pavlo Roško | 2 | 0 Kč |
| Elizabeth Ann COLING | 1 | 0 Kč |
| TENDRA spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Volejbal Aš - Klokani z.s. | 1 | 0 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Cesta rodiny životem z.s. | 1 | 0 Kč |
| ConstruCtion limited s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| CENTRAL PALAST Variete s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| UNITRADE BUI s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Pivoňka | 1 | 0 Kč |
| Ing.arch. Mašek Luboš | 1 | 0 Kč |
| SPOJMONT Brno, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Všetečka | 1 | 0 Kč |
| Tenisový klub Aš, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Budo klub Aš z.s. | 1 | 0 Kč |
| Ašští bajkeři, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Hospic Sv. Jiří, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Spolek pro občanské záležitosti Aš | 1 | 0 Kč |
| BTSB fitness klub z.s. | 1 | 0 Kč |
| Anylopex plus s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| CHETES s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GESPOL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ST HP, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KOPECKÝ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RENTEL a.s. | 1 | 0 Kč |
| CTP Invest, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ROLAM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Biohovězí s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dětské pěvecké sbory ašské, z.s. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2017
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
}