Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 26 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00262111 |
| Datová schránka | bbybbu9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 64 smluv za celkem 63 mil. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
1,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 2 599 314 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radonice | 2 | 2 599 314 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 810 856 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 788 458 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 9 724 320 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 96 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radonice | 4 | 9 820 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 9 388 320 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 336 000 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 96 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 329 120 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 207 200 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 183 326 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radonice | 5 | 3 431 077 Kč |
| TAMTRON s.r.o. | 1 | 588 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 2 894 757 Kč |
| Obec Radonice | 1 | 588 907 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 329 120 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 207 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 897 161 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 262 812 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 141 515 Kč |
| IT | 2 | 13 915 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 150 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALTOP - EKO stavby s.r.o. | 1 | 2 536 340 Kč |
| DigiDay Czech s.r.o. | 1 | 262 812 Kč |
| MgA. Jakub Tlučhoř | 1 | 223 790 Kč |
| Roman Čuprej | 1 | 137 031 Kč |
| Petr Minařík | 1 | 86 515 Kč |
| Bc. Zuzana Stuchlíková | 1 | 55 000 Kč |
| Galileo Corporation s.r.o. | 2 | 15 065 Kč |
| Obec Radonice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radonice | 8 | 3 316 552 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 518 480 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 188 220 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 744 150 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 24 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERKA Žatec s.r.o. | 1 | 3 518 480 Kč |
| S A P spol. s r.o. | 1 | 1 188 220 Kč |
| FORNAL trading s.r.o. | 1 | 744 150 Kč |
| Obec Radonice | 1 | 24 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radonice | 3 | 5 450 850 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 24 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 9 | 16 401 187 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 17 | 3 068 560 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 800 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 10 | 1 377 845 Kč |
| Energie | 1 | 2 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOBIT, spol. s r.o. | 1 | 6 895 427 Kč |
| Obec Radonice | 2 | 1 275 600 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 1 068 539 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 840 000 Kč |
| Milan Fiala | 1 | 309 306 Kč |
| Světlo Kadaň z.s. | 1 | 120 000 Kč |
| PRIMAGAS s.r.o. | 1 | 2 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radonice | 6 | 9 235 272 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 840 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 435 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 14 728 355 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 2 663 603 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 709 730 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 563 534 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 120 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 3xN spol. s r.o. | 2 | 12 041 162 Kč |
| SDO Technika s.r.o. | 1 | 1 709 730 Kč |
| JRK Česká republika s.r.o. | 1 | 1 563 534 Kč |
| Elektromontas, a.s. | 1 | 1 152 062 Kč |
| EBOG CV s.r.o. | 2 | 887 945 Kč |
| David Essler | 1 | 592 693 Kč |
| Světlo Kadaň z.s. | 1 | 120 000 Kč |
| AQUA JET s.r.o. | 1 | 54 494 Kč |
| Obec Radonice | 3 | 46 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radonice | 11 | 18 121 619 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 46 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 64,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 82 | 115 843 679 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 5 796 881 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 546 125 Kč |
| Právní služby | 9 | 47 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PETROM STAVBY, a.s. | 3 | 2 036 944 Kč |
| Klempo Žatec s.r.o. | 1 | 1 287 203 Kč |
| Pavel Ondrejka | 2 | 1 043 709 Kč |
| I.vodárenská společnost Chomutov, spol. s r.o. | 1 | 757 901 Kč |
| Českomoravská světelná s.r.o. | 1 | 546 125 Kč |
| OMEXOM GA Energo s.r.o. | 1 | 546 125 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 308 000 Kč |
| Tibor Šimčik | 1 | 125 000 Kč |
| Světlo Kadaň z.s. | 1 | 120 000 Kč |
| SaS Energy s.r.o. | 1 | 47 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radonice | 14 | 6 818 862 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 170 | 216 571 647 Kč |
| Průmyslové stroje | 9 | 15 042 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JRK Česká republika s.r.o. | 1 | 1 364 880 Kč |
| ACP AuComp CZ, s.r.o. | 1 | 1 044 629 Kč |
| Obec Radonice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Radonice | 2 | 2 409 509 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |