Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Hana Pexová
změna 09.05.2020
Luboš Staněk
změna 18.06.2017
| Založeno | 28.08.2001 |
| IČO | 00581585 |
| Datová schránka | qacmpj5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 260 smluv za celkem 21 mil. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
6,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 218 613 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navara-atelier s.r.o. | 1 | 1 193 612 Kč |
| ČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o. | 1 | 1 170 126 Kč |
| School Travel s.r.o. | 1 | 606 640 Kč |
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 5 | 281 253 Kč |
| Martin Lang | 1 | 188 700 Kč |
| LIPNO SERVIS s.r.o. | 1 | 150 313 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 79 068 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 6 | 3 388 459 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 194 400 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 86 853 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 1 062 888 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 349 644 Kč |
| IT Hardware | 1 | 255 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 17 328 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navara-atelier s.r.o. | 1 | 1 161 262 Kč |
| KOVOSLUŽBA OTS a.s. | 1 | 1 001 638 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 3 | 825 124 Kč |
| Jakub Filip | 2 | 268 520 Kč |
| Zdeněk Čejna | 1 | 263 816 Kč |
| Jan Míka | 2 | 255 367 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 255 000 Kč |
| Jan Kočer | 1 | 250 000 Kč |
| Koberce Strnad Lišov s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| DOMAFIT FITNESS, s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| School Travel s.r.o. | 1 | 248 900 Kč |
| Karel Radouch | 1 | 243 846 Kč |
| Radek Moravec | 1 | 214 000 Kč |
| VETA OKNA s.r.o. | 1 | 185 561 Kč |
| Bohumil Chromý | 1 | 162 200 Kč |
| TANYTA s.r.o. | 1 | 158 291 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 105 798 Kč |
| Jana Hrabačková | 1 | 95 062 Kč |
| GASTPAR s.r.o. | 1 | 75 000 Kč |
| Eva Holá | 1 | 72 590 Kč |
| 1 | 69 000 Kč | |
| HC MAD BULL z.s. | 1 | 64 000 Kč |
| PROXMA s.r.o. | 1 | 63 165 Kč |
| Pavel Domes | 1 | 60 000 Kč |
| Anglo česká s.r.o. | 1 | 59 650 Kč |
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 2 | 17 328 Kč |
| Savaria Česko s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 32 | 6 844 441 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 17 328 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 473 011 Kč |
| Nábytek | 4 | 1 821 597 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 464 519 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 275 396 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 98 600 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 81 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 18 | 3 161 318 Kč |
| Karel Duda | 4 | 1 692 589 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 2 | 1 471 663 Kč |
| PROXMA s.r.o. | 2 | 1 414 501 Kč |
| Radek Moravec | 4 | 500 850 Kč |
| TranSoft a.s. | 1 | 464 519 Kč |
| VETA OKNA s.r.o. | 1 | 429 550 Kč |
| inpublic group s.r.o. | 1 | 327 800 Kč |
| Jan Míka | 1 | 275 396 Kč |
| Petr Štícha | 1 | 250 000 Kč |
| Jan Kočer | 1 | 205 216 Kč |
| Jan Kočer | 1 | 200 000 Kč |
| TANYTA s.r.o. | 1 | 160 112 Kč |
| Evropské centrum jazykových zkoušek a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. | 1 | 98 600 Kč |
| Koberce Strnad Lišov s.r.o. | 1 | 94 397 Kč |
| Arnošt Vandas | 1 | 91 800 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 85 840 Kč |
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 1 | 78 564 Kč |
| Výtahy Line, s.r.o. | 1 | 76 738 Kč |
| Pavel Domes | 1 | 63 720 Kč |
| Karel Kadlec | 2 | 54 509 Kč |
| School Travel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 31 | 8 109 864 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 81 750 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 197 900 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 237 005 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 105 840 Kč |
| Nábytek | 2 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 27 | 1 608 514 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 1 197 900 Kč |
| MERCURY STAR s.r.o. | 1 | 193 862 Kč |
| Trenéři ve škole, z.s. | 1 | 105 840 Kč |
| Arundel, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| School Travel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Kočer | 1 | 0 Kč |
| Petr Štícha | 1 | 0 Kč |
| Karel Kadlec | 1 | 0 Kč |
| Koberce Strnad Lišov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Edu Tours, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RoSlo s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Merkur Interier s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROXMA s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| TRESERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Arnošt Vandas | 1 | 0 Kč |
| Ing. Michal Krkoška | 1 | 0 Kč |
| Jan Míka | 1 | 0 Kč |
| Radek Moravec | 2 | 0 Kč |
| David Kmoníček | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 24 | 1 391 762 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 229 049 Kč |
| Trenéři ve škole, z.s. | 1 | 105 840 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 75 725 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 90,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 270 860 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 29 | 658 586 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 1 | 387 726 Kč |
| proge s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ekodoma s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Milan Fara | 1 | 0 Kč |
| Jan Kočer | 1 | 0 Kč |
| Petr Štícha | 1 | 0 Kč |
| Karel Kadlec | 1 | 0 Kč |
| Koberce Strnad Lišov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Bedřich Doležel | 1 | 0 Kč |
| Bohumil Doležal | 1 | 0 Kč |
| Montela s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Trenéři ve škole, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Edu Tours, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| HESPERIA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RoSlo s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Merkur Interier s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROXMA s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Milan Boháč | 1 | 0 Kč |
| Allianz pojišťovna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Arnošt Vandas | 1 | 0 Kč |
| Jan Míka | 2 | 0 Kč |
| Radek Moravec | 1 | 0 Kč |
| David Kmoníček | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 27 | 387 726 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 270 860 Kč |
| Trenéři ve škole, z.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 90,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 58 194 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Nábytek | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 22 | 602 694 Kč |
| UMOP, spol. s r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| Focus EU s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Milan Fara | 1 | 0 Kč |
| Jan Kočer | 1 | 0 Kč |
| Ing. Bedřich Doležel | 2 | 0 Kč |
| TranSoft a.s. | 1 | 0 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROXMA s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Roman Dvořák | 1 | 0 Kč |
| SILCOM Multimedia, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Arnošt Vandas | 1 | 0 Kč |
| Jan Míka | 3 | 0 Kč |
| Radek Moravec | 1 | 0 Kč |
| Jana Hrabačková | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 20 | 544 500 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 58 194 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 96,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 212 737 Kč |
| IT | 25 | 0 Kč |
| IT Hardware | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Nábytek | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 26 | 212 737 Kč |
| Altisima software SE | 1 | 0 Kč |
| CB stavební s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Milan Fara | 1 | 0 Kč |
| František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV | 2 | 0 Kč |
| Karel Kadlec | 2 | 0 Kč |
| TranSoft a.s. | 1 | 0 Kč |
| PRAKTIC spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 0 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROXMA s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Q-lit s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T.O.D.O.K. spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| K + V Interier s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DO SVĚTA z.s. | 1 | 0 Kč |
| Jan Míka | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 212 737 Kč |
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 25 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 95,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 207 616 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 24 | 207 616 Kč |
| Milan Fara | 1 | 0 Kč |
| František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV | 1 | 0 Kč |
| Petr Štícha | 1 | 0 Kč |
| Karel Kadlec | 1 | 0 Kč |
| TranSoft a.s. | 1 | 0 Kč |
| PRAKTIC spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Kaňka | 1 | 0 Kč |
| BEMOS CB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RoSlo s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROXMA s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| UMOP, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| TRESERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jiří Kmoníček | 2 | 0 Kč |
| K + V Interier s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ELROY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Arnošt Vandas | 1 | 0 Kč |
| Jan Míka | 1 | 0 Kč |
| David Kmoníček | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 207 616 Kč |
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 23 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 86,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 17,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 203 919 Kč |
| Práce při dokončování budov | 97 | 0 Kč |
| Energie | 25 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Nábytek | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 23 | 203 919 Kč |
| Milan Fara | 1 | 0 Kč |
| Petr Štícha | 1 | 0 Kč |
| Ing. Bedřich Doležel | 1 | 0 Kč |
| TranSoft a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Kaňka | 1 | 0 Kč |
| EKO-PF Nova s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| A+B služby spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 0 Kč |
| PROXMA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| UMOP, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Teplárna České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Kmoníček | 2 | 0 Kč |
| K + V Interier s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| David Kmoníček | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 203 919 Kč |
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 19 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 95,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 265 | 34 795 835 Kč |
| IT Hardware | 97 | 6 120 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 25 | 217 375 Kč |
| Kancelář | 74 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Nábytek | 2 | 0 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 2 | 217 375 Kč |
| Milan Fara | 1 | 0 Kč |
| František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV | 1 | 0 Kč |
| Petr Štícha | 1 | 0 Kč |
| Karel Kadlec | 1 | 0 Kč |
| Ing. Bedřich Doležel | 1 | 0 Kč |
| TranSoft a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Kaňka | 1 | 0 Kč |
| AZ - ENERGIE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Spolek rodičů při ZŠ Máj I, Miroslava Chlajna 21, České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| profi construction s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 0 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jiří Kmoníček | 1 | 0 Kč |
| K + V Interier s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ELROY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Míka | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 217 375 Kč |
| Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice | 21 | 0 Kč |