Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Hana Švejstilová
změna 01.08.2017
| Založeno | 01.01.1991 |
| IČO | 00669709 |
| Datová schránka | pv5j4np |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 135 smluv za celkem 60 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LENET travel s.r.o. | 2 | 1 125 000 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 620 000 Kč |
| Marek Plachý | 2 | 330 000 Kč |
| MHdent.com s.r.o. | 1 | 262 900 Kč |
| Archsign s.r.o. | 1 | 227 650 Kč |
| RESI Třeboň spol. s r.o. | 1 | 188 536 Kč |
| ROZI group s.r.o. | 1 | 121 856 Kč |
| Martin Šedivý | 1 | 71 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 10 | 2 947 054 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 066 063 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 975 296 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 620 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 326 886 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 308 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 227 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 3 | 1 302 181 Kč |
| TOPEN, spol. s r.o. | 1 | 843 256 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 620 000 Kč |
| Marek Plachý | 2 | 308 000 Kč |
| Archsign s.r.o. | 1 | 227 650 Kč |
| Václav Nesrsta | 1 | 74 582 Kč |
| Miloslav Chramosta | 1 | 74 347 Kč |
| REALSTEP, s.r.o. | 1 | 73 878 Kč |
| OPTICAL SERVICE, s.r.o. | 1 | 61 489 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 9 | 2 283 202 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 975 296 Kč |
| Karlovarský kraj | 2 | 326 886 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 23 | 13 808 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 551 967 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 540 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 432 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 404 040 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 374 228 Kč |
| IT Hardware | 1 | 329 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 282 850 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 177 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 63 864 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 2 | 1 630 734 Kč |
| Kancelářské systémy, a. s. | 2 | 1 250 234 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 2 | 788 000 Kč |
| Antonín Kytka | 2 | 632 000 Kč |
| Nadace rodiny Vlčkových | 1 | 540 000 Kč |
| ReFresh Bistro s.r.o. | 1 | 404 040 Kč |
| TOPEN, spol. s r.o. | 1 | 374 228 Kč |
| JS Digitální stomatologie s.r.o. | 1 | 330 000 Kč |
| Marek Plachý | 2 | 264 600 Kč |
| HENRY SCHEIN s.r.o. | 1 | 229 000 Kč |
| Martin Šedivý | 1 | 191 930 Kč |
| Profi Pohoda s.r.o. | 1 | 167 600 Kč |
| INTERDENT s.r.o. | 1 | 106 067 Kč |
| KENET trading s.r.o. | 1 | 90 920 Kč |
| firma BLÁHA s.r.o. | 1 | 63 864 Kč |
| Miloslav Chramosta | 1 | 63 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 19 | 5 496 002 Kč |
| Karlovarský kraj | 2 | 1 630 734 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 428 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 425 170 Kč |
| IT Hardware | 1 | 291 658 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 279 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 253 475 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 100 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 60 200 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 2 | 824 000 Kč |
| VIDEST s.r.o. | 1 | 802 126 Kč |
| JAHU-SPORT s.r.o. | 1 | 425 170 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 291 658 Kč |
| Marek Plachý | 2 | 279 000 Kč |
| firma BLÁHA s.r.o. | 1 | 120 589 Kč |
| Antonín Kytka | 1 | 100 000 Kč |
| David Křiklava | 1 | 67 080 Kč |
| VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. | 1 | 65 806 Kč |
| Václav Nesrsta | 1 | 60 200 Kč |
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Profi Pohoda s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 13 | 3 035 629 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 44 | 6 153 044 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 6 049 982 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 374 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 310 879 Kč |
| IT Hardware | 2 | 251 680 Kč |
| Nábytek | 1 | 88 112 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STASKO plus, spol. s r.o. | 1 | 6 049 982 Kč |
| Marek Plachý | 3 | 374 400 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 2 | 251 680 Kč |
| firma BLÁHA s.r.o. | 1 | 243 508 Kč |
| HENRY SCHEIN s.r.o. | 1 | 234 000 Kč |
| OPTICAL SERVICE, s.r.o. | 1 | 197 885 Kč |
| Tomáš Slavíček | 1 | 173 904 Kč |
| MedSystem s.r.o. | 1 | 162 140 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 | 142 441 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 88 112 Kč |
| VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. | 1 | 67 370 Kč |
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 1 | 67 010 Kč |
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 15 | 8 052 433 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 506 409 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 174 780 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INTERDENT s.r.o. | 1 | 287 910 Kč |
| firma BLÁHA s.r.o. | 1 | 269 636 Kč |
| VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. | 1 | 236 773 Kč |
| Archsign s.r.o. | 1 | 174 780 Kč |
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 4 | 969 099 Kč |
| Karlovarský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 23 | 9 884 444 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 4 147 508 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 4 095 867 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 672 085 Kč |
| IT Hardware | 1 | 724 340 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 138 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 117 075 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 72 165 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 60 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karlovarský kraj | 6 | 7 903 957 Kč |
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 16 | 4 370 265 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 43 | 10 148 445 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 65 | 9 416 400 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 9 136 747 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 514 360 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 174 900 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 64 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 22 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAU-STAV a.s. | 2 | 9 040 208 Kč |
| PORTICUS s.r.o. | 1 | 783 870 Kč |
| Bc. Kristýna Sičáková | 1 | 514 360 Kč |
| Kaláb Milan, Ing. | 1 | 181 500 Kč |
| Marek Plachý | 1 | 174 900 Kč |
| KANTÝNA U ANEŽKY s.r.o. | 1 | 148 140 Kč |
| RESI Třeboň spol. s r.o. | 1 | 146 095 Kč |
| Zdeněk Prokel | 1 | 96 539 Kč |
| Bc. Alena Újezdská, daňový poradce | 1 | 80 080 Kč |
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Penta Hospitals CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 11 | 11 165 692 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 275 | 48 997 619 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 274 | 43 225 040 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 7 134 152 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 22 | 2 026 054 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 275 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KASTOS, spol. s r.o. | 1 | 7 025 447 Kč |
| NOVIKO s.r.o. | 1 | 2 026 054 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 3 | 435 600 Kč |
| Bc. Kristýna Sičáková | 1 | 247 280 Kč |
| firma BLÁHA s.r.o. | 1 | 236 268 Kč |
| 1 | 229 379 Kč | |
| Zdeněk Prokel | 1 | 108 705 Kč |
| Barbora Staňková | 1 | 88 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 10 | 10 397 034 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 211 | 520 639 627 Kč |
| Dary a dotace | 149 | 148 218 808 Kč |
| Školení a kurzy | 148 | 102 110 576 Kč |
| IT Hardware | 106 | 33 611 395 Kč |
| Nábytek | 64 | 7 955 292 Kč |
| Úklidové služby | 22 | 1 260 000 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 111 078 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 1 600 257 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 775 669 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 165 086 Kč |
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 149 441 Kč |
| Fisher Scientific, spol. s r.o. | 1 | 111 078 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 1 | 81 150 Kč |
| firma BLÁHA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Radomír Sládek | 1 | 0 Kč |
| MRAVENEC spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| INTERDENT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace | 12 | 2 733 240 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 149 441 Kč |