Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1992 |
| IČO | 00830411 |
| Datová schránka | umdhn3i |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 241 smluv za celkem 310 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 494 985 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 4 910 200 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 5 | 1 573 100 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 351 903 Kč |
| Město Žatec | 1 | 291 000 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 278 300 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 6 | 5 831 403 Kč |
| SRBA SERVIS s.r.o. | 1 | 703 806 Kč |
| AZISTAV s.r.o. | 1 | 494 985 Kč |
| Lukáš Martinovský | 1 | 222 383 Kč |
| Jiří Stolarik | 2 | 151 926 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 31 050 200 Kč |
| Sociální péče | 1 | 4 934 600 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 590 728 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 394 180 Kč |
| Telco | 1 | 231 706 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 226 209 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 119 287 Kč |
| IT | 1 | 63 598 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 3 | 35 556 800 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 21 | 2 907 430 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 214 000 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 7 | 35 770 800 Kč |
| Lukáš Martinovský | 1 | 515 470 Kč |
| Jiří Stolarik | 2 | 441 277 Kč |
| BRABEC vzduchotechnika s.r.o. | 1 | 324 000 Kč |
| RIstavby CZ s.r.o. | 2 | 241 608 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 214 000 Kč |
| Ing. Michal Karabec | 1 | 190 000 Kč |
| I&C Energo a.s. | 2 | 189 467 Kč |
| Vladimír Kubát | 1 | 167 888 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 114 584 Kč |
| Antonín Pech | 1 | 114 554 Kč |
| AZISTAV s.r.o. | 1 | 111 209 Kč |
| 1 | 91 520 Kč | |
| Solift, s.r.o. | 1 | 75 258 Kč |
| MAGICWARE, společnost s ručením omezeným | 1 | 63 598 Kč |
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 | 52 998 Kč |
| PRODESECO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Michaela Maxová | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 30 910 340 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 357 508 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 593 263 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 534 419 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 472 061 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 370 000 Kč |
| IT | 1 | 259 200 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 165 528 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 120 117 Kč |
| Nábytek | 1 | 75 561 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 67 180 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 58 641 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 56 508 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 55 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 30 910 340 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 21 | 3 479 628 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 2 357 508 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 185 000 Kč |
| Město Žatec | 2 | 68 200 Kč |
| Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace | 1 | 46 101 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 7 | 33 567 149 Kč |
| AUTO MYSLIVEC s.r.o. | 1 | 534 419 Kč |
| EUROALARM spol. s r.o. | 1 | 524 184 Kč |
| RIstavby CZ s.r.o. | 3 | 472 061 Kč |
| V.M.S., spol. s r.o. | 1 | 320 856 Kč |
| Petr Šiml | 1 | 259 200 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 185 000 Kč |
| GRAPE SC, a.s. | 2 | 168 386 Kč |
| BOULIT s.r.o. | 1 | 167 991 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 165 528 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 2 | 125 202 Kč |
| ELPRO CV s.r.o. | 1 | 120 117 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 94 845 Kč |
| ALNUS spol. s r.o. | 1 | 75 561 Kč |
| Martin Jirát | 1 | 69 079 Kč |
| Antonín Pech | 1 | 67 180 Kč |
| Petr Vojtíšek | 1 | 67 100 Kč |
| KLARO, spol. s r.o. | 1 | 62 919 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 31 826 300 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 2 506 410 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 441 240 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 406 699 Kč |
| Nábytek | 2 | 312 518 Kč |
| Zemědělství | 9 | 218 525 Kč |
| Kancelář | 1 | 162 701 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 141 235 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 32 059 710 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 18 | 3 259 208 Kč |
| Město Žatec | 2 | 2 052 240 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 169 000 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 9 | 34 280 950 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 669 701 Kč |
| Lukáš Martinovský | 1 | 346 968 Kč |
| NADĚJE | 1 | 324 000 Kč |
| ALNUS spol. s r.o. | 2 | 312 518 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 2 | 295 477 Kč |
| WALD S s.r.o. | 2 | 267 398 Kč |
| Zuzana Petroková | 1 | 218 525 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 169 000 Kč |
| Kamil Martinovský | 1 | 141 235 Kč |
| APOS BRNO s.r.o. | 1 | 120 846 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 119 302 Kč |
| DEHAU TRÁVNÍK s.r.o. | 1 | 106 602 Kč |
| Daniel Korpas | 1 | 99 892 Kč |
| Sedmikráska Žatec, z.s. | 1 | 67 745 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 21 120 100 Kč |
| Sociální péče | 2 | 7 112 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 33 | 4 100 870 Kč |
| Nábytek | 26 | 3 285 331 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 937 200 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 425 653 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 401 910 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 90 750 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 61 614 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 5 | 28 514 310 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 21 | 4 582 582 Kč |
| Město Žatec | 1 | 101 822 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 6 | 28 616 132 Kč |
| "K H K ŽATEC", s.r.o. | 1 | 1 937 200 Kč |
| Lukáš Martinovský | 1 | 360 503 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 340 736 Kč |
| Interier Vysočina, s.r.o. | 1 | 218 076 Kč |
| Jiří Stolarik | 1 | 206 474 Kč |
| ALNUS spol. s r.o. | 1 | 176 004 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 160 834 Kč |
| V.M.S., spol. s r.o. | 2 | 145 321 Kč |
| GASTROTECHNO GROUP s.r.o. | 1 | 124 637 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 120 625 Kč |
| Vzdělávací centrum Podkrušnohoří, z.s. | 1 | 120 000 Kč |
| RMCE Services s.r.o. | 1 | 115 700 Kč |
| MEYRA ČR s.r.o. | 1 | 110 832 Kč |
| Charita Litoměřice | 1 | 90 750 Kč |
| BUKOTEC s.r.o. | 1 | 83 188 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 81 999 Kč |
| Kamil Martinovský | 1 | 65 150 Kč |
| Sedmikráska Žatec, z.s. | 1 | 62 940 Kč |
| WALD S s.r.o. | 1 | 61 614 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 25 | 98 271 800 Kč |
| Sociální služby | 1 | 35 375 681 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 9 | 847 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 481 818 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 378 380 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 154 880 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 131 104 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 3 256 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 3 | 37 488 661 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 12 | 2 019 767 Kč |
| Vzdělávací centrum Podkrušnohoří, z.s. | 1 | 162 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 5 | 37 650 661 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 439 300 Kč |
| Lukáš Martinovský | 1 | 328 908 Kč |
| APOS BRNO s.r.o. | 1 | 287 617 Kč |
| BOULIT s.r.o. | 2 | 284 014 Kč |
| Lukáš Tesař | 1 | 228 031 Kč |
| Vzdělávací centrum Podkrušnohoří, z.s. | 1 | 162 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 154 880 Kč |
| Charita Litoměřice | 1 | 121 000 Kč |
| MEYRA ČR s.r.o. | 1 | 108 000 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 64 761 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 3 256 Kč |
| BOK & LK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 35 267 023 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 41 | 8 017 561 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 323 077 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 253 979 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 215 380 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 177 929 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 163 285 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 60 417 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 35 521 002 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 17 | 2 060 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 2 | 35 521 002 Kč |
| Jiří Stolarik | 1 | 339 480 Kč |
| AUTO MYSLIVEC s.r.o. | 1 | 323 077 Kč |
| AKABA s.r.o. | 1 | 215 380 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 177 929 Kč |
| Lukáš Martinovský | 1 | 163 285 Kč |
| BOULIT s.r.o. | 2 | 160 360 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 126 816 Kč |
| Martin Vořechovský | 1 | 91 968 Kč |
| ALNUS spol. s r.o. | 1 | 91 057 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 88 940 Kč |
| MEYRA ČR s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| MK MARKET spol. s r.o. | 1 | 76 327 Kč |
| Nemocnice Žatec, z.ú. v likvidaci | 1 | 65 100 Kč |
| Jan Štefánik | 1 | 60 417 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 25 279 074 Kč |
| Pojišťovací služby | 25 | 1 239 040 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 283 059 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 132 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 70 180 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 33 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 3 | 25 279 074 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 13 | 1 567 694 Kč |
| Vzdělávací centrum Podkrušnohoří, z.s. | 1 | 132 000 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 6 | 25 411 074 Kč |
| Jan Petříček | 1 | 287 692 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 283 059 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 260 728 Kč |
| Michal Ševčík | 2 | 205 603 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 161 941 Kč |
| Vzdělávací centrum Podkrušnohoří, z.s. | 1 | 132 000 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 84 072 Kč |
| Jiří Stolarik | 1 | 77 162 Kč |
| TOP TRADE PROFI s.r.o. | 1 | 71 735 Kč |
| Petr Vojtíšek | 1 | 70 180 Kč |
| Martin Vořechovský | 1 | 65 522 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 20 922 110 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 1 715 243 Kč |
| Energie | 1 | 999 576 Kč |
| Průmyslové stroje | 9 | 611 925 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 485 514 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 460 764 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 199 683 Kč |
| Kancelář | 1 | 157 057 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 106 769 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 96 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 21 382 874 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 17 | 2 144 433 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 1 715 243 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 999 576 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 7 | 24 097 693 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 4 | 594 161 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 3 | 485 514 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 199 683 Kč |
| UBC s.r.o. | 1 | 126 246 Kč |
| Ing. Ladislav Jůna | 1 | 120 141 Kč |
| ORTOSERVIS s.r.o. | 1 | 115 800 Kč |
| Jan Vízner | 1 | 109 182 Kč |
| BRABEC vzduchotechnika s.r.o. | 1 | 106 769 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 96 600 Kč |
| GASTROTECHNO GROUP s.r.o. | 1 | 74 482 Kč |
| René Gacka | 1 | 60 047 Kč |
| ALNUS spol. s r.o. | 1 | 55 808 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 51,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 153 | 284 429 147 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 20 064 912 Kč |
| Sociální služby | 7 | 17 701 706 Kč |
| Práce při dokončování budov | 65 | 13 689 425 Kč |
| Osobní vozidla | 17 | 6 859 970 Kč |
| IT | 33 | 2 582 381 Kč |
| Kancelář | 17 | 2 558 061 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 827 952 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 561 440 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 7 | 17 701 706 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 1 204 848 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 827 952 Kč |
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 19 | 781 607 Kč |
| Město Žatec | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci | 15 | 19 805 641 Kč |
| GASTROTECHNO GROUP s.r.o. | 1 | 399 300 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 111 373 Kč |
| Solift, s.r.o. | 1 | 109 178 Kč |
| Jan Štefánik | 2 | 90 621 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| M.H.S. z.s. "v likvidaci" | 3 | 0 Kč |
| MEYRA ČR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Stolarik | 1 | 0 Kč |
| AUTO MYSLIVEC s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 4 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |