Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Barbora Bezunková
změna 02.08.2022
| Založeno | 27.06.1991 |
| IČO | 00848077 |
| Datová schránka | vksxrrt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 362 smluv za celkem 97 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 600 015 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 362 681 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 284 350 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 264 823 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 245 823 Kč |
| IT Hardware | 1 | 102 206 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 52 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 2 | 6 754 517 Kč |
| VODOINSTOP s.r.o. | 2 | 746 576 Kč |
| Petr Kozar | 2 | 636 850 Kč |
| METAL MB s.r.o. | 1 | 600 015 Kč |
| TECHNICA HORECA Czechia s.r.o. | 1 | 473 028 Kč |
| KOMTERM services, s.r.o. | 2 | 396 273 Kč |
| Náš-Net Group s.r.o. | 2 | 362 681 Kč |
| PROSPEKTA AIR s.r.o. | 1 | 355 498 Kč |
| AMbrož elektroinstalace s.r.o. | 1 | 284 350 Kč |
| TIRAD, s.r.o. | 1 | 245 823 Kč |
| Tomáš Doležel | 1 | 181 500 Kč |
| MY3 Bohemia s.r.o. | 2 | 173 750 Kč |
| Pavlína Olšáková | 1 | 162 140 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 102 206 Kč |
| EKOSTYREN s.r.o. | 1 | 96 693 Kč |
| Lumír Kremel | 1 | 82 280 Kč |
| Střechy JaR Grecu s.r.o. | 1 | 72 339 Kč |
| PROGRESTECH - pracovní pomůcky, s.r.o. | 1 | 67 732 Kč |
| Martin Kondrys | 1 | 59 528 Kč |
| Linde Gas a.s. | 2 | 52 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 6 754 517 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 25 | 5 151 427 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 6 111 385 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 3 616 432 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 032 648 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 496 357 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 409 519 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 400 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 271 822 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 268 356 Kč |
| Nábytek | 2 | 261 602 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 133 100 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 124 000 Kč |
| IT | 1 | 117 250 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 78 923 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 76 744 Kč |
| Zemědělství | 1 | 63 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 4 | 9 328 460 Kč |
| Michal Ryška | 2 | 1 032 648 Kč |
| AUTOKLEVER spol. s r.o. | 1 | 496 357 Kč |
| Petr Kozar | 2 | 476 744 Kč |
| SKOLATO s.r.o. | 1 | 190 285 Kč |
| TIA - CZ s.r.o. | 1 | 177 991 Kč |
| Techair, spol. s r.o. | 1 | 176 660 Kč |
| ES Naturalis s.r.o. | 2 | 159 720 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 1 | 139 150 Kč |
| ProFaktum, s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Tomáš Doležel | 1 | 132 000 Kč |
| DELIKOMAT s.r.o. | 2 | 125 000 Kč |
| Pavlína Olšáková | 1 | 124 000 Kč |
| TECHNICA HORECA Czechia s.r.o. | 1 | 120 903 Kč |
| UNIVESTRO s.r.o. | 1 | 117 250 Kč |
| KOMTERM services, s.r.o. | 1 | 108 636 Kč |
| AG Technika Morava s.r.o. | 1 | 107 652 Kč |
| brücknerprojekt s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| Dormer Pramet s.r.o. | 1 | 95 162 Kč |
| Vencl & Banha s.r.o. | 1 | 88 706 Kč |
| Martin Kondrys | 1 | 78 923 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 71 317 Kč |
| SLEZSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM s.r.o. | 1 | 70 999 Kč |
| Martin Motl | 1 | 69 672 Kč |
| StrongGear s.r.o. | 1 | 68 812 Kč |
| Bc. Jan Bártek | 1 | 63 000 Kč |
| Linde Gas a.s. | 2 | 46 028 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 3 | 9 328 460 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 32 | 4 634 066 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 282 078 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 895 893 Kč |
| IT Hardware | 2 | 676 310 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 635 391 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 632 179 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 582 727 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 408 000 Kč |
| Nábytek | 3 | 348 771 Kč |
| Zemědělství | 1 | 251 075 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 154 213 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 120 952 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 114 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 96 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 83 248 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 48 | 8 221 435 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 895 893 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 376 514 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 411 152 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 862 489 Kč |
| IT Hardware | 3 | 798 940 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 762 300 Kč |
| Odpady | 2 | 459 800 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 408 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 369 338 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 249 865 Kč |
| Nábytek | 2 | 177 518 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 150 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 145 184 Kč |
| Letecká přeprava | 2 | 137 610 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 99 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 60 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 52 000 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 51 | 8 478 037 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 411 152 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 2 | 459 800 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,42 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 10 872 699 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 103 016 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 073 054 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 510 356 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 477 660 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 375 308 Kč |
| Nábytek | 2 | 354 651 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 298 300 Kč |
| Telco | 3 | 180 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 168 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 88 572 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 81 258 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 71 846 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 41 | 15 607 408 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 073 054 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 32 760 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 450 359 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 832 434 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 494 450 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 363 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 293 598 Kč |
| IT Hardware | 2 | 260 675 Kč |
| Telco | 1 | 180 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 100 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 97 745 Kč |
| Technické služby | 1 | 79 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 63 974 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNISTAD spol. s r.o. | 2 | 1 025 660 Kč |
| Marek Ambrož | 3 | 525 295 Kč |
| Tomáš Doležel | 2 | 400 000 Kč |
| DAŇOVÉ PORADENSTVÍ TOMÁŠ PACLÍK, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Petr Kozar | 2 | 308 675 Kč |
| Hybaj s.r.o. | 1 | 293 598 Kč |
| LAKAR s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 219 724 Kč |
| Roman Obadal | 1 | 154 000 Kč |
| ALS AGRO a.s. | 1 | 138 787 Kč |
| Ing. Jiří Andrš | 1 | 132 000 Kč |
| KOMTERM services, s.r.o. | 1 | 131 450 Kč |
| PROFIMEDIA s.r.o. | 1 | 117 176 Kč |
| PeKro spol. s r.o. | 1 | 104 970 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 100 000 Kč |
| FITHAM s.r.o. | 1 | 97 745 Kč |
| Leoš Zalotěnko | 1 | 91 960 Kč |
| AGROTEC a.s. | 1 | 80 400 Kč |
| Pavlína Olšáková | 1 | 79 000 Kč |
| Jiří Trčka | 1 | 73 750 Kč |
| PEDDY Group s.r.o. | 1 | 70 164 Kč |
| Ondřej Tomčík | 1 | 70 000 Kč |
| GIENGER Holding spol. s r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 63 974 Kč |
| Mgr. Petr Zapletal | 1 | 0 Kč |
| Ing. Ladislav Abrahám | 1 | 0 Kč |
| VAE THERM, spol. s r.o. | 1 | - 15 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 32 | 4 974 126 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 3 310 225 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 001 945 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 254 729 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 745 131 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 417 926 Kč |
| IT Hardware | 2 | 202 600 Kč |
| Nábytek | 1 | 170 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 165 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 77 469 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 72 600 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 61 319 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. | 1 | 2 001 945 Kč |
| VAE THERM, spol. s r.o. | 1 | 1 510 376 Kč |
| Degast Moravia s.r.o. | 1 | 1 459 853 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 1 254 729 Kč |
| Josef Bilý | 4 | 415 000 Kč |
| Petr Kozar | 3 | 282 600 Kč |
| Marek Ambrož | 2 | 247 068 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 225 060 Kč |
| Jiří Mraček | 1 | 199 650 Kč |
| Tomáš Vykoukal | 2 | 153 926 Kč |
| N&K 2020 s.r.o. | 1 | 147 570 Kč |
| Amenit s.r.o. | 1 | 139 712 Kč |
| KOMTERM services, s.r.o. | 1 | 131 450 Kč |
| Voliéry Barvík, s.r.o. | 1 | 111 925 Kč |
| ALEF NULA,a.s. | 1 | 107 206 Kč |
| GIENGER Holding spol. s r.o. | 1 | 95 012 Kč |
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 1 | 93 878 Kč |
| Roman Obadal | 1 | 80 500 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 77 469 Kč |
| MOS technik s.r.o. | 1 | 75 625 Kč |
| SolidVision, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Martin Motl | 1 | 72 600 Kč |
| FORTE STEEL, s.r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| FRONIUS Česká republika s.r.o. | 1 | 64 933 Kč |
| PC-DIR Real, s.r.o. | 1 | 64 735 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 61 319 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 33 | 7 957 012 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 254 729 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 3 316 832 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 349 755 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 102 986 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 835 308 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 813 344 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 267 392 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 189 728 Kč |
| Nábytek | 1 | 149 570 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 102 366 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 6 | 3 687 967 Kč |
| Didactic Promotion s.r.o. | 2 | 1 856 260 Kč |
| Leoš Zalotěnko | 1 | 397 381 Kč |
| Mattyho dílna s.r.o. | 1 | 360 806 Kč |
| GB ELEKTROSERVIS, spol. s r. o. | 2 | 344 799 Kč |
| Marek Ambrož | 2 | 284 345 Kč |
| Josef Bilý | 2 | 250 000 Kč |
| Kudělka s.r.o. | 1 | 189 728 Kč |
| Petr Kozar | 3 | 164 950 Kč |
| Life ProKlassa s.r.o. | 1 | 149 570 Kč |
| FANUC Czech s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| PLYNSTAV, s.r.o. | 1 | 108 072 Kč |
| Mgr. Petr Zapletal | 1 | 103 340 Kč |
| Ing. Ladislav Abrahám | 1 | 103 340 Kč |
| Martin Motl | 1 | 102 366 Kč |
| Jazyky v zahraničí s.r.o. | 1 | 98 724 Kč |
| HEIDENHAIN s.r.o. | 1 | 96 364 Kč |
| MOS technik s.r.o. | 1 | 75 625 Kč |
| Ing. Čestmír Suchoň | 1 | 71 400 Kč |
| DASAL Morava s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| PROGRESTECH - pracovní pomůcky, s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| MERCI, s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| PYGMALION, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| GIENGER Holding spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 9 356 575 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 871 688 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 084 160 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 513 358 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 302 500 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 251 172 Kč |
| IT Hardware | 1 | 144 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 114 950 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 4 | 10 172 433 Kč |
| JV CAR, s.r.o. | 1 | 1 084 160 Kč |
| Degast Moravia s.r.o. | 1 | 550 550 Kč |
| RI OKNA a.s. | 1 | 474 040 Kč |
| TOKAMA stavební s.r.o. | 1 | 433 059 Kč |
| Lukáš Pospěch | 1 | 414 039 Kč |
| VYSOT, s.r.o. | 2 | 235 487 Kč |
| Mattyho dílna s.r.o. | 2 | 198 497 Kč |
| TECHNOSERVIS TZB Nový Jičín, s.r.o. | 1 | 188 131 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 144 000 Kč |
| panfitinka.cz s.r.o. | 1 | 135 472 Kč |
| Než zazvoní, s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| Marek Ambrož | 1 | 91 960 Kč |
| HEIDENHAIN s.r.o. | 1 | 63 041 Kč |
| A J Produkty s.r.o. | 1 | 57 475 Kč |
| PYGMALION, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 9 356 575 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 20 | 4 274 112 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 513 358 Kč |
| Regionální rada regionu soudržnosti Moravskoslezsko | 1 | 302 500 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 165 552 Kč |
| Kancelář | 3 | 546 664 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 537 955 Kč |
| Odpady | 1 | 355 740 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 319 361 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 222 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 209 233 Kč |
| IT Hardware | 1 | 101 956 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAREST s.r.o. | 1 | 2 165 552 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 3 | 675 101 Kč |
| NODE MORAVA s.r.o. | 1 | 228 448 Kč |
| STUDYLINE s.r.o. | 1 | 215 742 Kč |
| SVATOŠ , s.r.o. | 1 | 211 750 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 2 | 209 992 Kč |
| Kudělka s.r.o. | 2 | 209 233 Kč |
| Mattyho dílna s.r.o. | 1 | 153 105 Kč |
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 2 | 139 105 Kč |
| T.S.BOHEMIA a.s. | 1 | 101 956 Kč |
| SUM ODRY, s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| LAC, s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 21 | 4 507 865 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 355 740 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 319 361 Kč |
| PYGMALION, s.r.o. | 1 | 0 Kč |