Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.05.1994 |
| IČO | 00884839 |
| Datová schránka | 5rirwi7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 372 smluv za celkem 283 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 38 469 093 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 2 324 960 Kč |
| Zemědělství | 1 | 286 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 7 | 62 375 572 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 22 | 26 085 568 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 346 711 Kč |
| 34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace | 1 | 245 567 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 245 233 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85 | 1 | 100 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 34 | 90 399 419 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 24 927 404 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 9 | 1 807 976 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 113 966 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 83 641 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 41 | 29 275 879 Kč |
| Statutární město Plzeň | 13 | 3 439 672 Kč |
| Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 | 1 | 153 567 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 83 641 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 56 | 32 952 759 Kč |
| KAMON Plzeň s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| inkasta s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| POHL cz, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 10 861 816 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 2 645 098 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 495 436 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 28 | 12 352 451 Kč |
| Statutární město Plzeň | 19 | 5 618 461 Kč |
| Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 | 1 | 332 697 Kč |
| Město Kralovice | 1 | 331 597 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 133 477 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 51 | 18 768 683 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 8 406 490 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 1 826 277 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 259 783 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 234 505 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 76 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 27 | 11 363 677 Kč |
| Statutární město Plzeň | 11 | 3 236 027 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 236 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 39 | 14 836 259 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 6 407 469 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 3 906 895 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 289 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 23 | 14 915 124 Kč |
| Statutární město Plzeň | 8 | 4 096 205 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 109 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 32 | 19 121 032 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 8 021 841 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 9 | 1 280 356 Kč |
| IT Hardware | 1 | 429 504 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 21 | 9 339 073 Kč |
| Statutární město Plzeň | 10 | 1 280 356 Kč |
| Město Kralovice | 2 | 1 198 991 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 429 504 Kč |
| Středisko volného času RADOVÁNEK | 2 | 240 224 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 1 | 87 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 37 | 12 575 148 Kč |
| inkasta s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| POHL cz, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 13 725 448 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 9 | 2 051 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 14 | 14 423 888 Kč |
| Statutární město Plzeň | 10 | 2 231 197 Kč |
| Město Nýřany | 2 | 404 823 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 26 | 17 059 908 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 31 953 597 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 1 839 139 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 199 213 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 15 | 32 363 503 Kč |
| Statutární město Plzeň | 5 | 1 924 007 Kč |
| Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje | 1 | 111 004 Kč |
| Dětské centrum Plzeň, příspěvková organizace | 1 | 92 928 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 75 814 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 73 930 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 25 | 34 641 187 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 16 056 746 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 3 548 374 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 509 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 12 | 16 609 842 Kč |
| Statutární město Plzeň | 17 | 4 137 621 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 290 204 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 30 | 21 037 667 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 6 955 340 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 1 932 430 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 753 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 15 | 8 071 054 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 23 | 4 304 264 Kč |
| Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 | 1 | 603 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BK - INVESTIS, spol. s r. o. | 39 | 12 978 384 Kč |
| EREBOS - podpovrchová výstavba, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| inkasta s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| POHL cz, a.s. | 1 | 0 Kč |