Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.03.2013 |
| IČO | 01410806 |
| Datová schránka | bqusfy8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 410 smluv za celkem 3 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 80 659 939 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 14 512 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 24 | 262 803 272 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 2 | 91 794 021 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 5 | 62 724 216 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 5 312 856 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 2 | 2 957 296 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 36 | 425 591 661 Kč |
| A S K O spol. s r.o. | 5 | 62 724 216 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 69 | 372 799 807 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 4 | 79 461 572 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 2 458 357 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 57 | 252 216 793 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 6 | 126 452 729 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 5 | 113 205 714 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 6 | 9 110 107 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 8 488 536 Kč |
| Městská část Praha 22 | 1 | 1 789 687 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 1 142 634 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 78 | 512 406 200 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 73 | 178 990 783 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 3 | 42 918 298 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 26 145 238 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 12 100 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 752 073 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 56 | 206 949 931 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 3 | 18 595 773 Kč |
| Městská část Praha 4 | 4 | 10 556 108 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 3 | 8 933 665 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 2 | 4 290 710 Kč |
| Městská část Praha 22 | 4 | 2 024 011 Kč |
| Městská část Praha-Klánovice | 1 | 1 790 675 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 4 | 606 450 Kč |
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 | 476 939 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 348 512 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 1 | 84 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 80 | 254 656 910 Kč |
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 | 476 939 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 55 | 813 978 853 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 22 768 478 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 63 | 842 727 643 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 49 976 205 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 2 | 11 197 102 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 2 | 9 962 467 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 3 | 6 605 600 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 2 | 1 755 477 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 1 688 015 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 75 | 923 912 509 Kč |
| Elmoz Czech, s.r.o. | 1 | 363 000 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,12 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 102 | 1 796 912 164 Kč |
| Stavebnictví | 50 | 164 459 891 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 12 | 19 352 434 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 316 077 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 043 444 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 26 | 160 049 217 Kč |
| Městská část Praha 4 | 6 | 21 520 244 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 2 | 20 334 462 Kč |
| Městská část Praha 21 | 6 | 12 649 053 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 5 | 7 812 053 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 409 004 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 1 043 444 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 1 | 238 744 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 1 | 71 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 49 | 225 127 596 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 130 745 748 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 28 191 927 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 563 450 Kč |
| Odpady | 1 | 3 563 450 Kč |
| Zemědělství | 1 | 469 359 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 20 | 155 018 433 Kč |
| Městská část Praha 21 | 5 | 13 318 833 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 11 584 163 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 3 | 9 572 051 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 2 | 6 392 678 Kč |
| Městská část Praha-Vinoř | 3 | 1 029 437 Kč |
| Městská část Praha 16 | 4 | 494 690 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 469 359 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 1 | 71 598 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 43 | 197 951 242 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 76 173 330 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 13 | 27 633 175 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 9 292 477 Kč |
| Zemědělství | 1 | 149 435 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 6 | 61 571 932 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 3 | 17 964 826 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 6 841 137 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 929 950 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 1 | 274 480 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 2 | 212 437 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 149 435 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 19 | 88 944 197 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 56 | 330 357 809 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 8 356 584 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 519 977 Kč |
| Zemědělství | 2 | 281 024 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 10 742 952 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 2 776 206 Kč |
| Městská část Praha-Vinoř | 2 | 1 638 557 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 2 | 293 124 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 15 | 15 570 629 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 308 | 20 099 407 229 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 23 | 43 927 350 Kč |
| Zemědělství | 1 | 296 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 5 461 363 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 3 | 3 765 313 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 2 023 087 Kč |
| Městská část Praha-Vinoř | 2 | 1 330 092 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 1 | 598 488 Kč |
| Městská část Praha 16 | 1 | 440 776 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 296 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 14 | 13 915 328 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 67 | 25 049 618 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 709 493 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 709 493 Kč |
| Městská část Praha 16 | 3 | 623 133 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 415 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské silniční stavby s.r.o. | 5 | 1 748 080 Kč |