Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.11.2013 |
| IČO | 02358140 |
| Datová schránka | i8b6r39 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 17 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slavkov u Brna | 1 | 3 000 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ČÁSLAVA s.r.o. | 1 | 3 000 800 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 477 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ČÁSLAVA s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 2 874 837 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 4 | 2 683 850 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 1 951 538 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ČÁSLAVA s.r.o. | 6 | 4 635 387 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 752 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 3 581 248 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 1 171 372 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ČÁSLAVA s.r.o. | 3 | 4 752 620 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 030 487 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 3 | 1 030 487 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ČÁSLAVA s.r.o. | 3 | 1 030 487 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 299 955 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace | 1 | 299 955 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ČÁSLAVA s.r.o. | 1 | 299 955 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 155 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slavkov u Brna | 2 | 155 000 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ČÁSLAVA s.r.o. | 3 | 155 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 875 739 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 1 761 394 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 114 345 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ČÁSLAVA s.r.o. | 3 | 1 875 739 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 290 967 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 2 | 4 290 967 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ČÁSLAVA s.r.o. | 2 | 4 290 967 Kč |