Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.10.2014 |
| IČO | 03458911 |
| Datová schránka | spuqqs3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 41 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 118 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4 Lighting s.r.o. | 1 | 118 580 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 329 369 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 599 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 3 | 1 929 030 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 226 563 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4 Lighting s.r.o. | 4 | 2 155 593 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 18 091 737 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 580 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 2 | 13 046 284 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 1 | 3 786 797 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 | 1 839 425 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 97 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4 Lighting s.r.o. | 6 | 18 769 506 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 6 166 192 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 6 166 192 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 3 667 717 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 302 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 23 249 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 2 | 12 332 384 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Město Žatec | 1 | 183 099 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 23 249 Kč |
| TEZA Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4 Lighting s.r.o. | 6 | 12 841 232 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žatec | 1 | 228 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4 Lighting s.r.o. | 1 | 228 692 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 577 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní areály města Kladna s.r.o. | 1 | 577 488 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 2 | 354 358 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4 Lighting s.r.o. | 3 | 931 846 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 8 | 3 657 827 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 348 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jihlava | 3 | 394 739 Kč |
| Tereza Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 13 479 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4 Lighting s.r.o. | 5 | 468 218 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 61 | 161 208 194 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 199 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 1 | 2 540 438 Kč |
| Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace | 1 | 761 139 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 646 707 Kč |
| Město Slaný | 2 | 623 515 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 599 043 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 423 404 Kč |
| TEZA Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 60 396 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4 Lighting s.r.o. | 8 | 5 654 643 Kč |