Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.10.2014 |
| IČO | 03524124 |
| Datová schránka | n78rr5z |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 7738 smluv za celkem 2 mld. Kč;
173 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,10 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 251 | 118 759 214 Kč |
| Zdravotnictví | 314 | 80 360 392 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 40 | 5 515 634 Kč |
| Zdravotnický materiál | 48 | 4 865 095 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 1 060 | 282 023 962 Kč |
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 1 | 8 168 000 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 1 | 8 168 000 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 8 168 000 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 8 168 000 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 1 | 8 168 000 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 8 168 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 438 | 144 471 358 Kč |
| Leciva | 405 | 85 924 705 Kč |
| Zdravotnický materiál | 93 | 10 086 150 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 65 | 9 795 265 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 943 398 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 1 207 | 296 329 843 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,39 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 381 | 102 003 069 Kč |
| Zdravotnictví | 453 | 91 058 381 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 14 331 966 Kč |
| Zdravotnický materiál | 59 | 7 152 069 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 26 | 2 502 112 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 7 | 685 256 Kč |
| Kosmetika | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 1 028 | 228 471 478 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 374 | 93 771 956 Kč |
| Zdravotnictví | 355 | 58 136 604 Kč |
| Zdravotnický materiál | 57 | 7 564 799 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 22 | 2 825 678 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 18 | 1 804 084 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 989 | 182 535 084 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
28 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 377 | 102 746 255 Kč |
| Leciva | 376 | 75 742 634 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 26 173 195 Kč |
| Zdravotnický materiál | 57 | 6 439 341 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 33 | 3 884 757 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 395 395 Kč |
| Kosmetika | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 969 | 226 749 014 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,16 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 312 | 48 442 188 Kč |
| Leciva | 121 | 18 891 399 Kč |
| Zdravotnický materiál | 54 | 6 816 146 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 21 | 2 871 395 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 12 | 1 672 821 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 185 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 631 | 89 678 177 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 105 | 51 694 814 Kč |
| Zdravotnictví | 269 | 38 872 290 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 11 153 485 Kč |
| Zdravotnický materiál | 47 | 4 443 769 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 28 | 4 212 803 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 25 | 2 910 884 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 30 | 24 082 645 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 49 | 22 011 768 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 30 | 15 482 448 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 68 | 9 333 014 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 47 | 8 573 285 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 54 | 7 692 701 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 50 | 4 586 279 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 27 | 4 353 962 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 50 | 3 817 589 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 23 | 3 796 905 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 41 | 3 693 554 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 14 | 3 158 781 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 26 | 2 910 884 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 5 | 2 495 061 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 14 | 1 701 127 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 17 | 1 515 637 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 3 | 372 605 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 82 517 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 550 | 119 660 763 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
38 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 277 | 55 055 860 Kč |
| Leciva | 97 | 15 400 787 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 40 | 5 913 882 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 39 | 4 116 873 Kč |
| Zdravotnický materiál | 44 | 4 056 260 Kč |
| Kosmetika | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 57 | 28 540 954 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 77 | 11 229 255 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 65 | 7 559 418 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 41 | 5 913 882 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 32 | 5 305 826 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 30 | 4 441 518 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 40 | 4 116 873 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 43 | 3 974 869 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 50 | 3 842 287 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 23 | 3 593 349 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 24 | 2 646 621 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 15 | 2 333 499 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 27 | 2 179 981 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 16 | 1 422 967 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 726 000 Kč |
| Performa Medical, s.r.o. | 4 | 357 728 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 2 | 237 947 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 3 | 237 214 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 550 | 88 302 459 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 3 | 186 556 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 171 172 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,93 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
40 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,24 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 232 | 33 049 343 Kč |
| Leciva | 81 | 16 568 945 Kč |
| Zdravotnický materiál | 38 | 3 223 566 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 25 | 2 848 045 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 13 | 2 669 930 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 76 | 10 361 374 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 69 | 9 293 855 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 51 | 8 878 192 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 11 | 6 462 048 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 29 | 5 356 928 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 24 | 4 032 374 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 31 | 3 755 545 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 42 | 3 586 035 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 38 | 3 223 566 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 16 | 2 232 135 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 12 | 1 128 403 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 5 | 649 737 Kč |
| Performa Medical, s.r.o. | 5 | 608 924 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 605 000 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 6 | 557 611 Kč |
| HOLTE MEDICAL, a.s. v likvidaci | 2 | 494 168 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 298 568 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 12 | 262 993 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 220 000 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 428 | 61 398 532 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 4 | 547 332 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 61 592 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 192 | 25 754 738 Kč |
| Leciva | 58 | 8 113 078 Kč |
| Zdravotnický materiál | 46 | 4 016 347 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 9 | 1 227 587 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 5 | 953 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 64 | 8 771 514 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 39 | 6 607 549 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 28 | 4 585 551 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 40 | 3 530 295 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 18 | 2 880 395 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 35 | 2 759 528 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 22 | 2 700 184 Kč |
| HOLTE MEDICAL, a.s. v likvidaci | 16 | 2 320 640 Kč |
| Performa Medical, s.r.o. | 14 | 1 921 430 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 19 | 1 514 567 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 8 | 1 444 077 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 9 | 1 227 587 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 665 500 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 363 000 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 2 | 288 497 Kč |
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 10 | 0 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Performa Medical, s.r.o. | 315 | 39 658 884 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 8 | 1 435 377 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 6 | 486 053 Kč |