Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v insolvenci.
| Založeno | 11.02.2016 |
| IČO | 04806859 |
| Datová schránka | 6qwmnm6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 152 smluv za celkem 473 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 22 809 704 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 1 | 22 809 704 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 92 578 Kč |
| Explosia a.s. | 2 | 0 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIMRA s.r.o. | 5 | 22 902 282 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 50 553 330 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 179 836 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 5 | 41 257 948 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 5 | 9 295 381 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 4 | 451 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIMRA s.r.o. | 14 | 51 005 134 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 57 277 329 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 28 | 2 506 751 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 886 174 Kč |
| Zemědělství | 1 | 133 076 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 14 | 48 978 679 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 8 657 177 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 5 | 724 501 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 | 666 611 Kč |
| Explosia a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIMRA s.r.o. | 24 | 59 026 968 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 86 383 096 Kč |
| Zemědělství | 1 | 158 233 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 8 | 70 881 293 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 3 | 13 858 055 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 4 | 1 990 406 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 | 1 466 132 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIMRA s.r.o. | 17 | 88 195 886 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 15 046 085 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 267 748 Kč |
| Odpady | 1 | 143 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 8 | 8 188 063 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 6 503 169 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 1 267 748 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 2 | 1 028 850 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 697 252 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIMRA s.r.o. | 13 | 17 685 081 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 68 224 573 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 15 | 11 542 618 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 313 772 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 117 916 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 11 | 33 585 210 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace | 3 | 20 069 704 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 11 938 745 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 1 888 531 Kč |
| Východočeské muzeum v Pardubicích | 3 | 994 074 Kč |
| Město Jičín | 4 | 376 133 Kč |
| Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283 | 1 | 117 916 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIMRA s.r.o. | 26 | 68 970 313 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace | 3 | 20 069 704 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 74 384 241 Kč |
| Zemědělství | 27 | 3 787 018 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 6 | 31 577 120 Kč |
| MĚSTO BROUMOV | 3 | 16 852 301 Kč |
| Město Jičín | 1 | 15 577 451 Kč |
| Pardubický kraj | 3 | 9 567 659 Kč |
| ZOO Dvůr Králové a.s. | 1 | 671 105 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 138 606 Kč |
| PAP PARDUBICE o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIMRA s.r.o. | 17 | 74 384 241 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 19,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 75 640 459 Kč |
| Odpady | 28 | 1 863 594 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 18 | 44 131 919 Kč |
| ZOO Dvůr Králové a.s. | 3 | 17 902 542 Kč |
| Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 391 370 Kč |
| Správa silnic Královéhradeckého kraje | 1 | 77 700 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 2 | 0 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIMRA s.r.o. | 26 | 76 503 531 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 282 | 5 868 678 514 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 27 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 8 | 14 410 985 Kč |
| Dopravní podnik města Pardubic a.s. | 1 | 239 020 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIMRA s.r.o. | 10 | 14 650 005 Kč |