Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.04.2016 |
| IČO | 04967968 |
| Datová schránka | f2hsxtk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 75 smluv za celkem 66 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 815 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 355 740 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 94 676 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 12 | 3 089 426 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 2 330 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 14 | 5 419 828 Kč |
| LKQ CZ s.r.o. | 1 | 689 700 Kč |
| Temposervis CZ a.s. | 1 | 689 700 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 20 792 640 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 703 987 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 936 000 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 092 933 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 864 286 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 615 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 11 | 23 277 116 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 3 796 920 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 1 452 000 Kč |
| Krajský soud v Ostravě | 1 | 484 000 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 4 | 128 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 22 | 29 138 036 Kč |
| LKQ CZ s.r.o. | 2 | 20 449 000 Kč |
| Temposervis CZ a.s. | 2 | 20 449 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 10 121 999 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 31 | 9 854 300 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 4 285 034 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 051 727 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 6 049 999 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 5 336 761 Kč |
| Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě | 1 | 2 420 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 1 452 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 200 000 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 138 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 9 | 15 596 759 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 582 445 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 2 000 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 254 100 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 2 000 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 1 452 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 1 132 323 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 544 500 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 254 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 7 | 5 382 923 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 31 | 69 890 205 Kč |
| Osobní vozidla | 51 | 21 977 111 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 5 855 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 2 299 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 1 815 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 500 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 771 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 6 | 6 385 649 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 863 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 500 000 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 726 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 4 | 2 226 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 3 000 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 3 000 000 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 5 | 3 000 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 101 | 291 054 506 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 180 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 38 299 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 180 000 Kč |
| Fond dalšího vzdělávání | 2 | 38 299 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 4 | 218 299 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 21 | 9 073 725 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 177 401 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 111 246 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 68 158 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 3 | 296 305 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 60 500 Kč |
| Fond dalšího vzdělávání | 1 | 47 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BestCarServis s.r.o. | 5 | 404 679 Kč |