Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 18.04.2016 |
| IČO | 05001749 |
| Datová schránka | 6z5tyd5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 53 smluv za celkem 33 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 862 972 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Denní a pobytové sociální služby Česká Lípa, příspěvková organizace | 1 | 862 972 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TrueVestment s.r.o. | 1 | 862 972 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 900 845 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 2 | 900 845 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Chabry | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TrueVestment s.r.o. | 3 | 900 845 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 395 800 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 980 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Chabry | 1 | 2 395 800 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 980 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TrueVestment s.r.o. | 2 | 3 375 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 2 | 741 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TrueVestment s.r.o. | 2 | 741 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 479 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TrueVestment s.r.o. | 4 | 479 741 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 824 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 26 | 6 755 188 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TrueVestment s.r.o. | 26 | 6 755 188 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 13 310 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 9 | 14 898 851 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TrueVestment s.r.o. | 9 | 14 898 851 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 13 | 19 125 260 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 183 743 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Choťánky | 1 | 1 669 800 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 183 743 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 1 161 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TrueVestment s.r.o. | 4 | 4 015 143 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 1 161 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 14 270 901 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 2 | 744 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TrueVestment s.r.o. | 2 | 744 674 Kč |