Soukromá firma. Ústav.
| Založeno | 22.07.2016 |
| IČO | 05258031 |
| Datová schránka | zw6y6s4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 278 smluv za celkem 581 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 174 880 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 271 040 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 22 383 000 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 17 | 19 747 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 1 | 22 383 000 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 1 | 10 527 000 Kč |
| SFR Motor s.r.o. | 2 | 3 956 216 Kč |
| Resultatum s.r.o. | 1 | 2 174 880 Kč |
| Charhas, s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| VA & MA, s.r.o. | 1 | 598 950 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 542 266 Kč |
| Slavia pojišťovna a.s. | 1 | 318 184 Kč |
| KONE, a.s. | 1 | 271 040 Kč |
| DISCEDA s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| 22HLAV s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| MSV Liberec, s.r.o. | 1 | 84 000 Kč |
| Ing.arch. Smutný Josef | 1 | 78 408 Kč |
| Výbor dobré vůle-Nadace Olgy Havlové | 1 | 70 000 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 61 710 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Domanský s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 65 262 000 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 6 235 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 800 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 744 086 Kč |
| IT | 1 | 1 662 540 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 946 860 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 555 268 Kč |
| Sociální péče | 2 | 534 000 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 350 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 296 450 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 283 954 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 256 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 209 428 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 188 063 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 164 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 149 360 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 128 642 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 120 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 80 000 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 74 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 65 081 000 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 39 | 12 815 985 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 6 235 000 Kč |
| Městská část Praha 9 | 2 | 1 744 086 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 350 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 58 862 196 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 7 355 832 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 6 354 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 5 781 161 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 2 774 530 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 921 698 Kč |
| Kancelář | 7 | 1 431 590 Kč |
| Právní služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 142 615 Kč |
| Sociální péče | 7 | 768 111 Kč |
| IT | 2 | 662 934 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 412 272 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 260 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 124 868 Kč |
| Zemědělství | 1 | 96 800 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 76 527 Kč |
| Energie | 1 | 68 607 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 58 307 000 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 38 | 18 280 890 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 6 263 750 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 2 | 25 230 693 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 22 783 544 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 3 616 198 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 224 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 196 349 Kč |
| IT | 1 | 157 300 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 126 839 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 108 101 Kč |
| Zemědělství | 1 | 95 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 62 395 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 46 081 000 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 25 | 8 988 936 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 196 349 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 7 | 46 422 549 Kč |
| Nadace EP Group | 2 | 2 869 950 Kč |
| EMBEFOR s.r.o. | 2 | 2 319 570 Kč |
| ASPEKTA Trading, s.r.o. | 2 | 1 447 878 Kč |
| bake&bistro s.r.o. | 1 | 258 507 Kč |
| Kaufland Česká republika v.o.s. | 1 | 224 000 Kč |
| P.V. Service, spol. s r.o. | 1 | 223 802 Kč |
| MÚZO Praha s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| RPA Dotace, s.r.o. | 1 | 139 150 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 132 712 Kč |
| Slavia pojišťovna a.s. | 1 | 126 839 Kč |
| Nadace VIA | 1 | 121 000 Kč |
| SAFETY SAFE s.r.o. | 1 | 114 345 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 111 744 Kč |
| David Plecitý | 1 | 108 101 Kč |
| Zahradnictví flos, s.r.o. | 1 | 95 000 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 85 693 Kč |
| Wesko spol. s r.o. | 1 | 76 351 Kč |
| 22HLAV s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Bobovka s.r.o. | 1 | 62 395 Kč |
| Výbor dobré vůle-Nadace Olgy Havlové | 1 | 60 500 Kč |
| Markéta Jandová | 1 | 36 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 76 979 855 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 19 | 4 698 940 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 15 | 1 948 358 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 170 094 Kč |
| Sociální péče | 4 | 841 679 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 169 400 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 96 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 75 145 000 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 20 | 4 689 000 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 10 | 75 145 000 Kč |
| Nadace EP Group | 1 | 1 834 855 Kč |
| Milan Kodálík | 5 | 864 178 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 573 284 Kč |
| INDUSTRY MEASURING,spol. s r.o.,ve zkratce INMES,spol. s r.o. | 2 | 305 916 Kč |
| Kaufland Česká republika v.o.s. | 1 | 258 940 Kč |
| David Plecitý | 2 | 216 203 Kč |
| Deregio Tender, s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 140 616 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 127 779 Kč |
| Anděl Petr, JUDr., advokát | 1 | 96 800 Kč |
| 22HLAV s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| HELDER s.r.o. | 1 | 28 429 Kč |
| Shell Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 70 312 490 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 37 | 40 131 600 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 14 | 17 380 800 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 420 338 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 7 | 796 593 Kč |
| Sociální péče | 2 | 422 499 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 208 120 Kč |
| IT Hardware | 1 | 155 909 Kč |
| Zemědělství | 1 | 114 805 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 76 448 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 70 011 200 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 17 | 2 788 342 Kč |
| Deregio Tender, s.r.o. | 1 | 123 420 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 8 | 70 134 620 Kč |
| Milan Kodálík | 6 | 1 291 047 Kč |
| Resultatum s.r.o. | 2 | 452 704 Kč |
| RPA Dotace, s.r.o. | 1 | 301 290 Kč |
| Deregio Tender, s.r.o. | 2 | 208 120 Kč |
| TOTAL SERVICE a.s. | 1 | 155 909 Kč |
| Zahradnictví flos, s.r.o. | 1 | 114 805 Kč |
| David Plecitý | 1 | 99 087 Kč |
| SETEVA s.r.o. | 1 | 76 593 Kč |
| ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. | 1 | 76 448 Kč |
| Ing. Josef Rákosník, daňový poradce | 1 | 72 600 Kč |
| ALFEZA s.r.o | 1 | 63 160 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 53 926 413 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 7 | 1 452 806 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 729 127 Kč |
| Zemědělství | 4 | 319 048 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 123 200 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 74 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 53 926 413 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 16 | 2 321 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 7 | 53 926 413 Kč |
| Resultatum s.r.o. | 2 | 872 812 Kč |
| Jiří Doležel | 3 | 489 531 Kč |
| Zahradnictví flos, s.r.o. | 4 | 319 048 Kč |
| Oleg Pukaljak | 3 | 292 721 Kč |
| HTPark solutions s.r.o. | 1 | 123 200 Kč |
| Fidia Pharma CZ s.r.o. | 1 | 95 590 Kč |
| Josef Kalfař | 1 | 65 582 Kč |
| Ecolab s.r.o. | 1 | 62 577 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 15 | 46 494 980 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 33 735 470 Kč |
| Sociální péče | 2 | 27 621 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 20 | 2 495 329 Kč |
| Úklidové služby | 7 | 1 877 079 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 485 599 Kč |
| Služby závodních jídelen | 7 | 374 370 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 195 834 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 192 016 Kč |
| Zemědělství | 1 | 115 888 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 7 865 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 60 256 470 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 21 | 3 650 630 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 1 100 000 Kč |
| Poliklinika Prosek a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 10 | 61 356 470 Kč |
| STROJSERVIS Praha, s.r.o. | 1 | 877 999 Kč |
| FM Consulting s.r.o. | 1 | 435 600 Kč |
| Oleg Pukaljak | 2 | 411 608 Kč |
| TOTAL SERVICE a.s. | 1 | 369 570 Kč |
| P.V. Service, spol. s r.o. | 2 | 291 598 Kč |
| Komplexní služby věřitelům s.r.o. | 3 | 285 767 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 192 016 Kč |
| David Plecitý | 2 | 180 169 Kč |
| Zahradnictví flos, s.r.o. | 1 | 115 888 Kč |
| ASSA ABLOY Door Czech Republic a.s. | 1 | 103 358 Kč |
| CAG s.r.o. | 1 | 92 475 Kč |
| Ploty Dobrý a Urbánek s.r.o. | 1 | 73 991 Kč |
| Anděl Petr, JUDr., advokát | 1 | 72 600 Kč |
| Institut pro regionální rozvoj, o. p. s. | 1 | 71 809 Kč |
| Jiří Šejbl | 1 | 68 317 Kč |
| KROTITEL RIZIK s.r.o. | 1 | 7 865 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 45 261 750 Kč |
| Osobní vozidla | 25 | 38 562 168 Kč |
| IT | 25 | 15 325 829 Kč |
| Sociální péče | 3 | 8 500 854 Kč |
| Právní služby | 7 | 7 356 800 Kč |
| Zemědělství | 49 | 4 556 024 Kč |
| Nábytek | 7 | 834 875 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 396 474 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 136 526 Kč |
| Telco | 1 | 73 321 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 35 202 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 25 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 53 405 050 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 15 | 2 285 918 Kč |
| Fond dalšího vzdělávání | 1 | 35 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 8 | 53 840 517 Kč |
| TOTAL SERVICE a.s. | 1 | 429 187 Kč |
| Oleg Pukaljak | 2 | 396 474 Kč |
| CAG s.r.o. | 1 | 262 966 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| INTERSIGN, s.r.o. | 1 | 197 012 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 136 526 Kč |
| Šticha & syn s.r.o. | 1 | 106 780 Kč |
| Anděl Petr, JUDr., advokát | 1 | 96 800 Kč |
| David Plecitý | 1 | 94 588 Kč |
| Josef Kalfař | 1 | 85 665 Kč |
| COLMEX s.r.o. | 1 | 83 904 Kč |
| Málek & spol. s. r. o. | 1 | 79 195 Kč |
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Praha 9 | 1 | 73 321 Kč |
| Speciálně pedagogické centrum a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků při NAUTIS | 1 | 25 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 26,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 293 | 2 583 979 468 Kč |
| Sociální péče | 135 | 385 417 745 Kč |
| Stavebnictví | 188 | 50 944 367 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 49 | 14 278 445 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 7 | 6 855 691 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 23 076 361 Kč |
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 4 | 332 468 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Praha 9, z.ú. | 11 | 23 076 361 Kč |
| Oleg Pukaljak | 2 | 258 945 Kč |
| VZT - SERVIS Antoš s.r.o. | 1 | 65 523 Kč |
| Luboš Servus | 1 | 8 000 Kč |