Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.02.2018 |
| IČO | 06671918 |
| Datová schránka | 7gg2eki |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 263 smluv za celkem 146 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 264 968 Kč |
| Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč | 1 | 100 000 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 97 716 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Instal Hanousek s.r.o. | 3 | 462 684 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 3 030 908 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 224 772 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 653 400 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 379 669 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 252 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 124 069 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 17 | 2 939 345 Kč |
| Ministerstvo obrany | 5 | 1 705 161 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 914 760 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 4 | 293 915 Kč |
| Domov pro seniory Heřmanův Městec | 4 | 281 209 Kč |
| Sociální služby města Pardubic | 1 | 91 355 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 77 204 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Instal Hanousek s.r.o. | 36 | 6 302 949 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 8 241 171 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 5 748 646 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 28 | 1 821 091 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 640 628 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 329 678 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 204 400 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 195 238 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 191 152 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 79 763 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 61 627 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 20 | 8 834 030 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 14 | 1 859 419 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 2 | 1 736 625 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 1 | 1 544 597 Kč |
| Sociální služby města Pardubic | 5 | 582 155 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 419 670 Kč |
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 2 | 380 060 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 329 678 Kč |
| Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace | 1 | 162 365 Kč |
| Městský obvod Pardubice IV | 2 | 140 957 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 133 274 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 119 347 Kč |
| Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice | 1 | 115 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Instal Hanousek s.r.o. | 53 | 16 357 918 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 20 790 748 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 66 | 8 906 884 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 14 | 1 116 685 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 769 465 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 276 592 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 220 751 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 94 380 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 72 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 16 | 15 587 686 Kč |
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 1 | 4 072 478 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 17 | 2 779 495 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 2 644 353 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 2 | 1 898 375 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 1 609 289 Kč |
| Město Přelouč | 2 | 234 548 Kč |
| Sociální služby města Pardubic | 2 | 175 934 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 94 380 Kč |
| Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice | 1 | 64 305 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Instal Hanousek s.r.o. | 45 | 29 160 843 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 16 672 777 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 953 829 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 308 932 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 270 241 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 78 621 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 15 | 10 865 753 Kč |
| Univerzita Hradec Králové | 2 | 5 382 992 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 2 462 995 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 513 328 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 3 | 340 777 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Instal Hanousek s.r.o. | 24 | 19 565 845 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 25 197 123 Kč |
| Práce při dokončování budov | 66 | 6 025 846 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 1 034 308 Kč |
| Odpady | 2 | 207 916 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 162 886 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 113 662 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 94 380 Kč |
| Nábytek | 1 | 66 543 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 13 | 10 333 177 Kč |
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 1 | 6 395 928 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 2 | 3 072 621 Kč |
| Domov pro seniory Heřmanův Městec | 1 | 2 939 929 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 2 | 2 268 092 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 1 128 688 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 1 085 885 Kč |
| Instal Hanousek s.r.o. | 1 | 112 559 Kč |
| Středisko volného času BETA Pardubice | 1 | 78 166 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 66 543 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 62 023 Kč |
| Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Instal Hanousek s.r.o. | 27 | 27 431 052 Kč |
| Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 | 1 | 112 559 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 22 049 908 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 106 | 15 233 892 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 603 790 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 569 920 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 313 564 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 196 129 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 2 | 14 776 036 Kč |
| Statutární město Pardubice | 18 | 8 524 972 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 790 275 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 2 | 394 502 Kč |
| Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 | 1 | 69 164 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Heřmanův Městec | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Instal Hanousek s.r.o. | 32 | 24 554 949 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 13 061 982 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 147 | 12 829 877 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 652 057 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 10 | 12 962 888 Kč |
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 1 | 939 443 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 384 938 Kč |
| Krajské ředitelství policie Pardubického kraje | 2 | 295 188 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Instal Hanousek s.r.o. | 18 | 14 582 457 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 046 | 1 389 896 063 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 470 | 164 969 219 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 213 | 28 537 780 Kč |
| Průmyslové stroje | 27 | 5 478 093 Kč |
| Odpady | 40 | 2 702 905 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 105 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 15 | 5 587 179 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 4 | 1 369 142 Kč |
| Katastrální úřad pro Pardubický kraj | 2 | 185 150 Kč |
| Město Chrudim | 1 | 185 082 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice | 1 | 0 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Instal Hanousek s.r.o. | 25 | 7 326 553 Kč |