Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.07.2018 |
| IČO | 07291418 |
| Datová schránka | hn8cm9x |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 101 smluv za celkem 94 mil. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Želivská provozní a.s. | 3 | 2 254 276 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 1 811 725 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 5 | 4 066 001 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 20 025 153 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 4 837 424 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 075 720 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 361 548 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 92 928 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODA Želivka, a.s. | 4 | 21 820 040 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 4 924 544 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 3 | 760 976 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 92 928 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 11 | 27 598 488 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 14 047 146 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 12 625 999 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 364 313 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 409 416 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 95 891 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 78 456 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODA Želivka, a.s. | 4 | 12 171 308 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 4 | 11 469 981 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 4 | 4 250 334 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 3 | 1 015 062 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 5 | 791 160 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 348 480 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 330 666 Kč |
| Střední průmyslová škola dopravní, a.s. | 2 | 239 072 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 116 160 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 70 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 29 | 30 802 397 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,93 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 8 566 906 Kč |
| IT | 1 | 847 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 401 043 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 94 249 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODA Želivka, a.s. | 2 | 11 446 530 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 7 | 6 816 933 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 12 | 1 131 908 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 847 000 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 736 400 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 2 | 644 457 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 94 249 Kč |
| Střední průmyslová škola dopravní, a.s. | 1 | 49 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 27 | 21 767 077 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 080 288 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 211 121 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODA Želivka, a.s. | 2 | 3 124 963 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 1 080 288 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 5 | 546 985 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 1 | 152 393 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 9 | 4 904 629 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 547 448 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 64 953 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 2 612 401 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 1 | 238 237 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 1 | 83 088 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 5 | 2 933 726 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 36 | 212 096 297 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 116 644 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 75 020 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 5 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Plzeň | 5 | 1 138 610 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 2 | 358 812 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 116 644 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 1 | 75 020 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 5 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 11 | 1 694 086 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 51 | 11 247 263 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 18 | 2 829 707 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 6 | 476 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 364 880 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 | 407 529 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 5 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 5 | 1 777 409 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 42 | 107 634 967 Kč |
| IT | 6 | 4 346 883 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 474 877 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 111 883 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 3 | 586 760 Kč |