Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.08.2018 |
| IČO | 07333366 |
| Datová schránka | qtjdhvu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 101 smluv za celkem 1 mld. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 20 200 333 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 2 | 12 171 356 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 7 204 340 Kč |
| Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. | 1 | 360 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BLOCK CRS a.s. | 5 | 39 936 609 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 5 606 414 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 2 293 096 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 452 051 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 280 235 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 267 570 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 112 167 Kč |
| Odpady | 1 | 97 635 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 3 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 3 067 229 Kč |
| Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. | 2 | 1 607 305 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 12 | 1 521 110 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 1 505 240 Kč |
| Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 598 950 Kč |
| Nemocnice Blansko | 1 | 464 640 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 452 051 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 434 995 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 280 235 Kč |
| ResponoCom s.r.o. | 1 | 97 635 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 60 500 Kč |
| VZLU AEROSPACE, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Explosia a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BLOCK CRS a.s. | 29 | 10 089 890 Kč |
| ID Stavby Bohemia s.r.o. | 2 | 305 942 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 64 040 488 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 1 559 499 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 190 398 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 91 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 4 | 40 009 916 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 4 | 39 181 498 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 3 | 21 363 834 Kč |
| Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. | 1 | 5 567 665 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 4 617 360 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 976 432 Kč |
| Královéhradecký kraj | 2 | 613 898 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 318 820 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 91 960 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 80 405 Kč |
| VZLU AEROSPACE, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BLOCK CRS a.s. | 21 | 112 821 788 Kč |
| ID Stavby Bohemia s.r.o. | 4 | 40 009 916 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 598 368 457 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 112 | 105 366 800 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 21 | 6 168 217 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 4 854 968 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 794 923 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 649 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 6 | 543 804 111 Kč |
| Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. | 1 | 179 611 069 Kč |
| Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace | 2 | 92 004 280 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 7 | 10 547 571 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 6 | 7 459 847 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 4 | 5 519 984 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 4 289 450 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 2 933 245 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 409 252 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 2 | 87 325 Kč |
| Městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BLOCK CRS a.s. | 34 | 846 666 134 Kč |
| ID Stavby Bohemia s.r.o. | 2 | 3 195 961 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 174 849 580 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 91 | 20 115 715 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 248 050 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 131 303 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 102 848 458 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 49 735 615 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 22 445 465 Kč |
| Nemocnice následné péče Moravská Třebová | 1 | 248 050 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 131 303 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BLOCK CRS a.s. | 7 | 175 408 891 Kč |
| ID Stavby Bohemia s.r.o. | 1 | 22 445 465 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 30 619 964 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 1 536 579 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 3 | 30 759 550 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 1 396 993 Kč |
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 1 | 481 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BLOCK CRS a.s. | 5 | 32 638 123 Kč |
| PHAR SERVICE, a.s. | 1 | 28 709 227 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 703 | 15 663 382 516 Kč |
| Zdravotnictví | 127 | 58 092 857 Kč |
| Dary a dotace | 37 | 40 556 850 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 2 | 293 983 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 111 320 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BLOCK CRS a.s. | 4 | 405 303 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 19 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BLOCK CRS a.s. | 1 | 65 340 Kč |