Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.01.2020 |
| IČO | 08896119 |
| Datová schránka | c8qppee |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 40 smluv za celkem 17 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 160 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 3 528 432 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 2 | 1 273 258 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 943 800 Kč |
| Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace | 2 | 791 696 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 430 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KaposGreen s.r.o. | 10 | 6 967 947 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 920 632 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 3 630 000 Kč |
| Zemědělství | 15 | 2 032 295 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 782 088 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 774 053 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 3 | 753 709 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 5 920 632 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 3 630 000 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 8 | 3 465 238 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 992 441 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 753 709 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 77 517 Kč |
| Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace | 1 | 53 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KaposGreen s.r.o. | 24 | 14 892 777 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 59 357 086 Kč |
| Zemědělství | 9 | 1 829 331 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 1 829 331 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 150 766 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KaposGreen s.r.o. | 10 | 1 980 097 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 262 | 40 422 131 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 197 170 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KaposGreen s.r.o. | 3 | 197 170 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KaposGreen s.r.o. | 1 | 0 Kč |