Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Monika Kynclová
změna 22.04.2025
| Založeno | 01.07.2021 |
| IČO | 10834346 |
| Datová schránka | njpwsgs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 540 smluv za celkem 110 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 443 256 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 386 484 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 164 490 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 156 793 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 126 000 Kč |
| IT | 1 | 70 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 67 773 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALTRYSS s.r.o. | 4 | 1 266 781 Kč |
| AUTOPLUS II, s.r.o. | 2 | 772 968 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 4 | 737 565 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 164 490 Kč |
| POPROKAN PAPÍR s.r.o. | 1 | 162 017 Kč |
| Petr Pokorný | 2 | 151 600 Kč |
| HEI CONSULT s.r.o. | 1 | 126 000 Kč |
| Petr Bűttner | 1 | 82 379 Kč |
| iSophi Education s.r.o. | 1 | 77 880 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Pavel Srbek | 1 | 67 773 Kč |
| ONYX wood spol. s r.o. | 1 | 64 275 Kč |
| Ondřej Trofim | 1 | 56 015 Kč |
| KZ system s.r.o. | 1 | 23 000 Kč |
| ACE Design, s.r.o. | 2 | 21 624 Kč |
| Dětské centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| 1. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 27 | 3 844 368 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 20 787 461 Kč |
| Školení a kurzy | 48 | 2 541 893 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 500 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 106 492 Kč |
| Kancelář | 1 | 101 575 Kč |
| IT | 1 | 99 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 90 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 73 205 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 61 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 18 150 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 14 520 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 9 909 Kč |
| Potraviny | 6 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 3 | 20 889 036 Kč |
| 1. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 71 | 4 079 691 Kč |
| Dětské centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 77 | 2 988 660 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 331 000 Kč |
| Potraviny | 5 | 1 270 000 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 1 190 221 Kč |
| IT | 1 | 782 028 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 508 836 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 493 370 Kč |
| Kancelář | 3 | 304 301 Kč |
| Nábytek | 4 | 300 266 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 282 148 Kč |
| IT Hardware | 2 | 272 867 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 180 653 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 138 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 95 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 72 600 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 58 080 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 13 068 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 112 | 8 745 593 Kč |
| Statutární město Most | 3 | 1 321 055 Kč |
| Dětské centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 214 450 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,61 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 88 | 2 504 451 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 166 678 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 1 529 207 Kč |
| IT | 1 | 521 757 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 484 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 391 314 Kč |
| Nábytek | 4 | 361 421 Kč |
| Potraviny | 2 | 201 800 Kč |
| IT Hardware | 6 | 198 294 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 193 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 80 000 Kč |
| Kamerové systémy | 2 | 76 438 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 3 | 72 300 Kč |
| Kancelář | 2 | 61 672 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 60 379 Kč |
| Ostraha objektů | 5 | 55 987 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 34 859 Kč |
| Tisk | 1 | 25 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 25 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 19 922 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 19 539 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 11 769 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 7 263 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 157 | 6 874 452 Kč |
| Statutární město Most | 4 | 2 900 185 Kč |
| 2. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 2 | 45 325 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 7 001 168 Kč |
| Školení a kurzy | 83 | 2 774 731 Kč |
| Energie | 1 | 2 420 000 Kč |
| IT Hardware | 9 | 398 943 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 377 100 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 295 200 Kč |
| IT | 3 | 269 803 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 211 716 Kč |
| Kancelář | 3 | 172 457 Kč |
| Nábytek | 3 | 119 816 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 66 748 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 60 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 50 007 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 39 994 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 39 749 Kč |
| Finance | 1 | 16 720 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 11 190 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 118 | 9 024 501 Kč |
| Statutární město Most | 3 | 3 306 844 Kč |
| Dětské centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 994 496 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 3 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 36 523 403 Kč |
| Telco | 2 | 8 925 840 Kč |
| IT | 2 | 649 750 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 512 589 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 281 270 Kč |
| IT Hardware | 2 | 237 162 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 70 132 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 57 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 2 | 45 235 403 Kč |
| 1. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 20 | 2 324 959 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |