Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.12.2011 |
| IČO | 24185931 |
| Datová schránka | wnz7zch |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 94 smluv za celkem 463 mil. Kč;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 7 260 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 22 583 970 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 7 865 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 3 | 30 448 970 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 21 234 968 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 11 147 125 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 9 087 705 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 589 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 30 596 523 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 3 | 12 830 075 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 895 923 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 589 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 13 | 44 912 396 Kč |
| SATO spol. s r. o. | 1 | 11 147 125 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 58 656 532 Kč |
| Dary a dotace | 11 | 47 910 555 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 426 003 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 604 377 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 593 505 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 53 990 516 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 3 | 13 193 358 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 459 805 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 604 377 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 14 | 69 248 055 Kč |
| SATO spol. s r. o. | 1 | 5 426 003 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 115 944 901 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 649 788 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 599 555 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 584 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 94 922 231 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 3 | 16 139 433 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 14 733 000 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 584 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 15 | 126 379 094 Kč |
| VIALIT SOBĚSLAV spol. s r. o. | 1 | 71 635 691 Kč |
| SATO spol. s r. o. | 2 | 9 250 208 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 16 | 110 715 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 12 936 703 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 4 149 695 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 603 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 8 071 184 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 7 018 109 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 3 630 000 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 603 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 9 | 19 322 780 Kč |
| SATO spol. s r. o. | 1 | 4 600 420 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 65 809 551 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 12 514 879 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 8 | 7 556 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 53 195 609 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 2 | 14 196 606 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 6 245 778 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 6 043 460 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 782 870 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 604 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 13 | 81 068 354 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 576 633 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 590 783 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 4 | 1 432 517 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 590 783 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 144 116 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 6 | 2 167 416 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 24 975 832 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 591 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 25 567 522 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 6 | 25 567 522 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 33 349 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 33 349 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 7 | 33 349 240 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 31 360 154 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 31 360 154 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy silnic Bohemia, s.r.o. | 6 | 31 360 154 Kč |