Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.10.2012 |
| IČO | 24278912 |
| Datová schránka | d4ekt3n |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 168 smluv za celkem 179 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 157 361 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 7 137 589 Kč |
| Městská část Praha 6 | 3 | 1 637 729 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 157 361 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KV-Konstrukt Stav s.r.o. | 5 | 8 932 679 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 17 167 434 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 1 455 587 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 853 211 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 362 540 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 68 147 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 8 068 840 Kč |
| Ministerstvo obrany | 7 | 6 640 742 Kč |
| Městská část Praha 6 | 2 | 1 863 084 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 6 | 1 702 064 Kč |
| Středočeský kraj | 4 | 1 265 769 Kč |
| Kulturní centrum Průhon, Praha 6 - Řepy, Socháňova 27/1220 | 1 | 289 645 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 76 775 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KV-Konstrukt Stav s.r.o. | 25 | 19 906 920 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 12 309 771 Kč |
| Právní služby | 1 | 1 432 706 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 603 108 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 181 426 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 5 | 5 648 110 Kč |
| Ministerstvo obrany | 4 | 2 651 114 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 2 443 522 Kč |
| Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 2 261 249 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 1 445 427 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 181 426 Kč |
| Střední průmyslová škola dopravní, a.s. | 1 | 118 572 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 91 476 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KV-Konstrukt Stav s.r.o. | 19 | 14 840 897 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 26 297 397 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 107 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 5 | 12 700 150 Kč |
| Městská část Praha 6 | 8 | 5 650 809 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 4 833 192 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 3 335 137 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KV-Konstrukt Stav s.r.o. | 16 | 26 519 288 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 26 705 195 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 334 295 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 8 | 16 763 998 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 6 749 725 Kč |
| Městská část Praha 6 | 13 | 3 525 767 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KV-Konstrukt Stav s.r.o. | 23 | 27 039 490 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 38 914 435 Kč |
| Úklidové služby | 37 | 13 027 074 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 31 | 8 963 869 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 31 037 794 Kč |
| Městská část Praha 6 | 7 | 9 401 707 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 1 301 532 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KV-Konstrukt Stav s.r.o. | 12 | 41 741 033 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 33 | 24 687 329 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 007 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 8 | 15 249 113 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 17 | 11 396 530 Kč |
| Městská část Praha 14 | 2 | 2 676 225 Kč |
| Městská část Praha 6 | 11 | 1 044 034 Kč |
| SNEO, a.s. | 1 | 107 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KV-Konstrukt Stav s.r.o. | 39 | 30 473 793 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 15 466 468 Kč |
| Pojišťovací služby | 19 | 8 506 887 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 6 | 21 | 14 873 308 Kč |
| Městská část Praha 17 | 4 | 1 295 462 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 499 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KV-Konstrukt Stav s.r.o. | 27 | 16 668 436 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 087 355 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 3 | 1 056 191 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 215 356 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 86 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KV-Konstrukt Stav s.r.o. | 5 | 1 357 595 Kč |