Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.09.2010 |
| IČO | 24731978 |
| Datová schránka | 957tzsu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 195 smluv za celkem 146 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 18 | 6 466 701 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 3 388 871 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 26 | 12 160 861 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EventEx s.r.o. | 26 | 12 160 861 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 61 | 21 667 666 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 714 121 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 853 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 64 | 25 411 660 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 550 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EventEx s.r.o. | 66 | 25 961 660 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 62 156 611 Kč |
| Dary a dotace | 36 | 12 367 543 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 815 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 467 303 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 453 719 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 42 | 76 576 327 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 453 719 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 230 130 Kč |
| Město Říčany | 1 | 178 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EventEx s.r.o. | 45 | 77 438 724 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 1 203 950 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 1 113 599 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 694 722 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 94 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 3 106 651 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EventEx s.r.o. | 4 | 3 106 651 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 3 112 024 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 1 915 926 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 541 085 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 241 435 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 118 598 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 10 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 6 176 155 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 118 598 Kč |
| Domov důchodců Proseč u Pošné, příspěvková organizace | 1 | 10 000 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EventEx s.r.o. | 17 | 6 304 753 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 6 | 3 277 734 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 1 203 950 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 1 142 373 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 299 079 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 6 285 801 Kč |
| Kancelář generálního komisaře účasti České republiky na Všeobecné světové výstavě EXPO | 3 | 643 720 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EventEx s.r.o. | 15 | 6 929 521 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 3 912 898 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 1 152 598 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 292 187 Kč |
| Kancelář | 1 | 119 790 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 7 897 473 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EventEx s.r.o. | 7 | 7 897 473 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 2 165 247 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 1 098 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 3 162 432 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 101 053 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EventEx s.r.o. | 9 | 3 263 485 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 2 161 641 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 881 243 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 3 042 884 Kč |
| Švandovo divadlo na Smíchově | 1 | 78 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EventEx s.r.o. | 6 | 3 120 929 Kč |