Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 17.06.1997 |
| IČO | 25021851 |
| Datová schránka | tfvgwau |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1003 smluv za celkem 4 mld. Kč;
27 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 754 722 650 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 2 777 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 73 | 799 179 261 Kč |
| Město Domažlice | 1 | 10 276 016 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 391 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 77 | 810 847 179 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 2 | 13 068 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 119 | 135 867 185 Kč |
| Technické služby | 9 | 1 991 176 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 793 080 Kč |
| Zemědělství | 2 | 353 199 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 298 864 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 3 | 281 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 145 | 194 359 322 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 32 255 349 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 19 668 891 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 9 391 976 Kč |
| Statutární město Děčín | 2 | 371 464 Kč |
| Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace | 1 | 23 159 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 155 | 256 070 162 Kč |
| PORR a.s. | 3 | 40 807 026 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 2 | 39 108 414 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 3 633 554 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 1 | 347 466 Kč |
| Město Hořovice | 2 | - 2 119 528 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 2 | - 2 119 528 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 62 | 471 229 173 Kč |
| Technické služby | 5 | 2 039 770 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 7 865 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 69 | 576 010 503 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 5 671 412 Kč |
| Město Nový Bor | 2 | 2 984 866 Kč |
| Město Louny | 2 | 700 139 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 74 | 585 366 919 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 2 | 60 500 000 Kč |
| MONVIA MORAVA, a.s. | 6 | 41 267 488 Kč |
| IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. | 2 | 17 030 423 Kč |
| Město Hořovice | 3 | 15 966 326 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 3 | 15 966 326 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 1 | - 243 502 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 230 956 641 Kč |
| Technické služby | 7 | 1 347 698 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 22 | 207 511 467 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 27 901 028 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 20 094 742 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 5 457 352 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 2 | 3 726 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 31 | 264 691 074 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 2 | 54 304 835 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 2 | 45 847 426 Kč |
| MONVIA MORAVA, a.s. | 1 | 4 746 519 Kč |
| Město Hořovice | 2 | 2 625 313 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 2 | 2 625 313 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 69 | 279 192 966 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 2 759 469 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 1 480 301 Kč |
| Technické služby | 7 | 1 030 678 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 3 | 277 692 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 237 765 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 121 070 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 112 190 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 90 | 186 290 610 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 58 684 759 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 27 310 166 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 6 165 084 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 2 | 3 826 041 Kč |
| Národní technické muzeum | 2 | 3 209 465 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 237 765 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 121 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 99 | 285 844 961 Kč |
| Město Hořovice | 1 | 63 524 988 Kč |
| IR.Construction s.r.o. | 1 | 63 524 988 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 94 | 289 782 934 Kč |
| Technické služby | 282 | 64 441 696 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 36 547 036 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 38 | 28 392 391 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 66 550 Kč |
| Právní služby | 1 | 66 550 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 15 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 148 | 350 351 116 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 5 379 150 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 149 544 Kč |
| Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace | 1 | 504 478 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 152 | 357 450 837 Kč |
| EDIKT a.s. | 2 | 92 516 982 Kč |
| MONZAS, a.s. | 1 | 68 384 091 Kč |
| Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace | 1 | 504 478 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 154 | 323 110 560 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 36 | 39 105 114 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 2 634 955 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 2 092 031 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 948 585 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 917 468 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 490 050 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 134 299 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 190 | 320 493 556 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 22 131 394 Kč |
| Město Rakovník | 2 | 12 339 953 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 11 008 259 Kč |
| Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace | 2 | 1 052 985 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 645 381 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 9 146 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | - 92 743 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 203 | 367 587 930 Kč |
| Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace | 2 | 1 052 985 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 106 | 564 659 819 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 183 | 462 516 267 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 22 | 15 575 012 Kč |
| Práce při dokončování budov | 21 | 11 069 961 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 4 495 556 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 9 | 2 765 642 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 31 | 1 367 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 128 | 533 576 566 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 5 | 49 818 003 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 13 163 924 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 9 614 036 Kč |
| Město Mělník | 1 | 3 673 185 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 2 612 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 138 | 612 458 615 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 2 | 132 158 002 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 3 | 91 870 651 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 041 | 755 669 603 Kč |
| Stavebnictví | 43 | 171 401 375 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 111 | 39 220 618 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 35 040 985 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 188 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 42 | 211 096 855 Kč |
| Město Mělník | 1 | 3 975 685 Kč |
| Město Kraslice | 3 | 2 025 618 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 47 | 217 286 918 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 183 008 817 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 3 311 862 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 586 841 Kč |
| Potraviny | 2 | 213 129 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 15 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 21 | 177 114 412 Kč |
| Město Žatec | 2 | 5 433 230 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 2 296 004 Kč |
| Město Kraslice | 1 | 1 125 317 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 586 841 Kč |
| Liberecký kraj | 2 | 545 650 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 2 | 213 129 Kč |
| Obec Stružnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIAMONT Servis a. s. | 32 | 187 314 584 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 1 | 35 335 232 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 11 606 661 Kč |