Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 19.08.1999 |
| IČO | 25198611 |
| Datová schránka | 5baumcr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1234 smluv za celkem 4 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
19 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 12 | 1 957 357 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 2 | 17 424 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 25 | 7 141 997 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 5 | 1 203 766 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 35 | 25 769 763 Kč |
| Gabriel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,16 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 63 | 28 094 558 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 723 167 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 271 887 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 125 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 4 | 40 474 500 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 63 | 28 054 962 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 13 | 3 412 147 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 3 326 352 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 336 259 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 125 763 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 78 650 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 95 | 75 808 633 Kč |
| Gabriel s.r.o. | 3 | 2 413 949 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 77 | 517 362 358 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 312 584 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 102 427 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 82 291 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 72 | 493 175 911 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 4 | 41 357 800 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 7 | 15 726 983 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 9 515 197 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 1 536 700 Kč |
| Město Cheb | 1 | 312 584 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 102 427 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 82 291 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 94 | 561 809 892 Kč |
| Gabriel s.r.o. | 2 | 9 515 197 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 129 | 479 562 804 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 5 006 997 Kč |
| Textilie | 1 | 933 152 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 102 427 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 132 | 724 255 172 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 4 | 70 422 000 Kč |
| Město Strakonice | 3 | 6 602 365 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 6 167 629 Kč |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 2 | 482 736 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 102 427 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 73 894 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 150 | 808 106 222 Kč |
| Gabriel s.r.o. | 1 | 73 894 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 129 | 659 723 308 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 362 859 Kč |
| Textilie | 1 | 1 089 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 123 | 657 050 253 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 4 | 134 915 000 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 8 | 3 704 469 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 1 458 655 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 1 362 859 Kč |
| Svazek obcí mikroregionu Černé lesy | 1 | 1 142 966 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 1 089 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 71 434 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 145 | 800 794 636 Kč |
| Svazek obcí mikroregionu Černé lesy | 1 | 1 142 966 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 118 | 172 675 041 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 12 | 1 383 388 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 771 106 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 151 800 Kč |
| Textilie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 111 | 169 482 356 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 6 | 110 279 400 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 13 | 5 075 555 Kč |
| Svazek obcí mikroregionu Černé lesy | 1 | 2 105 925 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 914 760 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 771 106 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 172 000 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 151 800 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| MĚSTSKÉ LESY VIMPERK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 142 | 288 952 902 Kč |
| Svazek obcí mikroregionu Černé lesy | 1 | 2 105 925 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 130 | 261 211 218 Kč |
| Textilie | 1 | 786 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 449 700 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 241 661 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 185 480 Kč |
| Energie | 1 | 72 600 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 109 | 168 211 505 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 20 | 81 975 467 Kč |
| Svazek obcí mikroregionu Černé lesy | 2 | 65 340 000 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 12 100 000 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 2 418 790 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 907 500 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 342 817 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 185 480 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| MĚSTSKÉ LESY VIMPERK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 143 | 331 554 160 Kč |
| EUROPROLAND s.r.o. | 2 | 65 340 000 Kč |
| Svazek obcí mikroregionu Černé lesy | 2 | 65 340 000 Kč |
| LESCUS Cetkovice, s.r.o. | 1 | 58 080 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,60 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 114 | 111 478 688 Kč |
| Textilie | 45 | 31 658 729 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 024 425 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 336 969 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 109 | 111 478 688 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 4 | 76 109 000 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 1 024 425 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 763 557 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 312 769 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 24 200 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 125 | 189 712 638 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,80 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 134 | 148 559 127 Kč |
| Stavebnictví | 168 | 43 320 802 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 128 | 148 400 831 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 6 | 127 340 400 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 676 095 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 158 296 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 143 | 276 575 622 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 116 | 121 182 898 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 78 | 12 534 276 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 633 245 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 111 | 121 182 898 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 5 | 103 334 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 2 633 245 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 442 492 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 0 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. | 123 | 227 592 634 Kč |