Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 25.01.1999 |
| IČO | 25229273 |
| Datová schránka | bhxd7dv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 96 smluv za celkem 98 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká exportní banka, a.s. | 1 | 596 530 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 445 280 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 290 400 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 235 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 5 | 1 568 160 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 3 992 819 Kč |
| IT | 4 | 2 924 449 Kč |
| Právní služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 2 250 600 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 552 430 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 580 800 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 3 992 819 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 2 420 000 Kč |
| Česká exportní banka, a.s. | 3 | 2 380 312 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 2 250 600 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 1 552 430 Kč |
| Národní rozvojová banka, a.s. | 1 | 1 132 560 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 580 800 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 089 Kč |
| Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 15 | 14 310 610 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 2 | 3 125 188 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 420 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 585 156 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 479 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká exportní banka, a.s. | 3 | 3 005 156 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 2 407 900 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 1 023 660 Kč |
| Národní rozvojová banka, a.s. | 1 | 717 288 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 9 | 7 154 004 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 7 | 14 816 450 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 4 527 578 Kč |
| IT | 5 | 3 777 862 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 393 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 2 | 3 025 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 964 500 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 5 | 1 822 744 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 867 328 Kč |
| Česká exportní banka, a.s. | 1 | 604 032 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 296 450 Kč |
| Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest | 2 | 118 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 13 | 9 698 634 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 6 294 420 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 420 000 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 2 420 000 Kč |
| IT | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 4 235 000 Kč |
| Česká exportní banka, a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 2 311 100 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 168 320 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 1 070 850 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 10 | 12 321 430 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 17 935 225 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 907 500 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 574 750 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 423 500 Kč |
| IT | 1 | 235 950 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 60 500 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 14 520 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 4 746 225 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 4 | 1 230 570 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 574 750 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 235 950 Kč |
| Česká exportní banka, a.s. | 2 | 108 900 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 14 | 21 476 895 Kč |
| Česká exportní banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 27 | 47 489 838 Kč |
| IT | 6 | 8 406 741 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 899 030 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 555 390 Kč |
| Zemědělství | 2 | 537 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 13 593 140 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 5 | 4 787 970 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 3 008 931 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 2 588 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 16 | 23 978 231 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 7 | 5 904 800 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 13 | 3 876 840 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 968 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 226 875 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 84 700 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 3 614 875 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 544 500 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 378 125 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 84 700 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 8 | 4 622 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 459 800 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 92 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 2 | 551 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 85 | 207 007 405 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 31 | 35 174 700 Kč |
| Stavebnictví | 43 | 15 070 792 Kč |
| IT | 2 | 1 754 597 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 754 597 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 1 301 960 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 340 252 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 314 600 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FUBAR a.s. | 8 | 3 711 409 Kč |