Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

INSTAV Hlinsko a.s. - Registr smluv

Soukromá firma. Akciová společnost.

Založeno 02.03.1998
IČO 25284959
Datová schránka yqtejee

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u INSTAV Hlinsko a.s.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro INSTAV Hlinsko a.s.

Všechny smlouvy: 228 smluv za celkem 764 mil. Kč;

2 smlouvy mají zásadní nedostatek;

14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Hlinsko11 051 300 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.11 051 300 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 22 smluv za celkem 89 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 4,55 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví962 502 069 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis21 084 281 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1102 290 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa železnic, státní organizace151 895 554 Kč
Město Hlinsko1221 546 436 Kč
Město Nové Město na Moravě26 765 279 Kč
TECHNICKÉ SLUŽBY HOLICE25 802 502 Kč
Obec Zájezdec11 207 597 Kč
Město Žďár nad Sázavou1849 940 Kč
Obec Mrákotín1636 672 Kč
Město Chotěboř1357 441 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1102 290 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.2289 163 711 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 28 smluv za celkem 88 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 10,71 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1984 835 076 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)161 591 027 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2670 169 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice1604 616 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Hlinsko1158 234 228 Kč
Město Chotěboř514 765 529 Kč
17 013 690 Kč
Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.13 903 473 Kč
Povodí Labe, státní podnik21 900 737 Kč
Sociální služby města Pardubic21 426 966 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje2661 296 Kč
Svazek obcí Vodovody Poličsko1405 956 Kč
Město Chrudim1332 281 Kč
Správa silnic Královéhradeckého kraje165 786 Kč
Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko1- 575 686 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.2888 134 258 Kč
Obec Holetín17 013 690 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 37 smluv za celkem 75 mil. Kč.
  • Celkem 5,4 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 5,41 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 2,70 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2260 685 206 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis42 560 450 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice1121 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Hlinsko1420 302 928 Kč
Pardubický kraj317 773 823 Kč
Město Havlíčkův Brod113 187 139 Kč
Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko36 642 690 Kč
Město Chotěboř54 088 169 Kč
Sociální služby města Pardubic13 614 476 Kč
Obec Prachovice13 294 275 Kč
Město Polička22 320 495 Kč
Obec Jankovice11 799 868 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje2585 388 Kč
Obec Hamry1421 582 Kč
Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun1270 750 Kč
Obec Libkov2232 682 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.3774 534 263 Kč
Obec Jankovice11 799 868 Kč
Obec Hamry1421 582 Kč
Obec Libkov10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 14 smluv za celkem 42 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2022

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 7,14 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis12368 020 056 Kč
Stavebnictví737 002 613 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Pardubického kraje122 324 597 Kč
Město Hlinsko1119 259 370 Kč
Obec Hamry2313 843 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.1441 897 810 Kč
Obec Hamry2313 843 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 24 smluv za celkem 62 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 4,17 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1032 595 704 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice626 967 330 Kč
Technické služby195 650 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Pardubického kraje927 953 783 Kč
Město Hlinsko1219 174 774 Kč
Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.214 741 237 Kč
Domov sociálních služeb Slatiňany1189 365 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.2462 059 159 Kč
Obec Němčice31 684 515 Kč
Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.3986 453 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 11 smluv za celkem 72 mil. Kč.
  • Celkem 9,1 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 9,09 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 18,18 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice121415 634 418 Kč
Stavebnictví871 434 672 Kč
Konstrukční a stavební práce1145 200 Kč
Nábor zaměstnanců10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Hlinsko248 406 163 Kč
Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.212 071 459 Kč
Statutární město Pardubice38 407 236 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje32 935 235 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.1171 820 093 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 25 smluv za celkem 89 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 8,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1484 792 121 Kč
Reklamní a marketingové služby31 265 709 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Hlinsko1564 339 614 Kč
Město Kostelec nad Orlicí68 749 629 Kč
Statutární město Pardubice28 166 385 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje17 011 409 Kč
Služby města Pardubic a.s.1885 682 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.2589 152 719 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 27 smluv za celkem 153 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 3,70 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví22105 908 365 Kč
Zajišťování služeb pro veřejnost146 420 312 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)2761 705 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Hlinsko11134 324 995 Kč
Statutární město Pardubice47 607 344 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje55 511 025 Kč
Lesy České republiky, s.p.32 838 939 Kč
Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a. s.22 174 111 Kč
Město Kostelec nad Orlicí2986 133 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.27153 442 547 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 28 smluv za celkem 68 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 10,71 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 3,57 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2666 727 521 Kč
Zemědělství1978 841 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Hlinsko1236 424 012 Kč
Město Polička27 190 585 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje17 079 565 Kč
Statutární město Pardubice46 206 651 Kč
Správa železnic, státní organizace25 875 451 Kč
Lesy České republiky, s.p.54 551 311 Kč
Město Nové Město na Moravě2619 787 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTAV Hlinsko a.s.2867 947 362 Kč



}