Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 31.05.1996 |
| IČO | 25301144 |
| Datová schránka | 5f2pqxs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 322 smluv za celkem 4 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 674 207 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem | 1 | 7 195 030 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 14 | 3 558 583 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 1 577 346 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 1 130 745 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 851 266 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 741 125 Kč |
| Jihomoravské dětské léčebny, příspěvková organizace | 1 | 181 924 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 23 | 15 236 019 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 56 | 741 329 886 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 25 054 078 Kč |
| Nábytek | 1 | 87 669 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 77 502 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 66 326 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 85 | 1 038 952 850 Kč |
| SMS CZ, s.r.o. | 1 | 3 297 988 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 389 800 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 355 955 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 34 | 646 236 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 3 | 151 320 974 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 4 | 141 993 636 Kč |
| Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou, příspěvková organizace | 2 | 131 582 728 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 103 790 943 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 6 | 73 148 346 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 60 788 517 Kč |
| Město Lipník nad Bečvou | 1 | 39 731 349 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 14 067 971 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 7 615 368 Kč |
| KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o. | 1 | 3 751 971 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 2 | 1 834 633 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 1 504 516 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 785 127 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 473 304 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 240 284 Kč |
| Město Rosice | 1 | 162 382 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 78 913 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 67 963 Kč |
| Nemovitosti města Zlína, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 39 | 732 938 927 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 1 834 633 Kč |
| Nemovitosti města Zlína, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| SMS CZ, s.r.o. | 2 | - 2 232 870 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 39 | 660 531 174 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 6 039 839 Kč |
| Nábytek | 12 | 3 069 398 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 667 081 Kč |
| Zemědělství | 1 | 130 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 71 984 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 55 | 698 621 960 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 32 869 384 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 31 034 751 Kč |
| Nemovitosti města Zlína, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 490 758 678 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 12 | 275 871 708 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 147 360 936 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 786 894 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 105 282 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 100 412 Kč |
| Odpady | 1 | 63 500 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | - 147 695 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 2 | 256 019 028 Kč |
| Masarykova univerzita | 4 | 141 234 192 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 5 | 68 648 053 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 36 723 500 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 27 346 000 Kč |
| Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 26 484 480 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 23 716 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 12 873 003 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 12 372 914 Kč |
| Statutární město Zlín | 5 | 11 910 688 Kč |
| Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace | 3 | 10 928 951 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 2 | 10 501 352 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 1 786 894 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 1 121 266 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 105 282 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 63 500 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | - 780 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 34 | 641 054 921 Kč |
| Navláčil servis, s.r.o. | 1 | 4 474 795 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 89 167 722 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 15 | 22 085 709 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 66 550 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 25 583 743 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 23 595 000 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 22 271 103 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 20 981 177 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 12 668 700 Kč |
| Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace | 3 | 2 862 505 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 1 202 035 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 3 | 644 590 Kč |
| Pardubický kraj | 3 | 340 046 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 66 550 Kč |
| Dětský domov Moravská Třebová | 1 | 60 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 29 | 110 275 449 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,32 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 32 | 243 321 023 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 9 459 171 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 831 270 Kč |
| Odpady | 25 | 829 100 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 702 350 Kč |
| Energie | 23 | 60 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 23 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace | 2 | 103 375 266 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 26 140 840 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 4 | 18 509 104 Kč |
| Pardubický kraj | 6 | 17 860 859 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 17 580 931 Kč |
| Město Vsetín | 2 | 11 064 804 Kč |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 10 581 989 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 9 410 279 Kč |
| Gymnázium Otrokovice | 3 | 8 924 915 Kč |
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 1 | 7 437 498 Kč |
| Město Nový Jičín | 5 | 6 805 276 Kč |
| Krok Kyjov, z.ú. | 1 | 5 127 966 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 3 656 631 Kč |
| Město Kyjov | 2 | 3 619 685 Kč |
| město Otrokovice | 3 | 2 684 150 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 831 270 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 2 | 118 500 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 42 350 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 41 | 253 844 914 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 127 272 833 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 12 | 1 233 880 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 181 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 164 455 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nový Jičín | 1 | 48 864 930 Kč |
| Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod | 2 | 44 100 458 Kč |
| město Otrokovice | 3 | 13 032 105 Kč |
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 1 | 10 804 351 Kč |
| Město Kroměříž | 2 | 4 475 553 Kč |
| Město Luhačovice | 2 | 2 758 212 Kč |
| Statutární město Přerov | 2 | 2 142 320 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 1 094 904 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 181 500 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 164 455 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 75 778 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 20 | 127 694 566 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 1 428 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 34 | 104 169 570 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 78 | 99 539 106 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 17 996 421 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 17 996 421 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 907 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 118 691 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 3 | 19 022 612 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 448 | 33 211 769 168 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 58 927 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 5 311 322 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 3 141 676 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 4 | 2 154 891 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 2 | 204 014 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 58 927 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Navláčil stavební firma, s.r.o. | 9 | 10 870 830 Kč |