Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.06.1997 |
| IČO | 25375181 |
| Datová schránka | t6a4b8d |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 184 smluv za celkem 118 mil. Kč;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Odry, státní podnik | 3 | 851 356 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 177 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 4 | 1 029 022 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 5 231 723 Kč |
| Zemědělství | 3 | 1 107 738 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 235 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kopřivnice | 2 | 3 629 835 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 586 385 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 4 | 1 507 370 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 4 | 841 209 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 596 238 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 14 | 9 282 037 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 9 756 712 Kč |
| Zemědělství | 4 | 1 556 876 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 421 490 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 602 428 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 6 893 395 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 5 821 130 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 5 | 1 908 059 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 4 | 941 182 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 18 | 15 684 766 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 8 706 660 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 7 617 349 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 2 208 929 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 054 637 Kč |
| Zemědělství | 5 | 955 322 Kč |
| Odpady | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 12 318 746 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 8 724 940 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 8 | 1 622 549 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 4 | 1 152 701 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 121 000 Kč |
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 28 | 24 060 936 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 11 036 852 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 7 331 981 Kč |
| Zemědělství | 8 | 3 622 394 Kč |
| Odpady | 11 | 1 488 119 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 16 488 828 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 3 767 519 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 7 | 1 112 535 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 5 | 900 464 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 121 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 32 | 22 390 346 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 167 | 183 393 859 Kč |
| Stavebnictví | 19 | 7 921 875 Kč |
| Zemědělství | 4 | 999 123 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 580 056 Kč |
| Technické služby | 1 | 281 169 Kč |
| IT | 1 | 116 160 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 19 | 12 543 135 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 1 894 231 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 5 | 1 188 646 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 3 | 713 005 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 121 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 38 | 16 460 018 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 5 277 150 Kč |
| Technické služby | 11 | 2 944 660 Kč |
| IT | 2 | 1 461 045 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 236 035 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 4 778 061 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 2 329 136 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 13 | 7 107 197 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 31 | 16 069 059 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 9 643 589 Kč |
| Zemědělství | 2 | 503 468 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 255 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 4 661 541 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 3 829 606 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 1 395 189 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 557 725 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 255 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 15 | 10 699 976 Kč |
| AVC STAV s.r.o. | 1 | 2 962 050 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 262 | 87 985 213 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 919 710 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 478 435 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 338 800 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 291 949 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 10 | 1 874 887 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 590 789 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 99 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 13 | 2 564 896 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 12 | 22 501 040 Kč |
| Pojišťovací služby | 32 | 15 572 398 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 4 239 296 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 2 795 251 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 341 238 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 291 368 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 9 | 5 228 385 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 397 905 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIPOINT s.r.o. | 12 | 7 626 290 Kč |