Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 971 smluv za celkem 1 mld. Kč;
11 smluv má zásadní nedostatek;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
11,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,42 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 77 077 629 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 27 394 562 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 38 | 14 729 754 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 572 436 Kč |
| Právní služby | 1 | 108 900 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 48 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Metropolnet, a.s. | 123 | 146 504 356 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 6 | 83 618 558 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 759 873 Kč |
| Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace | 2 | 156 526 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 133 100 Kč |
| Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 115 326 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,31 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 13 | 289 629 346 Kč |
| IT | 12 | 126 150 745 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 72 600 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 16 | 38 090 148 Kč |
| IT Hardware | 15 | 24 006 249 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 10 498 264 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 5 191 384 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 485 906 Kč |
| Právní služby | 10 | 1 960 200 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 1 775 312 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 1 600 243 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 1 567 529 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 940 170 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 936 746 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 540 731 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 340 383 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 294 535 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 130 672 Kč |
| Nábytek | 1 | 86 378 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 15 | 57 282 693 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 12 681 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 19 | 9 338 947 Kč |
| IT Hardware | 28 | 9 040 039 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 8 961 260 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 7 986 437 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 6 145 676 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 21 | 3 020 853 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 355 479 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 988 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 11 | 824 450 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 666 166 Kč |
| Telco | 8 | 596 772 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 502 298 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 473 788 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 465 929 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 335 264 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 326 693 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 196 020 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 180 556 Kč |
| Kancelář | 2 | 141 026 Kč |
| Nábytek | 1 | 73 693 Kč |
| Kamerové systémy | 2 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 87 792 339 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 372 755 Kč |
| IT Hardware | 14 | 4 914 063 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 11 | 4 659 287 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 3 111 154 Kč |
| Nábytek | 21 | 1 667 826 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 1 208 534 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 1 181 079 Kč |
| IT | 2 | 988 928 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 872 942 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 696 890 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 5 | 366 231 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 5 | 351 528 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 181 500 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 116 493 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 114 950 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 107 179 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 103 150 Kč |
| Kancelář | 1 | 83 803 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 76 381 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 43 560 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 11 | 91 605 791 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 58 | 72 050 842 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace | 1 | 1 085 179 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 2 | 531 868 Kč |
| Muzeum města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 282 164 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace | 1 | 151 008 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 1 | 124 473 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37, příspěvková organizace | 1 | 114 091 Kč |
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,09 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 16 | 97 353 696 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 4 847 139 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 4 847 139 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 3 516 878 Kč |
| IT Hardware | 6 | 2 228 550 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 2 102 062 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 15 | 1 422 653 Kč |
| Telco | 2 | 1 348 787 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 071 458 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 975 865 Kč |
| Právní služby | 4 | 519 998 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 297 004 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 290 400 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 288 301 Kč |
| Kancelář | 2 | 171 836 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 121 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 71 390 Kč |
| Sociální služby | 1 | 51 030 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 44 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 18 | 98 072 611 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 75 | 25 062 564 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 121 184 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace | 1 | 68 246 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 26 830 190 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 9 778 834 Kč |
| Kancelář | 73 | 9 483 474 Kč |
| IT Hardware | 13 | 5 520 255 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 5 493 763 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 651 086 Kč |
| Právní služby | 5 | 1 495 242 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 10 | 1 171 763 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 1 164 312 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 1 048 972 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 654 345 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 625 272 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 582 892 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 486 420 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 329 120 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 291 489 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 198 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 161 414 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 151 836 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 137 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Metropolnet, a.s. | 67 | 59 677 473 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 14 | 3 240 321 Kč |
| Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace | 1 | 62 625 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Aricoma Systems a.s. | 7 | 28 761 887 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 8 096 934 Kč |
| Systeming CZ, s.r.o. | 1 | 5 215 100 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 15 | 3 302 946 Kč |
| CC one, s.r.o. | 5 | 2 589 642 Kč |
| DATASOFT, spol. s r.o. | 1 | 2 405 516 Kč |
| FABION, s.r.o. | 1 | 2 178 000 Kč |
| eD system a.s. | 15 | 2 034 661 Kč |
| Solitea CDL, a.s. | 3 | 1 693 485 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 913 672 Kč |
| Wolters Kluwer ČR, a.s. | 1 | 813 165 Kč |
| SYSTEMPARTNERS copying & printing solution s.r.o. | 6 | 747 635 Kč |
| ESET software spol. s r.o. | 2 | 729 007 Kč |
| NW Group s.r.o. | 4 | 572 843 Kč |
| Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o. | 1 | 454 955 Kč |
| CNS a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Equica, a.s. | 3 | 333 355 Kč |
| ProtelPro, spol. s r.o. | 2 | 278 663 Kč |
| Software602 a.s. | 2 | 237 160 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 198 000 Kč |
| MARBES CONSULTING s.r.o. | 1 | 187 550 Kč |
| ICZ a.s. | 1 | 168 695 Kč |
| exe, a.s., odštěpný závod | 2 | 153 418 Kč |
| NTD group a.s. | 1 | 143 966 Kč |
| Globema CS, s.r.o. | 1 | 137 940 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 105 095 Kč |
| VITA software, s.r.o. | 1 | 84 894 Kč |
| Tritón Pardubice, spol. s r. o. | 1 | 79 236 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 874 | 776 104 458 Kč |
| Právní služby | 236 | 64 044 540 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 161 | 42 971 231 Kč |
| Sítě a přenos dat | 31 | 13 085 158 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 43 | 12 340 713 Kč |
| IT | 8 | 9 463 600 Kč |
| Konzultace a poradenství | 27 | 5 585 380 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 5 346 845 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 553 892 Kč |
| IT Hardware | 3 | 1 949 528 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 6 | 1 418 373 Kč |
| Sociální služby | 14 | 1 242 528 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 1 029 744 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 948 640 Kč |
| Kamerové systémy | 22 | 706 882 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 466 800 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 382 044 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 209 701 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 9 075 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Metropolnet, a.s. | 60 | 35 005 782 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 10 | 2 215 908 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 9 075 Kč |
| Muzeum města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 242 | 700 916 344 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 41 | 59 754 277 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 172 | 31 947 932 Kč |
| IT | 8 | 25 510 067 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 141 | 22 555 352 Kč |
| Telco | 101 | 19 560 860 Kč |
| Průmyslové stroje | 11 | 13 629 933 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 2 426 050 Kč |
| IT Hardware | 3 | 1 990 653 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 792 526 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 521 510 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 420 169 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 4 | 161 970 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 11 | 135 036 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 725 | 5 181 774 256 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 62 | 289 248 322 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 112 | 94 155 908 Kč |
| Školení a kurzy | 299 | 92 781 349 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 321 | 83 613 002 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 214 | 69 398 158 Kč |
| Telekomunikační služby | 91 | 34 822 774 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 101 | 19 864 445 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 096 260 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 34 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 20 | 47 101 811 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 10 | 7 091 772 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 586 247 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 205 458 Kč |
| Muzeum města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 3 | 67 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Metropolnet, a.s. | 26 | 47 960 556 Kč |
| MARBES CONSULTING s.r.o. | 1 | 3 073 279 Kč |
| M.C.TRITON, spol. s r.o. | 2 | 1 658 080 Kč |
| KYMA účetní kancelář s. r. o. | 1 | 1 096 260 Kč |
| ESET software spol. s r.o. | 1 | 338 903 Kč |
| ProtelPro, spol. s r.o. | 1 | 335 170 Kč |
| INTAR a.s. | 1 | 289 190 Kč |
| Equica, a.s. | 1 | 238 975 Kč |
| ICZ a.s. | 1 | 61 915 Kč |
| Solitea CDL, a.s. | 1 | 0 Kč |