Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt.
| Založeno | 07.04.2004 |
| Zaniklo | 01.07.2024 |
| IČO | 25487230 |
| Datová schránka | kyuzdrh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 366 smluv za celkem 644 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 647 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 1 | 2 647 120 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 2 647 120 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 41 484 585 Kč |
| Technické služby | 12 | 30 786 983 Kč |
| Zemědělství | 3 | 5 873 653 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 31 | 83 966 546 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 31 | 83 966 546 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 31 | 83 966 546 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 28 | 78 092 894 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 28 | 78 092 894 Kč |
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 28 | 78 092 894 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 61 884 278 Kč |
| Technické služby | 14 | 19 041 238 Kč |
| Zemědělství | 3 | 4 839 798 Kč |
| Právní služby | 3 | 1 403 600 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 250 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 550 168 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 85 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 38 | 88 424 489 Kč |
| Statutární město Děčín | 6 | 2 992 930 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 922 387 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 743 742 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 313 183 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 49 | 93 396 731 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 35 | 79 700 194 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 31 | 55 394 220 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 31 | 55 394 220 Kč |
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 31 | 55 394 220 Kč |
| HERKUL a.s. | 1 | 6 803 104 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 6 | 2 992 930 Kč |
| BUDISTAV s.r.o. | 1 | 85 710 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | 85 710 Kč |
| ZEPS s.r.o. | 1 | 85 710 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 11 186 668 Kč |
| Zemědělství | 2 | 5 819 678 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 9 | 2 684 955 Kč |
| Odpady | 1 | 302 258 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 113 601 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 78 228 Kč |
| Právní služby | 1 | 10 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 38 520 986 Kč |
| Statutární město Děčín | 34 | 15 731 951 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 4 | 3 832 245 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 2 409 982 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 762 319 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 277 030 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 105 958 Kč |
| Město Nový Bor | 1 | 100 000 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 55 | 61 740 471 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 3 | 37 614 726 Kč |
| G.O.O.S.E. & Co, a.s. | 1 | 31 795 048 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 1 | 31 795 048 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 32 | 15 582 575 Kč |
| BUDISTAV s.r.o. | 12 | 5 689 965 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 12 | 5 689 965 Kč |
| ZEPS s.r.o. | 12 | 5 689 965 Kč |
| Metrostav Infrastructure a.s. | 2 | 790 130 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 158 | 298 969 323 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 35 135 316 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 3 396 001 Kč |
| Právní služby | 1 | 150 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 139 373 Kč |
| IT | 1 | 79 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 28 | 46 132 069 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 527 874 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 299 548 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 253 590 Kč |
| Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace | 1 | 79 696 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 40 | 47 292 777 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 25 | 15 065 226 Kč |
| Metrostav Infrastructure a.s. | 6 | 5 711 725 Kč |
| BUDISTAV s.r.o. | 2 | 538 077 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 2 | 538 077 Kč |
| ZEPS s.r.o. | 2 | 538 077 Kč |
| Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace | 1 | 79 696 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 43 554 736 Kč |
| Právní služby | 31 | 10 058 461 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 1 730 582 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 13 | 1 225 400 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 529 907 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 241 770 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 81 454 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 24 | 39 362 625 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 5 650 022 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 4 | 2 565 722 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 | 1 175 093 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 34 | 48 753 462 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 14 | 36 912 185 Kč |
| Metrostav Infrastructure a.s. | 3 | 26 356 953 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 1 175 093 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 25 742 738 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 5 144 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 10 | 18 671 315 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 8 243 065 Kč |
| Město Česká Kamenice | 2 | 2 460 330 Kč |
| Město Nový Bor | 4 | 1 282 567 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 229 977 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 6 | 0 Kč |
| "SVAZEK OBCÍ - CYKLOSTEZKA VARHANY" | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 29 | 30 887 253 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 9 | 18 610 733 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 34 635 683 Kč |
| Stavebnictví | 27 | 26 799 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 34 635 683 Kč |
| Statutární město Děčín | 14 | 13 149 901 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 5 | 7 485 238 Kč |
| Město Nový Bor | 5 | 5 547 914 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 5 | 2 692 555 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 160 488 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace | 1 | 108 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 32 | 63 780 066 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 13 | 11 347 984 Kč |
| INSKY spol. s r.o. | 9 | 4 373 472 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 49 | 99 380 274 Kč |
| Stavebnictví | 32 | 40 092 160 Kč |
| IT | 7 | 7 720 328 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 263 044 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 8 | 17 375 039 Kč |
| Město Nový Bor | 3 | 12 866 895 Kč |
| Statutární město Děčín | 22 | 12 446 597 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 7 380 616 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 3 101 294 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 1 694 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 543 710 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 229 900 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 185 155 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 43 | 55 823 206 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 21 | 12 350 114 Kč |
| INSKY spol. s r.o. | 12 | 5 901 609 Kč |
| G - Brothers Holding s.r.o. | 1 | 310 525 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 68 141 260 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 103 | 53 315 769 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 3 772 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 4 | 39 000 784 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 17 063 752 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 5 | 5 561 546 Kč |
| Město Nový Bor | 4 | 2 567 870 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 660 989 Kč |
| Město Rumburk | 1 | 603 924 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 471 762 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOKOM FINAL s.r.o. | 23 | 65 930 628 Kč |
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 4 | 39 000 784 Kč |
| INSKY spol. s r.o. | 2 | 14 737 239 Kč |