Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 31.12.1997 |
| IČO | 25508571 |
| Datová schránka | h3gch66 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 2082 smluv za celkem 12 mld. Kč;
57 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 46 | 35 385 023 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 20 | 15 927 527 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 812 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 118 | 862 895 061 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 13 006 130 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 9 582 259 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 147 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 121 | 887 631 200 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 5 | 21 244 678 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 15 602 043 Kč |
| SIGNALBAU a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 152 | 270 907 518 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 41 | 34 415 398 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 4 833 097 Kč |
| Zemědělství | 2 | 136 548 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 128 666 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 84 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 50 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 222 | 1 992 578 016 Kč |
| Město Kopřivnice | 3 | 2 000 536 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 653 000 Kč |
| Základní škola Prostějov, ul. Vl. Majakovského 1 | 1 | 131 101 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 128 666 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 121 968 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 84 700 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 77 440 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 234 | 1 995 825 427 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 4 | 560 423 049 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 4 | 399 300 000 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 5 | 174 240 000 Kč |
| IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. | 6 | 77 862 569 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 30 795 937 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 4 | 7 307 877 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 1 | - 375 687 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,24 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 177 | 951 495 576 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 18 | 11 289 454 Kč |
| Zemědělství | 5 | 1 694 666 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 567 606 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 218 | 1 859 654 579 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 12 501 716 Kč |
| Statutární město Prostějov | 3 | 12 360 951 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 11 344 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 223 | 1 895 861 383 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 4 | 621 360 477 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 330 960 477 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 5 | 231 709 083 Kč |
| IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. | 12 | 77 231 051 Kč |
| Pirell s.r.o. | 1 | 72 600 000 Kč |
| SIGNALBAU a.s. | 2 | 56 672 845 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 3 | 54 450 000 Kč |
| TORAMOS, s.r.o. | 3 | 54 450 000 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 5 | 7 160 292 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 132 | 332 367 792 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 25 | 26 786 836 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 512 877 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 875 063 Kč |
| Zemědělství | 3 | 309 627 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 102 003 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 187 | 788 996 807 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 513 442 Kč |
| Statutární město Prostějov | 2 | 179 443 Kč |
| Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 191 | 789 689 692 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 356 621 766 Kč |
| IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. | 1 | 356 621 766 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 5 | 175 701 369 Kč |
| SIGNALBAU a.s. | 1 | 24 173 341 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 178 | 279 624 865 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 56 | 32 983 971 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 44 | 29 190 370 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 2 834 414 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 4 | 2 303 620 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 314 600 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 236 555 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 19 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 291 | 342 386 408 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 4 662 763 Kč |
| Město Odry | 2 | 1 591 134 Kč |
| Město Krnov | 1 | 314 600 Kč |
| Město Holešov | 1 | 236 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 296 | 349 191 460 Kč |
| SIGNALBAU a.s. | 3 | 49 025 651 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 404 | 1 129 112 127 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 63 | 93 794 386 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 16 | 12 269 642 Kč |
| Zemědělství | 4 | 5 322 539 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 3 249 471 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 23 | 673 833 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 151 670 Kč |
| Technické služby | 2 | 60 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 57 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 514 | 1 230 551 506 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 13 135 469 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 3 249 471 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 248 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 520 | 1 247 184 496 Kč |
| SIGNALBAU a.s. | 1 | 459 723 371 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 1 | 189 538 706 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 0 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 3 | 0 Kč |
| TORAMOS, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,30 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 108 | 1 343 161 978 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 143 385 000 Kč |
| Zemědělství | 5 | 11 332 284 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 205 700 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 14 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 122 | 1 491 227 335 Kč |
| Město Krnov | 3 | 6 642 247 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 205 700 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 127 | 1 498 089 282 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 1 | 210 415 658 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 0 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 0 Kč |
| TORAMOS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 86 | 1 015 097 586 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 83 248 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 9 | 67 793 410 Kč |
| Zemědělství | 3 | 12 100 000 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 3 478 893 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 015 255 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 1 210 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 484 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 314 600 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 123 | 1 181 735 324 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 4 691 820 Kč |
| TOMI - REMONT a.s. | 1 | 314 600 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 125 | 1 186 441 143 Kč |
| B.H.S. BOHEMIA, a.s. | 1 | 5 363 460 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 314 600 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 0 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 105 | 743 771 777 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 13 | 186 744 752 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 21 | 98 265 636 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 3 159 172 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 459 336 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 14 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 128 | 962 327 363 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 7 | 32 702 180 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 29 747 966 Kč |
| Statutární město Olomouc | 5 | 5 765 843 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 1 857 321 Kč |
| Lesy města Olomouce, a.s. | 1 | 96 824 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 145 | 1 032 511 497 Kč |
| IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. | 1 | 119 160 271 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 1 | 119 160 271 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 30 250 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 77 | 794 042 424 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 12 | 52 144 950 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 6 | 39 869 823 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 9 | 31 693 561 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 7 | 4 018 410 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 86 213 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 15 730 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 94 | 850 646 880 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 45 653 062 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 8 103 612 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 3 | 7 987 626 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 4 073 984 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 3 766 588 Kč |
| Statutární město Olomouc | 2 | 1 326 895 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 2 | 226 251 Kč |
| TOMI - REMONT a.s. | 1 | 86 213 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMI - REMONT a.s. | 113 | 921 798 898 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 2 | 128 463 323 Kč |
| IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. | 3 | 57 736 590 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 24 200 000 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 86 213 Kč |