Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.01.1999 |
| IČO | 25721551 |
| Datová schránka | xwtddh4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 121 smluv za celkem 714 mil. Kč;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 6 | 30 665 117 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 1 381 049 Kč |
| Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 43 226 457 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 579 590 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 115 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 13 | 89 564 103 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 4 332 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 332 750 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 246 840 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 115 616 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 4 500 000 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 8 | 35 168 053 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 4 500 000 Kč |
| Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, v. v. i. | 2 | 78 650 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 14 520 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 4 350 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 16 | 58 348 975 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 3 | 20 560 370 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 11 | 48 520 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 5 076 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 7 | 23 491 500 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 9 346 700 Kč |
| Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 540 144 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 193 728 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 9 | 224 936 674 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 5 128 994 Kč |
| Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 280 236 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 13 824 129 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 360 217 Kč |
| Zemědělství | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 8 | 29 878 756 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 3 | 18 524 129 Kč |
| Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 291 973 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 181 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 8 | 40 157 026 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 5 900 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 168 178 020 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 5 | 10 271 751 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 8 | 9 492 975 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 96 800 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 7 | 115 418 121 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 2 778 700 Kč |