Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.03.2000 |
| IČO | 25935895 |
| Datová schránka | pja4h2w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 91 smluv za celkem 27 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268 | 1 | 238 427 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 1 | 234 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 473 423 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 1 | 234 996 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 4 | 1 255 632 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 592 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 3 | 955 691 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 592 900 Kč |
| Dopravní podnik města Pardubic a.s. | 1 | 343 294 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 2 | 284 753 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 8 | 2 176 638 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 3 | 955 691 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 4 | 839 724 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 531 154 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 240 306 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 134 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Pardubic a.s. | 4 | 771 460 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 3 | 615 601 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 2 | 224 123 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 134 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 10 | 1 745 584 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 2 | 224 123 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 717 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 3 | 709 385 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 1 | 337 931 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 213 367 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 111 297 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 7 | 1 371 979 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 3 | 709 385 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 608 025 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 509 288 Kč |
| Nábytek | 1 | 257 601 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 608 025 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 2 | 509 288 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 356 000 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 1 | 257 601 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 211 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 8 | 1 942 604 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 1 | 257 601 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 272 873 Kč |
| Nábytek | 1 | 187 133 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 2 | 277 057 Kč |
| Městský obvod Pardubice III | 1 | 272 873 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 3 | 549 930 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 2 | 277 057 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 272 873 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 540 870 Kč |
| Kancelář | 1 | 425 296 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 406 415 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 232 644 Kč |
| Nábytek | 2 | 232 579 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 2 | 880 735 Kč |
| Statutární město Pardubice | 4 | 871 805 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 1 | 425 296 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 345 818 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 232 644 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 2 | 232 579 Kč |
| Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268 | 1 | 106 052 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 66 550 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 14 | 3 161 478 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 1 | 425 296 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 778 973 Kč |
| Nábytek | 2 | 198 578 Kč |
| Kancelář | 1 | 186 543 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 127 845 Kč |
| Statutární město Pardubice | 4 | 866 469 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 698 049 Kč |
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 1 | 408 496 Kč |
| Dopravní podnik města Pardubic a.s. | 1 | 301 559 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 2 | 293 643 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 1 | 91 478 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 13 | 3 787 539 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 2 | 293 643 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 81 | 18 561 056 Kč |
| Kancelář | 11 | 3 176 511 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 920 704 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Pardubic a.s. | 2 | 1 356 410 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 3 | 1 204 749 Kč |
| Statutární město Pardubice | 6 | 1 142 912 Kč |
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 1 | 450 725 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 261 796 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 2 | 233 016 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 216 989 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 97 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 17 | 4 964 346 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 6 204 636 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 16 | 2 896 317 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 522 962 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 498 984 Kč |
| Statutární město Pardubice | 3 | 1 673 109 Kč |
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 2 | 890 802 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 664 703 Kč |
| Dopravní podnik města Pardubic a.s. | 1 | 240 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 9 | 6 968 146 Kč |