Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným. Řídí jednu podřízenou organizaci.
| Založeno | 21.10.1999 |
| IČO | 26016541 |
| Datová schránka | 7dwmctq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 2730 smluv za celkem 2 mld. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 14 400 000 Kč |
| Zemědělství | 15 | 2 567 389 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 819 603 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 107 400 Kč |
| Technické služby | 1 | 81 327 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 76 835 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 63 404 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 48 576 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Písek | 39 | 24 239 680 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 39 | 7 533 484 Kč |
| Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 | 2 | 505 700 Kč |
| Domov pro seniory Světlo | 1 | 480 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 107 400 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 81 327 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 76 835 Kč |
| Nemocnice Písek, a.s. | 1 | 63 404 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86 | 1 | 50 000 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 5 | 259 050 646 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 37 110 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 14 217 500 Kč |
| Zemědělství | 24 | 8 293 796 Kč |
| Školení a kurzy | 25 | 5 656 788 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 2 358 169 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 106 062 Kč |
| Energie | 1 | 242 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 229 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 198 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 150 000 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 111 502 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Písek | 58 | 309 805 733 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 34 | 26 459 683 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 530 000 Kč |
| Energetická správa Písek s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 198 000 Kč |
| Teplárna Písek, a.s. | 1 | 85 910 Kč |
| Domov pro seniory Světlo | 1 | 84 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 60 500 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 9 841 Kč |
| ZEVO PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 6 | 152 778 201 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 14 265 480 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 13 871 222 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 10 823 637 Kč |
| Školení a kurzy | 29 | 6 519 630 Kč |
| Zemědělství | 24 | 5 220 696 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 3 061 518 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 1 576 682 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 535 437 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 369 689 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 318 201 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 181 236 Kč |
| Právní služby | 1 | 170 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 133 236 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 117 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Písek | 64 | 182 583 336 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 39 | 28 373 153 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 3 | 3 061 518 Kč |
| Teplárna Písek, a.s. | 1 | 484 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 363 358 Kč |
| Centrum kultury města Písek | 1 | 217 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 181 236 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86 | 1 | 121 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 76 835 Kč |
| 2. základní škola J.A.Komenského Milevsko, J.A.Komenského 1023, okres Písek | 1 | 58 720 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,42 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 33 801 862 Kč |
| Školení a kurzy | 30 | 7 095 183 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 6 688 914 Kč |
| Odpady | 22 | 4 328 588 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 3 512 855 Kč |
| Paliva a oleje | 15 | 2 358 580 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 1 694 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 3 | 1 515 801 Kč |
| Zemědělství | 10 | 1 423 619 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 1 096 320 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 767 776 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 731 397 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 355 087 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 324 885 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 250 483 Kč |
| Kancelář | 1 | 226 875 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 7 | 220 565 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 96 413 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 90 750 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 72 600 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 67 506 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 65 340 Kč |
| Technické služby | 3 | - 46 931 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | - 9 485 795 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Písek s.r.o. | 173 | 73 497 166 Kč |
| Město Písek | 51 | 13 930 742 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 1 192 320 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Centrum kultury města Písek | 1 | 165 770 Kč |
| Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 | 2 | 82 885 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Teplárna Písek, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Písek | 50 | 292 878 474 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 254 | 187 339 387 Kč |
| Úřad práce České republiky | 7 | 1 392 000 Kč |
| HOCKEY-SERVICE.com , s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Teplárna Písek, a.s. | 1 | 302 500 Kč |
| Retail Park Písek, s.r.o. | 1 | 236 469 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Chrášťany | 1 | 115 744 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 106 753 Kč |
| Petr Smolík | 1 | 74 040 Kč |
| Státní úřad pro jadernou bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,30 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,51 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,30 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
55 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,32 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.