Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.12.2001 |
| IČO | 26270331 |
| Datová schránka | svg998i |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 308 smluv za celkem 113 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 160 410 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 3 630 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 2 761 653 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 2 | 850 000 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 677 600 Kč |
| Technické služby Turnov, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Moravské zemské muzeum | 1 | 132 495 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 11 | 8 233 248 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 12 100 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 297 367 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 524 078 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 4 | 476 532 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 307 075 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 161 407 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 126 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 97 417 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 13 249 500 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 297 367 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 1 067 467 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 677 600 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 5 | 559 415 Kč |
| Technické služby Turnov, s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Technické služby Litvínov s.r.o. | 2 | 218 417 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 161 407 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 126 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 119 218 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HOLICE | 1 | 85 010 Kč |
| Město Holice | 1 | 54 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 26 | 18 857 535 Kč |
| GS PLUS s.r.o. | 2 | 13 249 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 27 737 350 Kč |
| Energie | 1 | 13 068 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 576 937 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 076 900 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 408 091 Kč |
| Zemědělství | 3 | 303 831 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 186 472 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 114 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 25 168 000 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 15 536 400 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 165 681 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 | 776 868 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 13 | 545 696 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 303 831 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 301 290 Kč |
| Technické služby Litvínov s.r.o. | 2 | 235 950 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 215 683 Kč |
| Technické služby Turnov, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Správa jeskyní České republiky | 1 | 153 500 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 93 146 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 33 | 46 677 545 Kč |
| GS PLUS s.r.o. | 3 | 37 268 000 Kč |
| ARAPLAST spol. s r.o. | 1 | 13 068 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 495 247 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 254 100 Kč |
| Zemědělství | 2 | 175 374 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 | 772 861 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 361 209 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 297 261 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 254 100 Kč |
| Technické služby Turnov, s.r.o. | 1 | 205 700 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 175 374 Kč |
| Technické služby Litvínov s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 10 | 2 187 505 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 7 | 72 721 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 31 436 742 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 837 531 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 447 700 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 260 501 Kč |
| Zemědělství | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 1 495 993 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 2 | 570 000 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 447 700 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 325 841 Kč |
| Technické služby Litvínov s.r.o. | 2 | 242 000 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 147 455 Kč |
| Technické služby Turnov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 15 | 3 228 990 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 209 712 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 850 197 Kč |
| Zemědělství | 7 | 497 870 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 310 970 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 73 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 5 | 1 660 157 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 10 | 678 085 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 554 407 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 310 970 Kč |
| Technické služby Turnov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 18 | 3 203 619 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 10 | 751 720 Kč |
| Zemědělství | 7 | 338 887 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 311 575 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 296 135 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 94 768 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 64 687 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 9 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 16 | 799 501 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 311 575 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 300 307 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 175 256 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 2 | 131 869 Kč |
| Technické služby Litvínov s.r.o. | 1 | 120 879 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 94 768 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 64 687 Kč |
| Technické služby Turnov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 27 | 1 998 844 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 123 | 8 515 595 Kč |
| Textilie | 1 | 5 377 845 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 1 741 572 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 16 | 1 439 673 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 030 363 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 26 | 703 158 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 286 080 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 121 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 76 189 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 13 | 7 208 592 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 2 420 000 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 850 606 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 26 | 703 158 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 4 | 406 501 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 179 758 Kč |
| Technické služby Turnov, s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 148 830 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 137 250 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 76 189 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 74 430 Kč |
| TS a.s. | 1 | 73 697 Kč |
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 58 | 12 436 310 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 181 | 4 762 564 Kč |
| Stavebnictví | 19 | 1 417 513 Kč |
| Úklidové služby | 8 | 772 706 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 426 828 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 97 418 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 983 258 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 42 | 977 872 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 426 828 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 5 | 337 705 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 97 418 Kč |
| Město Šternberk | 1 | 94 887 Kč |
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 1 | 83 006 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 65 000 Kč |
| Technické služby Turnov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Kraslic, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 57 | 3 065 974 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 235 | 27 301 950 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 10 262 615 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 26 | 6 028 701 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 660 070 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 179 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 16 | 7 796 829 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 22 | 6 290 596 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 3 272 595 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 660 070 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 3 | 238 120 Kč |
| Mikroregion Hustopečsko | 1 | 179 738 Kč |
| Město Kuřim | 2 | 152 000 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 86 020 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HICON-dopravní značení, s.r.o. | 49 | 18 675 968 Kč |