Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 22.06.2001 |
| IČO | 26329921 |
| Datová schránka | 46cfvsp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 604 smluv za celkem 4 mld. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 1 446 102 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 151 446 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 22 | 42 823 164 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 1 | 151 897 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 151 446 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 25 | 43 126 507 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 184 122 462 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 37 | 41 518 337 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 350 900 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 340 728 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 133 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 71 | 391 431 409 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 4 | 921 532 Kč |
| První SaZ Plzeň a.s. | 2 | 242 545 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 77 | 392 352 941 Kč |
| EPLcond a.s. | 3 | 156 338 794 Kč |
| CETIN a.s. | 2 | 242 545 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 250 966 692 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 48 | 22 342 417 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 7 | 2 117 409 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 369 849 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 92 722 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 92 635 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 66 223 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 80 | 276 281 019 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 6 | 1 647 042 Kč |
| První SaZ Plzeň a.s. | 4 | 455 916 Kč |
| Město Klatovy | 2 | 410 350 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 2 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 91 | 278 338 411 Kč |
| EPLcond a.s. | 1 | 114 912 760 Kč |
| CETIN a.s. | 3 | 369 849 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 86 067 Kč |
| P3 Plzeň Myslinka a.s. | 1 | 63 719 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 176 890 160 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 19 | 38 872 330 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 100 063 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 50 | 315 871 985 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 866 206 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 1 | 313 791 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 54 | 317 051 982 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 866 206 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 866 206 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 174 115 407 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 24 | 23 543 508 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 237 160 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 128 260 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 74 960 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 55 | 200 532 466 Kč |
| Služby Města Milevska, spol. s r.o. | 1 | 237 160 Kč |
| První SaZ Plzeň a.s. | 2 | 203 220 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 2 | 66 350 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 2 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 62 | 200 835 976 Kč |
| EPLcond a.s. | 4 | 108 900 000 Kč |
| CETIN a.s. | 2 | 203 220 Kč |
| Město Prachatice | 1 | 128 260 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 63 | 861 498 052 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 259 590 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 202 053 Kč |
| Energie | 7 | 121 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 70 | 862 201 695 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 71 | 862 201 695 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 10 033 252 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 484 126 046 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 1 832 664 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 10 | 760 727 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 4 | 566 092 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 121 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 9 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 56 | 487 199 181 Kč |
| První SaZ Plzeň a.s. | 5 | 431 970 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 2 | 429 671 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 9 000 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 61 | 487 637 852 Kč |
| CETIN a.s. | 4 | 310 970 Kč |
| O.T. konstrukt s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Město Třemošná | 1 | 96 679 Kč |
| Město Prachatice | 1 | 73 931 Kč |
| Obec Číhaň | 1 | 67 760 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 470 231 305 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 73 | 4 513 252 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 1 446 454 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 330 497 Kč |
| Telco | 1 | 203 703 Kč |
| Právní služby | 1 | 64 130 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 7 | 63 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 32 | 473 008 256 Kč |
| První SaZ Plzeň a.s. | 2 | 267 833 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 7 | 62 920 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 9 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 42 | 473 144 306 Kč |
| EPLcond a.s. | 1 | 81 314 892 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 203 703 Kč |
| Marissa Yellow, a.s. | 1 | 64 130 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 54 | 266 287 562 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 864 338 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 163 853 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 9 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 55 | 267 304 306 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 6 | 930 783 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 11 447 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 9 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 63 | 268 255 536 Kč |
| EPLcond a.s. | 2 | 79 289 001 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 8 032 394 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 8 032 394 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 11 447 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 799 | 770 272 586 Kč |
| Stavebnictví | 49 | 366 920 158 Kč |
| Kamerové systémy | 7 | 11 234 354 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 8 005 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 47 | 361 910 854 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 2 | 7 259 093 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 3 | 391 297 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 89 395 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 40 182 Kč |
| Město Nejdek | 1 | 6 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 55 | 369 697 294 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 91 191 976 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 40 182 Kč |