Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 25.07.2001 |
| IČO | 26467658 |
| Datová schránka | vqqez7j |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 256 smluv za celkem 806 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 2 168 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 168 320 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 1 949 419 Kč |
| Národní zemědělské muzeum, s.p.o. | 1 | 1 089 000 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 173 388 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 2 | 173 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 6 | 5 553 156 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 13 | 67 816 494 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 770 853 Kč |
| Telco | 1 | 2 092 869 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 738 221 Kč |
| Technické služby | 1 | 357 125 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 265 230 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 3 | 259 545 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 222 568 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 85 912 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 54 252 649 Kč |
| Krajská knihovna Karlovy Vary | 1 | 7 065 058 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 5 770 853 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 4 765 089 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 3 613 498 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 474 450 Kč |
| Národní zemědělské muzeum, s.p.o. | 1 | 2 092 869 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 3 | 1 263 857 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 973 227 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 2 | 818 567 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 2 | 357 125 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 2 | 291 980 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 265 230 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 3 | 259 545 Kč |
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 222 568 Kč |
| Explosia a.s. | 3 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 29 | 84 486 566 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 5 770 853 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 3 613 498 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 10 | 269 816 037 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 10 279 532 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 2 | 639 981 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 346 060 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 241 395 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 266 724 411 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 8 305 505 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 3 | 1 715 220 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 7 | 1 698 108 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 1 296 084 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 2 | 1 057 448 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 930 417 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 3 | 704 255 Kč |
| Národní zemědělské muzeum, s.p.o. | 2 | 639 981 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 241 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 30 | 283 312 825 Kč |
| PragoData a.s. | 1 | 243 439 900 Kč |
| LE CLAVERA, s.r.o. | 1 | 243 439 900 Kč |
| NESS Czech s.r.o. | 1 | 243 439 900 Kč |
| GC System a.s. | 1 | 243 439 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 12 095 015 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 7 722 341 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 580 930 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 202 740 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 346 060 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 309 276 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 94 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 11 866 591 Kč |
| Národní zemědělské muzeum, s.p.o. | 2 | 3 504 160 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 2 | 2 934 371 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 2 | 2 580 930 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 2 117 282 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 6 | 1 508 785 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 597 692 Kč |
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 309 276 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 94 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 24 | 25 513 467 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 94 380 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 13 | 20 767 463 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 8 319 950 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 7 447 920 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 147 809 Kč |
| IT Hardware | 1 | 112 300 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 111 986 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 86 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 12 | 20 662 863 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 3 | 8 319 950 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 8 | 4 321 231 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 7 | 3 871 180 Kč |
| Národní zemědělské muzeum, s.p.o. | 2 | 474 986 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 361 790 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 1 | 147 809 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 34 | 38 159 809 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 8 | 50 348 251 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 35 216 767 Kč |
| IT | 10 | 33 792 879 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 11 204 732 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 13 | 3 561 595 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 13 | 3 268 401 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 2 164 932 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 304 920 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 298 265 Kč |
| IT Hardware | 1 | 83 545 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 70 176 978 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 4 | 15 514 328 Kč |
| Město Hořovice | 1 | 7 223 700 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 2 164 932 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 3 | 1 229 487 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 5 | 929 557 Kč |
| Národní památkový ústav | 2 | 690 166 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 591 649 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 370 531 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 228 654 Kč |
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 205 004 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 65 340 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 1 | 63 371 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 28 | 99 453 697 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 11 | 8 598 547 Kč |
| IT Bezpečnost | 7 | 1 789 590 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 783 511 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 595 562 Kč |
| IT Hardware | 2 | 544 796 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 346 060 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 236 676 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 119 790 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 110 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 3 | 3 011 303 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 4 | 2 596 959 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 4 | 2 084 149 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 8 | 1 592 440 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 976 506 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 783 511 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 544 796 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 451 764 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 366 626 Kč |
| Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. | 1 | 98 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 26 | 12 506 054 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 20 | 20 542 811 Kč |
| Sítě a přenos dat | 13 | 15 797 926 Kč |
| IT | 13 | 8 561 348 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 25 | 5 083 452 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 2 402 339 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 285 504 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 346 060 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 108 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 84 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 9 | 4 924 476 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 3 | 4 061 070 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 8 | 3 879 623 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 2 312 310 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 2 032 800 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 1 921 480 Kč |
| Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest | 1 | 940 932 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 708 477 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 599 297 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 410 190 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 223 419 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 213 148 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 30 | 22 227 222 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 199 | 607 388 291 Kč |
| IT | 4 | 24 704 852 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 4 642 516 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 346 060 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 287 982 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 169 926 495 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 2 | 4 642 516 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 1 | 2 397 373 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 7 | 900 078 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 860 815 Kč |
| Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv | 1 | 319 540 Kč |
| Psychiatrická léčebna Šternberk | 1 | 232 139 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 177 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 16 | 179 456 629 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 6 | 32 571 018 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 31 | 17 725 576 Kč |
| Telco | 7 | 13 099 295 Kč |
| IT Hardware | 31 | 7 340 344 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 2 222 455 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 654 174 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 21 014 917 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 17 | 14 560 456 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 2 863 585 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 2 389 750 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 2 222 455 Kč |
| POLIKLINIKA PRAHY 7 | 1 | 1 581 043 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 579 894 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 432 139 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 2 | 385 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské stroje s.r.o. | 26 | 46 029 866 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 2 222 455 Kč |